Skocz do zawartości

Zima i PRZECHOWYWANIE ELEKTROARZEDZI W GARAZU


Recommended Posts

witam posiadam garaż blaszany nie jest ocieplony tylko sufit ociepliłem steropianem aby nie skraplała sie z niego woda . Przechowuje tam mnóstwo elektronarzedzi typu wiertarka wkretarka szlifierka ukosnica piła spalinowa kompresor itp jest w nim niska temperatura zimą i moje pytanie brzmi czy szkodzi to elektronarzedzia dodam ze narzedzia sa czyste zadbane zawsze czyszczone po pracy i każde przechowane jest w swojej walizce osobno i lezy na swojej polce. Akumulatory zabieram oczywiscie do domu , jak wy sobie radzicie zima w swoi nie ogrzewanym garazu typu blaszak szopa zabieracie narzedzia do domu na okres zimy . Garaz jest szczelny nic nie kapie itp
Link do komentarza
12 godzin temu, sobieraj987 napisał:
witam posiadam garaż blaszany nie jest ocieplony tylko sufit ociepliłem steropianem aby nie skraplała sie z niego woda . Przechowuje tam mnóstwo elektronarzedzi typu wiertarka wkretarka szlifierka ukosnica piła spalinowa kompresor itp jest w nim niska temperatura zimą i moje pytanie brzmi czy szkodzi to elektronarzedzia dodam ze narzedzia sa czyste zadbane zawsze czyszczone po pracy i każde przechowane jest w swojej walizce osobno i lezy na swojej polce. Akumulatory zabieram oczywiscie do domu , jak wy sobie radzicie zima w swoi nie ogrzewanym garazu typu blaszak szopa zabieracie narzedzia do domu na okres zimy . Garaz jest szczelny nic nie kapie itp

\Mam podobnie, tylko u mnie dachu blaszaka niczym nie ocieplałem i wkurza mnie ta woda co się skrapla. Ale już wiosna planuje przeprowadzkę do murowanego bo jestem na ukończeniu upragnionego i najważniejszego budynku na działce:icon_biggrin:

Nic z narzędziami się nie będzie złego działo, tylko musisz wiedzieć jak będziesz chciał je używać teraz zimą to muszą najpierw dojść do siebie w temperaturze pokojowej przed uruchomieniem.

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...