Skocz do zawartości

Historia edycji

Ermenegildo

Ermenegildo

Wybierając kolekcje płytek do łazienek w sklepach, mam na myśli te "boksy" to wydaje mi się, że w nich jest ułożone idealnie, a robił to tylko człowiek, więc i ja powinienem zrobić-:) (oczywiście braku doświadczenia "nie oszukam"). Tylko zauważyłem, że te "boksy" zmajstrowane są z płyty OSB i podejrzewam, że znacznie łatwiej się układa na idealnie równym podłożu.

 

Na ścianie ze zdjęcia, powyżej poziomu płytek, począwszy od grzejnika w prawą stronę chciałbym wkleić lustro, ale żeby je zlicować z rantem płytek to należy wkleić rigips? Bo chyba nie kupię tak grubego lustra? Płytka ma 11mm + klej i tyle odchodzi od ściany.

 

unnamed.jpg

Ermenegildo

Ermenegildo

Wybierając kolekcje płytek do łazienek w sklepach, mam na myśli te "boksy" to wydaje mi się, że w nich jest ułożone idealnie, a robił to tylko człowiek, więc i ja powinienem zrobić-:) Tylko zauważyłem, że te "boksy" zmajstrowane są z płyty OSB i podejrzewam, że znacznie łatwiej się układa na idealnie równym podłożu.

 

Na ścianie ze zdjęcia, powyżej poziomu płytek, począwszy od grzejnika w prawą stronę chciałbym wkleić lustro, ale żeby je zlicować z rantem płytek to należy wkleić rigips? Bo chyba nie kupię tak grubego lustra? Płytka ma 11mm + klej i tyle odchodzi od ściany.

 

unnamed.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...