Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Janina Heidenreich

Wymiana dachu w starym domu przy granicy działki( 115cm od granicy)

Recommended Posts

Witam; zamierzamy wymienić dach i zaadoptować poddasze. Działka obok to pas ok 5 metrów Nie jest użytkowany- same chaszcze).Właściciele nie mają nic przeciwko planowanej przebudowie( pisemne zgody mam). Czy może dach mieć okap po tej stronie( odległość do granicy 115 cm od domu) jeśli użyjemy materiałów niepalnych? Czy koniecznie musi być mur ogniowy od tej strony? Wolałabym normalny okap. Proszę o informacje. Janina

Gość Razmes

Proponuję jednak ogniomur i wszystko zgodnie z przepisami i planami.

Pisemna zgoda sąsiadów w tym momencie może być. Ale gdy sąsiedzi się działki pozbędą to możesz ponieść dodatkowe koszta...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie,nie przegapiłem tego ale o tych sługusach to już był komentarz retra Natomiast ta 4.30 to chyba jednak o głosowaniu.. Natomiast jeśli chodzi o "sługusów prezesa" to.....no może powstrzymam się. PAX   też mam wrażenie że odroczenie,chyba że się mylę   https://www.zus.pl/firmy/ulgi/umorzenia/odroczenie-terminu-platnosci-skladki
    • Prawda - gdzieś dałem ciała  A tego nie wiem - bazowałem na danych z projektu a tam było tylko odroczenie płatności. Być może była zmiana (w poprawkach jej nie widziałem). Może dałem ciała, a może nie. Może być i tak, że takie rozwiązanie (umorzenie) dotyczy firmy która ma nie mniej niż 10 pracowników - tam jest kilka uwarunkowań.   Ale czy dałem doopy, czy nie - nijak z tego 80% dopłaty od państwa nie ukręcisz. 
    • To jedynie Ty, katoliku, obrażasz swoją (podobno) religię. Nikt tu o religii nie pisał, dopóki nie zacząłeś wylewać swoich (widocznie katolickich) pomyj na mnie, chociaż od dawna Ci nie odpowiadam i do Ciebie nie piszę. Czniam na Twoje teksty, ale Ty byś nie żył, gdybyś nie srał dookoła. Tak widocznie Cię wyszkolono, katoliku.  
    • Z dumą informujemy, że firma Viessmann została wyróżniona tytułem Złoty Laur Klienta w kategorii Jakość i innowacyjność branży budowlanej oraz Laur Klienta Grand Prix 2020. Jest to kolejne z rzędu zwycięstwo marki w tym prestiżowym ogólnopolskim konkursie. Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, z ponad 16-letnią tradycją, którego celem jest wyłanianie i nagradzanie najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Niezależny plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. Niezależne jury złożone z konsumentów oddaje głos w wielu kategoriach na ulubiony produkt, markę lub usługę. W każdej kategorii grupa respondentów liczy co najmniej 1000 osób. W tym roku firma Viessmann została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta, a tym samym zdobyła najbardziej elitarny tytuł złoty Laur Klienta 2020 w kategorii Jakość i innowacyjność branży budowlanej. Dodatkowo za trzykrotne zajęcie miejsca na podium marka została również wyróżniona tytułem Laur Klienta - Grand Prix 2020. Jest to potwierdzenie czołowej pozycji na rynku oraz w oczach konsumentów. Firma Viessmann została doceniona za innowacyjny charakter produktów i podejście pro-ekologiczne. Przeczytaj więcej na naszym blogu firmowym: https://www.viessmann.pl/pl/prasa/aktualnosci/Zloty-Laur-Klienta-oraz-Laur-Klienta-Grand-Prix-2020.html
    • Rysiu to jak to jest?  Jako bezstronny, bo za takiego Cie uważam obserwatora to z laski swojej sprawdź kto tu zaczyna pierwszy pisać nawiedzone teksty a to że ja mu tylko ripostuję bo an takich bredni nie sposób czytać bez poruszenia to uważasz że co? ja jestem nawiedzony i to  moja wina, tak? Widzę że lubisz jak to forum jest osrywane kłamliwymi i ośmieszającymi tekstami na temat katolików.   Chyba przegapiłeś faktycznie komentarz    Czy NKWDowcy głosowali o gdz 4.30  ? czy robili co innego.  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...