Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Redakcja

Pytania i odpowiedzi na temat funkcjonowania Forum

Recommended Posts

U mnie (w czasie przeszłym) dzisiaj rano, napisany post "wczytywał się" (zapisywał) nienaturalnie długo - można rzec, że bardzo długo (ponad 1 minutę).

Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)

Witam

Od jakiegoś czasu, (tydzień, może dwa) zamiast ile godzin temu był napisany post pokazuje mi sie symbol %
i na kompie i w telefonie, załączam fotkę

Czy tylko ja tak mam?

forum.thumb.jpg.01e2d4dc289a147c19e3655b0ea2955b.jpg

Mam teraz tak samo, ale na co dzień mam ustawiony WIDOK ROZSZERZONY i nie patrzyłem właściwie nigdy na ten KOMPAKTOWY... - na jakieś nieprawidłowości w określeniu czasu nie zwróciłem uwagi...

oczywiście w WIDOKU ROZSZERZONYM nie zwróciłem uwagi na nieprawidłowości w określeniu czasu...

U mnie nie widać żadnych % ale mam problem z wklejaniem grafiki, jaką bym nie chciał wkleić pokazuje mi się że wystąpił jakiś błąd.

rozgryzłem problem - znaczy umiejscowiłem go dość dokładnie .

mam subskrypcję w niektórych tematach i przychodzą maile z powiadomieniem klikam i przenoszę się np. do panelu....

przy okazji dłuższego pobytu przy kompie po każdym odświeżeniu bez względu na ilość postów zamieszczonych po moim wejściu - ląduję na wysokości postu jaki mnie tu sprowadził z maila .

Wychodzi mnie na to że forum z moim komputerem się nie mogą dogadać w znaczeniu przenieś do ostatniej czytanej zawartości .

ad.2 Daga zgłosiła co prawda nie tu że po kliknięciu w link z subskrypcji czy dzisiejszej aktywności znalazła się na poście 1 panelu czyli jakby 3188 stron za wcześnie .

Też kilka razy mnie się podobny nr. zdarzył , ale nie do końca pamiętam okoliczności - zwrócę na to uwagę w przyszłości

Dnia 21.09.2017 o 21:08, TINEK napisał:

Witam

Od jakiegoś czasu, (tydzień, może dwa) zamiast ile godzin temu był napisany post pokazuje mi sie symbol %
i na kompie i w telefonie, załączam fotkę

Czy tylko ja tak mam?

forum.thumb.jpg.01e2d4dc289a147c19e3655b0ea2955b.jpg

Dziękuję za uwagę. Nie zauważyłem tego błędu wcześniej. Poproszę informatyka o rozwiązanie problemu.

Dnia 23.09.2017 o 06:26, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

przy okazji dłuższego pobytu przy kompie po każdym odświeżeniu bez względu na ilość postów zamieszczonych po moim wejściu - ląduję na wysokości postu jaki mnie tu sprowadził z maila .

Prawdopodobnie w linku z maila jest "kotwica", która prowadzi do konkretnego postu.

Pozdrawiam
Marcin

9 godzin temu, Redakcja napisał:

Prawdopodobnie w linku z maila jest "kotwica", która prowadzi do konkretnego postu.

ale drzewiej ta kotwica się była podrzędna w stosunku do prowadź do pierwszego nieczytanego postu , czy też ostatniego przeczytanego postu i odśwież kotwicę zrywało i szło wraz z postępem czytania  , a teraz ni Chuchu.

Wielce Szanowna Redakcjo.

Uprzejmie proszę o zdefiniowanie dozwolonych zwrotów negujących czyjeś wpisy.

Już wiem, że nie wolno używać zwrotu  "głupoty piszesz", bo to jest personalnym atakiem na rozmówcę (ponoć).

Fakt, z racji mojego wieku, (być może zapomniałem instrukcji obsługi infantylnych panienek),  ale już wiem, że określenie doopa  (części ciała, w odcinku gdzie plecy tracą swoją szlachetność i znajduje się zwieracz odbytu), dla wspomnianych panienek, może być niesamowitą traumą, rzutującą na całe życie.

Dlatego zwracam się do Szanownej Redakcji (coby nie błądzić) czy  napisanie że duplikator internetu napisał:  pierdoły bez pokrycia -  jest stylem menela rynsztokowego ?

:icon_cool:

Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)

ja może jeszcze w kwestii reputacji - jaki sens maja te wszystkie: "lubię to", "smutny", "zmieszany", "Haha" i "Dziękuję" skoro nie ma to żadnego przełożenia na reputację?

Tzn rozumiem, że "lubię to" i "dziękuję" zwiększa reputacje, ale co z pozostałymi? Mają być tak sobie a muzom?
Skoro te pozostałe są brane do jakichś tam statystyk, to dlaczego nie jest tak samo z pozostałymi?

W obecnym kształcie, ten system dla mnie jest bez sensu. To jak konkurs piękności, gdzie skrupulatnie zliczamy głosy pozytywne, a udajemy, że negatywnych nie ma w ogóle

Tak, "lubię to" i "dziękuję" zwiększają reputację. Po krótkim eksperymencie z negatywnymi ocenami doszedłem do wniosku, że źle wpływają pozytywny klimat Forum, dlatego pozostałe oznaczenia emocji nie mają wpływu na reputację.

Pozdrawiam
Marcin

nie wiedziałem, że "smutny", "zmieszany" czy też "haha" są tak bardzo negatywnymi ocenami - niech nie mają wpływu na reputacje, ale niech będzie możliwość podejrzenia statystyk. Może się okazać, że nie wszystko złoto co się świeci...

Nie są negatywnymi, zakładam, że zależy od intencji dodającego oznaczenie. Sprawdzę czy mam możliwość podejrzenia i pokazania statystyk tych ikonek emocji.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się