Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum Budujemy Dom


Recommended Posts

18 minut temu, MrTomo napisał:

1. Po odpowiedzi w danym temacie nadal wkleja poprzednio napisany przeze mnie post.

Pół biedy, jeśli to jedno zdanie, gorzej jak treść jest rozwleczona

2. Gdzie jest avatar admina?

Miałem ten sam problem. Dane o rozpoczęciu wpisywania postu są zapisane w cookie - usunąłem i problem zniknął. Proponuję to samo.

Link do komentarza
5 minut temu, autorushd napisał:

ok, ale...   ja chciałbym podać tylko linki do zdjęć. Tak jak do tej pory. Zdjęcia są na moim serwerze.

dz0xMDAwJmg9ODkz_src_196907-kominki_aran

dz01MzAmaD00NTc=_src_196908-kominki_aran

Po każdym linku musisz wstawić "enter".

25 minut temu, bajbaga napisał:

Przy edycji nie ma możliwości cytowania "wewnętrznego" - brak ikonki ( " )

 

Jest, a może źle zrozumiałem pytanie...

Link do komentarza
38 minut temu, autorushd napisał:

Wiem, ale ja właśnie za każdym razem muszę to klikać. A wolałbym aby było odwrotnie. Interesują mnie linki.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Nie mam pomysłu.

 

6 minut temu, bajbaga napisał:

Ale przy edycji dalej brak "link" i "cytat" - może tak musi być ?

Mówisz o tych ikonach? Masz je podczas edytowania postu.

ClipBoard-1.jpg

Link do komentarza
9 minut temu, Redakcja napisał:

Mówisz o tych ikonach? Masz je podczas edytowania postu.

ClipBoard-1.jpg

Nie mam.

Z tej "zakładki" pozostały tylko emotikona.

Dotyczy tylko edycji.

 

 

 

Ps. Nowe posty (na stronie głównej)  "wskakują" po kilku minutach 

Wróć.

"Link" (podczas edycji) jest w zakładce, w miejscu (zamiast)  "lista wypunktowana" i "lista numerowana".

Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Dnia 23.12.2016 o 19:24, stach napisał:

Na samym dole strony głównej foruma przedstawiona jest dość długa lista (nie będę jej cytował), zatytułowana

Użytkownicy

Jakich użytkowników ona uwidacznia?

Lista ta przedstawia Użytkowników, którzy są dostępni na Forum oraz obchodzących urodziny.

Dnia 23.12.2016 o 21:14, autorushd napisał:

Fajnie by było jeszcze jakby dłużej można edytować swoje posty.  Co najmniej dobę.

Nie będę zmieniał tych ustawień. Jeśli chcesz coś zmienić w starszych postach wyślij mi PW ze zmianami i linkiem do postu.

Link do komentarza
9 minut temu, stach napisał:

A jak rozpoznać tych jubilatów - są na czerwono?:icon_eek:

To wszystkiego najlepszego Redakcji :yahoo:

Dziękuję :hug:choć, o ile pamiętam to ruszaliśmy z Forum w marcu 2004 roku. Na czerwono są oznaczeni administratorzy.  

Odnośnie kalendarza, to nowa opcja na naszym Forum i jeszcze nie poznałem jej możliwości. Wierzę, że się przyda.

Z ciekawych ustawień została mi podstrona z Liderami Forum - tak na razie się nazywa, gdzie będą rankingi z Użytkowkami o najwyższej reputacji. Jak tylko będę gotowy, zaprezentuję ją.

Link do komentarza

A jak Redakcja rozwiąże problem niemożliwości wklejania grafiki i niezgodności numeracji postów w popierdółkowie?

Taki problem mam ja i retro, a czy ktoś więcej nie  wiem bo nikt tego więcej nie opisywał.

Link do komentarza
8 minut temu, mhtyl napisał:

A jak Redakcja rozwiąże problem niemożliwości wklejania grafiki i niezgodności numeracji postów w popierdółkowie?

Taki problem mam ja i retro, a czy ktoś więcej nie  wiem bo nikt tego więcej nie opisywał.

Szczerze mówiąc, nie wiem na czym polega problem z niezgodności numeracji - nie ma jej, więc nie wiem, jak mam sprawdzić.

A grafiki wklejam bez problemu. Do tego widzę, że również to robisz i widze obrazki: 

 

Link do komentarza
46 minut temu, Redakcja napisał:

 oraz obchodzących urodziny.

Zatem chodzi tu o URODZINY FORUMOWE? A nie te kalendarzowe/osobiste/urodzinowe?

To ja 5 stycznia będę obchodził siódme urodziny?

Redakcja przewiduje jakieś prezenty :$?

Link do komentarza
28 minut temu, Redakcja napisał:

Szczerze mówiąc, nie wiem na czym polega problem z niezgodności numeracji - nie ma jej, więc nie wiem, jak mam sprawdzić.

A grafiki wklejam bez problemu. Do tego widzę, że również to robisz i widze obrazki: 

 

Z ta numeracja to jest tak, że w temacie o życiu codziennym  mam przestawiony licznik o jeden post, post który rozpoczyna nowa stronkę  u mnie  u innych jest jako kończący, a post drugi na nowej stronce u mnie u innych widnieje jako pierwszy rozpoczynający stronę. Wszystko po nowej odsłonie było ok do czasu kiedy omyłkowo skasowałeś temat i po przywróceniu już takie rzeczy się działy. I jeżeli cofnę się do tyłu, obojętnie na którą stronkę to wszędzie jest tak samo, pierwszy post rozpoczynający stronkę jest u mnie na pozycji drugiej.

Dla przykładu z ostatniej stronki, tak u mnie to widać, Buster u mnie otwiera stronkę a u innych widać, że stach jest na pierwszym miejscu.

I jeszcze dla sprawdzenia czy mogę wklejać jpg.

choinka-nieg.jpeg

Ooooooooooo, widzę że już mogę:yahoo:

Link do komentarza

Coś mi zżarło połowę wyżej napisanego posta.

Tak wygląda ostatnia strona w temacie o życiu codziennym, otwiera ją Buster a u innych widać, że otwiera ją stach, i tu pojawia się owy problem.

Buster

 

  • Ostoja forum
  •  
  • Buster
  • Uczestnik
  •  73
  • 1812 postów

Trafiłem na jakiś film,jeden (piszę że jeden bo nie wiem czy były inne) z tych o transformersach,dużo i gwałtownie dzieje się w nim.Ale widzę że może jeszcze z 5 min pooglądam i chwatit.Nie jestem w temacie i niewiele rozumiem chociaż wychowany jestem na fantastyce,książkowej i filmowej (w mniejszym stopniu)

Wtedy będę miał spokój:D

  0

stach

  • Ostoja forum
  •  
  • stach
  • Uczestnik
  •  417
  • 4452 postów

A tak nie ma kto wystawić???

a, doczekałem się :santajump:

  0

 

Mów więc wszystko dzisiaj jasno, nie czekaj na nic, bo możesz nie zdążyć...

Buster

  • Ostoja forum
  •  
  • Buster
  • Uczestnik
  •  73
  • 1812 postów

U mnie już "stoi" że jest jeden post na nowej stronie a stach napisał na starej.

Ale to chyba magia świąt powoduje:)

Jednak nowa strona,gratki stach:)

 

  0

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
56 minut temu, Redakcja napisał:

Szczerze mówiąc, nie wiem na czym polega problem z niezgodności numeracji - nie ma jej, więc nie wiem, jak mam sprawdzić.

A grafiki wklejam bez problemu. Do tego widzę, że również to robisz i widze obrazki: 

 

Trzeba nadmienić, że Retrofood miał ten sam efekt/problem.

Link do komentarza
45 minut temu, mhtyl napisał:

Z ta numeracja to jest tak, że w temacie o życiu codziennym  mam przestawiony licznik o jeden post, post który rozpoczyna nowa stronkę  u mnie  u innych jest jako kończący, a post drugi na nowej stronce u mnie u innych widnieje jako pierwszy rozpoczynający stronę.

 

Mhtyl a jak u Ciebie wygląda 1 strona, pierwsze 50 postów  i jak zaczyna się 2 strona w temacie o życiu codziennym ?

Może wystarczy porównać jak jest u Ciebie i jak u innych i znajdziemy coś co jest przyczyną?

Przed chwilą, stach napisał:

Tylko nie cofajcie licznika, bo tyle gaci stracę :icon_cry::wallbash:

 

:icon_mrgreen:

Nie wiesz,  ile możesz zyskać :D

Link do komentarza
4 minuty temu, MrTomo napisał:

Mhtyl a jak u Ciebie wygląda 1 strona, pierwsze 50 postów  i jak zaczyna się 2 strona w temacie o życiu codziennym ?

Może wystarczy porównać jak jest u Ciebie i jak u innych i znajdziemy coś co jest przyczyną?

Nie wiesz,  ile możesz zyskać :D

Pisałem już o tym w popierdółkowie, ale powtórzę. Pierwszą stronkę przeliczyłem i ma u mnie 50 postów, wybiórczo brałem inne stronki i też każda ma 50 postów, więc nie wiem kto czy co tu narozrabiało.:icon_rolleyes:

Link do komentarza

Rozumiem, że masz po 50 postów na stronie, ale u Ciebie jakby był o jeden post więcej gdzieś na którejś stronie (to nie znaczy, że jest ich tam 51 - nie, nie dalej 50 ale o jeden więcej, ten jeden przeszedł na następną stronę ), albo dwa razy ten sam post (zdublowany) i kwestia czy dasz radę znaleźć stronę na której Ci się to zaczyna rozjeżdżać.

Bo jak nie ma numerów postów to inaczej nie dojdziesz

Ja innego pomysłu na ten stan rzeczy nie mam

 

Edytowano przez MrTomo
dopisałem (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Dla mnie to też jest kompletnie niezrozumiałe.

Te posty są jakoś sortowane, muszą mieć jakiś identyfikator czy timestamp

Dziwna sprawa.

19 minut temu, mhtyl napisał:

Pisałem już o tym w popierdółkowie, ale powtórzę. Pierwszą stronkę przeliczyłem i ma u mnie 50 postów, wybiórczo brałem inne stronki i też każda ma 50 postów, więc nie wiem kto czy co tu narozrabiało.:icon_rolleyes:

Mhtyl, Może dla celów sprawdzenia mógłbyś założyć jakieś drugie konto,

które potem admin skasuje (??) i sprawdzić, czy na tym drugim koncie widzisz wszystko jak należy?

Sprawa byłaby wtedy jednoznaczna i wskazywała problem na koncie użytkownika mhtyl a wykluczyła przeglądarki, ustawienia itp.

Edytowano przez MrTomo
dopisałem (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Taki problem jak na razie jest u mnie i u Stasia (retro) i jak pisałem, stronka ma 50 postów a mimo to o jeden jest post jest przestawiony.

ja bym szukał w okresie kiedy temat został skasowany i przywrócony, bo do tego czasu wszystko było ok, po przywróceniu coś się po merdało.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...