Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

Oto problem: czy może być pion kominowy (rura) wyprowadzona pionowoZnalezione obrazy dla zapytania kominek komin z kominka (bez rewizji) , jak na rys. obok (ten bardziej na prawo) czy raczej ten bliżej środka

Mam obecnie komin w  ścianie, ale chce zmienić na rure stalową wyprowadzoną przez stropy i na nich opartą - tylko czy ta rewizja jest niezbedna, skoro i tak czyszczę kominek częściej niż tzw wimgres.jpg yczyskę

zenek

zenek

Oto problem: czy może być pion kominowy (rura) wyprowadzona pionowoZnalezione obrazy dla zapytania kominek komin z kominka (bez rewizji) , jak na rys. obok (ten bardziej na prawo) czy raczej ten bliżej środka

Mam obecnie komin w  ścianie, ale chce zmienić na rure stalową wyprowadzoną przez stropy i na nich opartą - tylko czy ta rewizja jest niezbedna, skoro i tak czyszczę kominek częściej niż tzw w imgres.jpg yczyskę

zenek

zenek

Oto problem: czy może być pion kominowy (rura) wyprowadzona pionowoZnalezione obrazy dla zapytania kominek komin z kominka (bez rewizji) , jak na rys. obok (ten bardziej na prawo) czy raczej ten bliżej środka

Mam obecnie komin w  ścianie, ale chce zmienić na rure stalową wyprowadzoną przez stropy i na nich opartą - tylko czy ta rewizja jest niezbedna, skoro i tak czyszczę kominek częściej niż tzw wyczyskę

×
×
  • Utwórz nowe...