Skocz do zawartości

Historia edycji

krzysz123

krzysz123

Witam
Jest pokój ze starym tynkiem cementowo-wapiennym, na nim było malowane wapnem, a później jeszcze dwa razy farbami. Tynk trzyma się w miarę dobrze ale ma małe ubytki (dziurki) i kilka pęknięć dlatego chcę go naprawić oraz wzmocnić i zastanawiam się nad tym żeby zeskrobać farbę i wapno do tynku, a następnie położyć cienką warstwę tynku cementowo-wapiennego lub coś tego typu z gotowego z worka tylko nie wiem jaki? Można by było zastosować gips ale jeśli nie jest to mus to chciałbym tego uniknąć. Czy macie może jakieś doświadczenie w tym temacie i jakieś propozycje?

krzysz123

krzysz123

Witam
Jest pokój ze starym tynkiem cementowo-wapiennym, na nim było malowane wapnem, a później jeszcze dwa razy farbami. Tynk trzyma się w miarę dobrze ale ma małe ubytki (dziurki) i kilka pęknięć dlatego chcę go naprawić oraz wzmocnić i zastanawiam się nad tym żeby zeskrobać farbę i wapno do tynku, a następnie położyć cienką warstwę tynku cementowo-wapiennego gotowego z worka tylko nie wiem jaki? Można by było zastosować gips ale jeśli nie jest to mus to chciałbym tego uniknąć. Czy macie może jakieś doświadczenie w tym temacie i jakieś propozycje?

×
×
  • Utwórz nowe...