Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Redakcja

Pytania i odpowiedzi na temat funkcjonowania Forum

Recommended Posts

1 minutę temu, bajbaga napisał:

Podpowiem, aby było mniej szukania.

Post (w tym temacie) # 242 (ukryty).

Jego treść już spowodowała/zakwalifikowała do moderacji.

Połączyło mi posty, już znalazłem. Tym słowem było "GUNB". Już usunąłem z listy niepożądanych słów. Jeszcze raz przepraszam.

31 minut temu, Redakcja napisał:

Tym słowem było "GUNB". Już usunąłem z listy niepożądanych słów

Być może niepotrzebnie, bo to co nieraz wypisuje Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, często o "spam" się "ociera" - tak jak w rzeczonym temacie i załączniku, pisze, że okna mogą zostać, a dalej dodaje, że nie do nich należy interpretacja przepisów.  :D

37 minut temu, bajbaga napisał:

Zmiany na Forum widzę, grafika, kolorystyka, nowe emoji - pozytywnie oceniam :127_older_man:

Mieliśmy aktualizację, jeszcze odrobinę będziemy zmieniać. Możliwe, że nie wszystko działa tak jak powinno. Pracujemy...

Nooo... nowe emotki... a po co ich tyle??? sa nie do ogarnięcia... nigdy nie odczuwałem braku... flagi... nooo, są SUPER NIEZBĘDNE :zalamka:...

rozwijają się i rozwijają... bez sensu!!!

Dajcie chociaż te stare na samej górze i chociaż ze dwa paski w Recently Used  bo przecież kto tam będzie studiował nową zawartość i je wstawiał???

Wszystko przedłuża rozwijanie sie stronki... bez sensu...

Moim zdaniem - oczywiście...

56 minut temu, bajbaga napisał:

grafika, kolorystyka,

nie zauważyłem żadnej zmiany... było dobrze...

Zacząłem oglądać foruma...

35 minut temu, Redakcja napisał:

Pracujemy...

Lupka nie znika - pojawiła się z otwarciem strony...

AAALUPKA.thumb.jpg.0efe68834dd3ebce095b68e4a225a813.jpg

Lupka to doopka, na wpisywane literki się czeka, do emotek nie mogę się dostać...

Forum ma widocznie uczyć cierpliwości i pokory...

U mnie śmiga bez problemów.✈️

Może zbyt dużo ciasteczek zachomikowałeś ?

Ps. Ale (chyba) nie pokazuje ilości uczestników anonimowych - ja od wczoraj cały czas widzę 0

Ps.2. I taki np. @joks mimo że jest na popierdółkowie, to przegląda stronę główną - dziwne, rozdwaja się ?

Ileż nowych emotek widzę tu 🍀🐷👵😈👾☠️😜 🥐🍩 🎂🍰🌈 😍 :141_dancer::82_heart_eyes_cat::77_alien::71_smiling_imp::27_sunglasses:🔞💊(prozac? :hahaha2:)

Git .... pozostale zmiany ogarnę .... albo nie :icon_lol:

Ano Ok. Ja mam jednak pytanie. Czy Redakcja nie zmieniła w razie siedziby? Bo mam wrażenie, ze forum przeniesiono na ul. Mysią i cenzura ma się jeszcze lepiej niż za komuny. Mury pewnie tak nasiąkły tamtą atmosferą.

Dołączam sie do kolegi Stasia. Mam wrażenie, że ktoś kroi moje posty i to  nie w całości tylko wycina zdanie a reszta zostaje i nie  żadnej adnotacji aby post był edytowany czy moderowany. Chodzi mi o takie zdanie gdzie napisałem "Chcesz być mądrzejszy od kury" i to wcale nie kontekście aby kogoś urazić czy obrazić.

Czy pozostali też zauważyli podobne objawy?

Hmm ..mam nadzięję że moderatorzy nie ucinają tak starych słusznych wyjadaczy...to by zabiło całe forum..

8 godzin temu, retrofood napisał:

Ano Ok. Ja mam jednak pytanie. Czy Redakcja nie zmieniła w razie siedziby? Bo mam wrażenie, ze forum przeniesiono na ul. Mysią i cenzura ma się jeszcze lepiej niż za komuny. Mury pewnie tak nasiąkły tamtą atmosferą.

Hmmmm , więc nie tylko ja mam odczucie że ,,Źle się dzieje w państwie Duńskim ''?

10 godzin temu, retrofood napisał:

Gorzej. Tu nie ma moderatorów. Sami Admini.

O ile dobrze pamiętam to za starego forum była lista i było kilka osób z Redakcji którzy byli moderatorami poszczególnych działów. 

A  nie pamiętam kolegi Ireneusza zwanego IRBIS :) 

10 minut temu, mhtyl napisał:

O ile dobrze pamiętam to za starego forum była lista i było kilka osób z Redakcji którzy byli moderatorami poszczególnych działów. 

A  nie pamiętam kolegi Ireneusza zwanego IRBIS :) 

To dotyczyło działów specjalistycznych i tylko niektórych.

8 minut temu, retrofood napisał:

To dotyczyło działów specjalistycznych i tylko niektórych.

A kto wie jak jest po nowemu. Nie wiadomo kto, czym  zarządza.

Dnia 25.08.2018 o 22:30, retrofood napisał:

Dzień dobry :)

podpowiem Ci, które słowo było kluczowe - "gwałciciel". Niestety był czas, że ktoś wpisywał w komentarzach o właścicielu jednej z firm per "gwałciciel" i to był sposób na zatrzymanie tych wpisów. Analogiczna sytuacja, w której znalazł się @bajbaga ze skrótem "GNUB".

Dnia 25.08.2018 o 22:38, mhtyl napisał:

Dołączam sie do kolegi Stasia. Mam wrażenie, że ktoś kroi moje posty i to  nie w całości tylko wycina zdanie a reszta zostaje i nie  żadnej adnotacji aby post był edytowany czy moderowany. Chodzi mi o takie zdanie gdzie napisałem "Chcesz być mądrzejszy od kury" i to wcale nie kontekście aby kogoś urazić czy obrazić.

Czy pozostali też zauważyli podobne objawy?

@mhtyl zacząłeś dodawać posty negatywnie nacechowane i na początek postanowiłem tę złą emocjonalność wygładzić ;)

Pozdrawiam

Marcin

9 minut temu, Redakcja napisał:

Dzień dobry :)

@mhtyl zacząłeś dodawać posty negatywnie nacechowane i na początek postanowiłem tę złą emocjonalność wygładzić ;)

Pozdrawiam

Marcin

Dobry

Uważasz, że ten tekst był obraźliwy? Brzmiał mój post mni więcej tak na odpowiedź tą

Cytat

Chcesz być mądrzejszy od kuru ? :) 

Ja osobiście nie spotkałem się z ledami aby było można zastosować ściemniacz do ich sterowania.

Najlepszym rozwiązaniem będzie jak oddasz ten żyrandol i kupisz inny na zwykle żarówki, wtedy bez problemu zastosujesz ściemniacz.

I tak zapytam z ciekawości gdzie tu negatywne nacechowanie? widzę ze ulegasz pogłoskom innych co  mnie nie znoszą na tym forum a sami nic nie lepsi są ode mnie.

Moim skromnym zdaniem coś  ostatnio mijasz się z prawdą w ocenie sytuacji, ja jak bylem tak jestem taki sam, jedynie zacząłem pisać tylko w tematycznych działach i tematach.

Miłego  dnia :) 

Dnia 31.08.2018 o 21:09, retrofood napisał:

no i kolejny post mi ukryło.

To przez tego "gwałciciela" :icon_rolleyes: Wolałbym nadal nie zdejmować cenzury na to słowo. Liczę, że na Forum BD można sprawnie dyskutować. Przywróciłem numerację w Panelu dyskusyjnym.

Pozdrawiam

Marcin

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się