Skocz do zawartości

Historia edycji

animus

animus

Tak, nie raz to widziałem, wystarczy zrobić za tłustą za bogatą mieszankę, dać za dużo wapna w stosunku do piasku/żwiru , efekt będzie identyczny.

On troszkę przylega do ściany, ale nie jest w tym miejscu związany ze ścianą, jak normalny tynk rzucany z kielni, czy maszynowy.

Jak podłoże jest mokre,  to pomiędzy tym tynkiem powstaje cienka błona z zaczynu i z wody, to ona nie pozwala związać go ze ścianą, a wysychając ma możliwości do większego skurczu

bo" jeździ po ścianie" dlatego pęka rysuje się na takie kawałeczki.  

Wydłub trochę to zobaczysz, pod spodem będzie się szklić ściana. 

To jest fuszerka.

animus

animus

Tak, nie raz to widziałem, wystarczy zrobić za tłustą za bogatą mieszankę, dać za dużo wapna w stosunku do piasku/żwiru , efekt będzie identyczny.

On troszkę przylega do ściany, ale nie jest w tym miejscu związany ze ścianą, jak normalny tynk rzucany z kielni, czy maszynowy.

Jak podłoże jest mokre,  to pomiędzy tym tynkiem powstaje cienka błona z zaczynu i z wody, to ona nie pozwala związać go ze ścianą, a wysychając ma możliwości do większego skurczu

bo" jeździ po ścianie" dlatego pęka rysuje się na takie kawałeczki.  

Wydłub trochę to zobaczysz, pod spodem będzie się szklić ściana. 

animus

animus

Tak, nie raz to widziałem, wystarczy zrobić za tłustą za bogatą mieszankę, dać za dużo wapna w stosunku do piasku/żwiru , efekt będzie identyczny.

On troszkę przylega do ściany, ale nie jest w tym miejscu związany ze ścianą, jak normalny tynk rzucany z kielni, czy maszynowy.

Jak podłoże jest mokre,  to pomiędzy tym tynkiem powstaje cienka błona z zaczynu i z wody, to ona nie pozwala związać go ze ścianą, a wysychając ma możliwości do większego skurczu bo" jeździ po ścianie" dlatego pęka rysuje się na takie kawałeczki.  

Wydłub trochę to zobaczysz, pod spodem będzie się szklić ściana. 

×
×
  • Utwórz nowe...