Skocz do zawartości

Historia edycji

Arturek Wil

Arturek Wil

7 minut temu, mhtyl napisał:

To ty sobie dolicz koszt reku a ja doliczę obróbkę i co wyjdzie taniej? za obróbkę nie zapłacę na pewno 4000 zł.

Policz sobie koszty eksploatacyjne WM, za WG nic nie zapłacę bo mam ją za darmo.

Rozumiem, że masz podobnie czyli tyle ile trzeba... :

 

"Przemierzyłem dzisiaj wydajność wentylacji i stwierdzam,że całkiem fajnie mi to wyszło a i Brookvent 1.1 sprawdza się wyśmienicie 
Troszkę tu i ówdzie trzeba podregulować ale suma sumarum jak na pierwszy raz jest nieźle 
Wg projektu poniżej wydajność wygląda tak:

Na maksymalnych obrotach reku:
Czerpnia-291m3/h
Wyrzutnia-308m3/h

Nawiew:
Salon-61m3/h+32m3/h
Sypialnia-90m3/h
Hol-48m3/h
Pokój 1-18m3/h
Pokój 2-32m3h
Wiatrołap-19m3/h

Wywiew:
Pom gospodarcze-48m3/h
WC-52,7m3/h
Wiatrołap-48m3/h
Kuchnia 61m3/h+34m3/h
Łazienka-61m3/h

 

Przy tych wydajnościach w pomieszczeniach panuje kompletna cisza,nie słyszy się czy nawiewa czy wywiewa 
Prędkości w kanałach to od 0,5-2,2 m/s
Pomiary były robione prostym anemometrem i wiadomo,że jakiś błąd pomiarowy musi być ale mi to wystarcza"

Arturek Wil

Arturek Wil

4 minuty temu, mhtyl napisał:

To ty sobie dolicz koszt reku a ja doliczę obróbkę i co wyjdzie taniej? za obróbkę nie zapłacę na pewno 4000 zł.

Policz sobie koszty eksploatacyjne WM, za WG nic nie zapłacę bo mam ją za darmo.

Rozumiem, że masz podobnie czyli tyle ile trzeba... :

"Przemierzyłem dzisiaj wydajność wentylacji i stwierdzam,że całkiem fajnie mi to wyszło a i Brookvent 1.1 sprawdza się wyśmienicie 
Troszkę tu i ówdzie trzeba podregulować ale suma sumarum jak na pierwszy raz jest nieźle 
Wg projektu poniżej wydajność wygląda tak:

Na maksymalnych obrotach reku:
Czerpnia-291m3/h
Wyrzutnia-308m3/h

Nawiew:
Salon-61m3/h+32m3/h
Sypialnia-90m3/h
Hol-48m3/h
Pokój 1-18m3/h
Pokój 2-32m3h
Wiatrołap-19m3/h

Wywiew:
Pom gospodarcze-48m3/h
WC-52,7m3/h
Wiatrołap-48m3/h
Kuchnia 61m3/h+34m3/h
Łazienka-61m3/h"

×
×
  • Utwórz nowe...