Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

23 minuty temu, zenek napisał:

Tak samo można twierdzić, ze zniknie pianka mocujaca okna, drzwi.

może zniknąć. Od ultrafioletu na przykład (nie zakryta niczym), ale wtedy to nawet kury ją wydziobią.

A mówiąc poważnie, to najpierw przeczytaj uważnie to co ja napisałem i nie wkładaj mi w doopę tego czego nie twierdziłem.

Nie twierdziłem na przykład, że pianka będzie zła. Napisałem, że nie znając składu nie można być pewnym że jest dobra! Ona może być dobra, ale tego na razie nie wiemy na 100%! I tylko tyle napisałem.

A poza tym napisałem, że znika styropian, a nie pianka. Wolałeś jednak dorobić od razu całą teorię spiskową...

retrofood

retrofood

20 minut temu, zenek napisał:

Tak samo można twierdzić, ze zniknie pianka mocujaca okna, drzwi.

może zniknąć. Od ultrafioletu na przykład (nie zakryta niczym), ale wtedy to nawet kury ją wydziobią.

A mówiąc poważnie, to najpierw przeczytaj uważnie to co ja napisałem i nie wkładaj mi w doopę tego czego nie twierdziłem.

Nie twierdziłem na przykład, że pianka będzie zła. Napisałem, że nie znając składu nie można być pewnym że jest dobra! Ona może być dobra, ale tego na razie nie wiemy na 100%! I tylko tyle napisałem.

retrofood

retrofood

19 minut temu, zenek napisał:

Tak samo można twierdzić, ze zniknie pianka mocujaca okna, drzwi.

może zniknąć. Od ultrafioletu na przykład (nie zakryta niczym), ale wtedy to nawet kury ją wydziobią.

A mówiąc poważnie, to najpierw przeczytaj uważnie to co ja napisałem i nie wkładaj mi w doopę tego czego nie twierdziłem.

retrofood

retrofood

14 minut temu, zenek napisał:

Tak samo można twierdzić, ze zniknie pianka mocujaca okna, drzwi.

może zniknąć. Od ultrafioletu na przykład (nie zakryta niczym), ale wtedy to nawet kury ją wydziobią.

A mówiąc poważnie, to najpierw przeczytaj uważnie to co ja napisałem i wkładaj mi w doopę tego czego nie twierdziłem.

×
×
  • Utwórz nowe...