Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum Budujemy Dom


Recommended Posts

1 godzinę temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

oj tam się czepiacie

4 dni temu wyskakiwałem do sklepu , jako że lekko okurzony byłem to tak jak stałem , w papciach i krótkich spodenkach

kurtkę ledwo na się zarzuciwszy - reakcje ludzkie bezcenne :P

Zawsze mnie na wsi wkurza, gdy zona mnie woła, abym poszedł do sklepu (50 m od domu) po jakiś drobiazg.

- Przecież miałaś bliżej do sklepu niż przyjść do mnie na podwórko!

- Bliżej, ale musiałabym się przebierać...

- Po cholerę? W sklepie nikogo nie ma!

 

Do wieczora ciche dni.

Link do komentarza
25 minut temu, retrofood napisał:

Zawsze mnie na wsi wkurza, gdy zona mnie woła, abym poszedł do sklepu (50 m od domu) po jakiś drobiazg.

- Przecież miałaś bliżej do sklepu niż przyjść do mnie na podwórko!

- Bliżej, ale musiałabym się przebierać...

- Po cholerę? W sklepie nikogo nie ma!

 

Do wieczora ciche dni.

Dopóki miałem zdrowe kolana to zakupy robiłem w większości sam.A to do mięsnego,potem spożywczy,potem jeszcze jeden,potem rynek,potem papier toaletowy ,potem jeszcze jakaś śrubka w metalowym itp itd Na końcu żarcie dla psów i kotów.I tak schodziło ze 2-3 godziny.I w domu mała awanturka pt. -a gdzie zginąłeś,co tak długo robiłeś!!!!!!! gdzie byłeś? !!!!!! Trzy sklepy na krzyż a ciebie nie ma pół dnia!!!

Teraz,gdy kiepskie kolana to na większe zakupy jeżdżę z małżonką.I też trwają 2-3 godziny jeśli nie dłużej bo a to odzieżowy,a to krem. Ale miałem używanie z początku naszych wspólnych jazd.:DOdegrałem się z nawiązką.I teraz jest cichutko nawet gdy dłużej sam zabałaganię w mieście:D

Link do komentarza

Jak wyłączyć całkowicie powiadomienia przeglądarki całą pocztę mam zawaloną.

Musiałem wcisnąć spam. 

Gdzie jest włącznik HTML?

 

Klikając w  <Moje dyskusje> ,pojawia się lista tematów ,klikając w jakiś temat zostaję wyrzucony na początek tego wątku, zamiast tam gdzie zakończyłem czytać.

 

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
3 godziny temu, Buster napisał:

Teraz to nazywa się reputacja:icon_smile:

Masz małą strzałeczkę w kolorowym kwadraciku po prawej stronie w polu posta obok serduszka.I klikasz.

tak kuna

tylko że ja owszem widzę kwadracik kol szarego z czarnym serduszkiem i obok cyferka 0

albo kwadracik kol  zielonego z białym serduszkiem i cyferką np 1

ale żadnej pitolonej strzałki tu nie widzę , a jak usiłuję coś nadepnąć to najbliżej mam własne odciski

Link do komentarza

Kurczaki to nie wiem 

Ja widzę,np teraz u Ciebie dwa kwadraciki,jeden z zielonym polem i białą strzałką skierowaną do góry a drugi kwadracik jak u Ciebie,szary z czarnym serduszkiem,jeśli komuś chcę "poprawić reputację" to klikam na ten zielony,wtedy on zmienia się,zamiast strzałki jest serduszko z cyfrą 1 lub inną jeśli ktoś już wcześnie kliknął.

Kliknę Tobie na próbę

Link do komentarza
2 godziny temu, animus napisał:

Jak wyłączyć całkowicie powiadomienia przeglądarki całą pocztę mam zawaloną.

Musiałem wcisnąć spam. 

Gdzie jest włącznik HTML?

 

Klikając w  <Moje dyskusje> ,pojawia się lista tematów ,klikając w jakiś temat zostaję wyrzucony na początek tego wątku, zamiast tam gdzie zakończyłem czytać.

 

Na pierwsze znalazłem odpowiedz ale trzeba w każdym temacie ręcznie odfajkować powiadomienia.

Obserwuj Panel dyskusyjny - przemyślenia o dniu codziennym


 

  • Wyślij do mnie:
    • Wiadomość e-mail, gdy zostanie napisana nowa treść 
      Zmiana sposobu wysyłania powiadomień
    • Jedna wiadomość e-mail dziennie z nową zawartością z tego dnia
    • Jedna wiadomość e-mail tygodniowo z nową zawartością z tego tygodnia
    • Nie wysyłaj do mnie żadnych powiadomień

  •  Niech inni widzą, że obserwuję

Niestety całkowicie się nie da, tej opcji  nie ma w ustawieniach konta.

Ustawienia powiadomień

Wysyłaj do mnie informacje o aktualnościachWłączenie tej opcji spowoduje dodanie do naszej listy mailingowej. Możesz zrezygnować w każdej chwili.

Automatyczne obserwowanie zawartości

Automatycznie obserwuj nową zawartość, którą napiszę

Automatycznie obserwuj zawartość, na którą odpowiedziałem

Sposób automatycznego obserwowania

Powiadomienie, gdy zostanie napisana nowa zawartość

Jedna wiadomość e-mail dziennie z nową zawartością z tego dnia

Jedna wiadomość e-mail tygodniowo z nową zawartością z tego tygodnia

Ustawienia powiadomień

Pokaż okienko po otrzymaniu nowej wiadomości

Wysyłaj tylko jeden e-mail z powiadomieniem dla treści, którą obserwuję do czasu mojej ponownej wizyty.

Odtwórz dźwięk, kiedy otrzymam powiadomienie

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Podałem swoje konto, używane na codzień i nic mi nie przychodzi - żadne powiadomienie - pewnie nie odhaczałem niczego...

Poprzednio sygnalizowało mi tylko ruchy w temacie  Tomka i Dorotki... Teraz jeszcze nie doszedłem do takich ustawień i pewnie tak zostawię...

Link do komentarza
Dnia 16.12.2016 o 19:51, stach napisał:

 

Może Redakcja zasugerowałaby programistom, aby czytelniej przedstawiała daty postów - na pasku jest jeszcze sporo miejsca na dokładniejszą datę - napis, że post napisał ktoś np. sześć godzin temu jest, co by nie mówić, mało konkretny... a już napis, że we wtorek - nic nie mówi

 

Zgłosiłem problem z czytelnością postów w widoku mobilnym i dla komputerów i będzie bardziej czytlenie.

Ma być dorobiona strzałka, przenosząca na górną część Forum. 

Formatu daty nie będziemy zmieniać.

Pozdrawiam

Marcin

Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Poprawiliśmy kontrast czcionek w postach i dodaliśmy strzałkę. Co sądzicie o tych zmianach?

Pasek "styl" został usunięty, aby nie wprowadzać chaosu w wyglądzie. Raczej wolałbym doprowadzić styl ogólnodostępnej szaty graficznej do zadowalającej większość użytkowników.

bajbaga, napisz proszę czemu uważasz, że "Obecni na forum" pokazuje co chce. Moim zdaniem wyświelta dane zgodne ze stanem w tamacie, lub kategorii.

Jeszcze będę dostosowywał "aktywności", aby trafnie wyszukiwały treści.

ajbaga

Link do komentarza
1 godzinę temu, Redakcja napisał:

Poprawiliśmy kontrast czcionek w postach i dodaliśmy strzałkę. Co sądzicie o tych zmianach?

Pasek "styl" został usunięty, aby nie wprowadzać chaosu w wyglądzie. Raczej wolałbym doprowadzić styl ogólnodostępnej szaty graficznej do zadowalającej większość użytkowników.

bajbaga, napisz proszę czemu uważasz, że "Obecni na forum" pokazuje co chce. Moim zdaniem wyświelta dane zgodne ze stanem w tamacie, lub kategorii.

Jeszcze będę dostosowywał "aktywności", aby trafnie wyszukiwały treści.

ajbaga

no dobra to ja muszę sobie prywatę załatwić . nie mogę punktować gościa

chciałem ostatnio Retra wypunktować i co ??????

nidyrydy bo ja żadnej strzałki nie widzę

Link do komentarza
2 godziny temu, Redakcja napisał:

Pasek "styl" został usunięty, aby nie wprowadzać chaosu w wyglądzie. Raczej wolałbym doprowadzić styl ogólnodostępnej szaty graficznej do zadowalającej większość użytkowników.

ajbaga

Ten styl pozwalał na więcej niż ikonka na górze strony - upraszczał i porządkował stronę - przynajmniej dla mnie i w moim odczuciu.

Ps. Jakoś tak mi "dziko" jak nie widzę ile osób jest w danej chwili na Forum - kwestia przyzwyczajenia do "licznika ?

Link do komentarza
24 minuty temu, bajbaga napisał:

Ten styl pozwalał na więcej niż ikonka na górze strony - upraszczał i porządkował stronę - przynajmniej dla mnie i w moim odczuciu.

Ps. Jakoś tak mi "dziko" jak nie widzę ile osób jest w danej chwili na Forum - kwestia przyzwyczajenia do "licznika ?

Też jestem za aby "Styl" lub coś na jego wzór powrócił.

Jeszcze nie rozgryzłem jak zobaczyć ilość rozpoczętych tematów w danym dniu, bo klikając na "nowe posty" wyniki są mizerne np teraz o tej porze pokazuje, że dzisiaj zostało napisanych 10 postów.

Brakuje też okienka aby znaleźć użytkownika .

Link do komentarza
1 godzinę temu, mhtyl napisał:

Też jestem za aby "Styl" lub coś na jego wzór powrócił.

Jeszcze nie rozgryzłem jak zobaczyć ilość rozpoczętych tematów w danym dniu, bo klikając na "nowe posty" wyniki są mizerne np teraz o tej porze pokazuje, że dzisiaj zostało napisanych 10 postów.

Brakuje też okienka aby znaleźć użytkownika .

chyba to znalazłem

po kolei

klikasz "nowe posty", następnie na górze po lewej, ustawiasz "Pokaż" "tylko elementy zawartości"

wtedy pojawia się się pod tym, "zapisać zmiany?" klikasz na "zapisz jako nowy strumień" a tam musisz dać jakąś nawą nazwę, domyślnie pojawia się "Nowe posty" ale musisz to zmienić by zapisać zmiany, piszesz np "Nowe posty dla mhtyla" jak już zapiszesz i po lewo pojawi Ci się zapis "Nowe posty dla mhtyla" do naciskasz trzeci kwadracik (z ptaszkiem) (kwadracik obok "Nowe posty dla....") "Ustaw jako domyślny strumień"

wczoraj tak zrobiłem i dziś po zalogowaniu wszsytko było jak ustawiłem

wtedy po naduszeniu przycisku "Nowe posty dla mhytyla" pojawią się tematy, w których coś napisano od ostatniej wizyty, same tematy, nie wszsytkie posty

nie wiem, czy to jasno opisałem, ale próbuj

 

pozdrawiam Tinek

 

PS. u mnie podobnie jak u Szponiastego nie mogę dać reputacji, sprawdzałem i internet explorer i firefox

Link do komentarza
15 minut temu, TINEK napisał:

chyba to znalazłem

po kolei

klikasz "nowe posty", następnie na górze po lewej, ustawiasz "Pokaż" "tylko elementy zawartości"

wtedy pojawia się się pod tym, "zapisać zmiany?" klikasz na "zapisz jako nowy strumień" a tam musisz dać jakąś nawą nazwę, domyślnie pojawia się "Nowe posty" ale musisz to zmienić by zapisać zmiany, piszesz np "Nowe posty dla mhtyla" jak już zapiszesz i po lewo pojawi Ci się zapis "Nowe posty dla mhtyla" do naciskasz trzeci kwadracik (z ptaszkiem) (kwadracik obok "Nowe posty dla....") "Ustaw jako domyślny strumień"

wczoraj tak zrobiłem i dziś po zalogowaniu wszsytko było jak ustawiłem

wtedy po naduszeniu przycisku "Nowe posty dla mhytyla" pojawią się tematy, w których coś napisano od ostatniej wizyty, same tematy, nie wszsytkie posty

nie wiem, czy to jasno opisałem, ale próbuj

 

pozdrawiam Tinek

 

PS. u mnie podobnie jak u Szponiastego nie mogę dać reputacji, sprawdzałem i internet explorer i firefox

Wykonałem, zobaczymy czy będzie działało, ale powiem, że pomimo fajnie i dokładnie to opisałeś to musiałem wzrok wysilić aby to znaleźć:icon_biggrin:

Natomiast ja nie mam problemu aby dać reputację:icon_biggrin:

Link do komentarza
15 godzin temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

no dobra to ja muszę sobie prywatę załatwić . nie mogę punktować gościa

chciałem ostatnio Retra wypunktować i co ??????

nidyrydy bo ja żadnej strzałki nie widzę

Tej strzałki nie widać, jeśli jesteś niezalogowany. Innej opcji nie widzę,

Pozdrawiam

Marcin

Link do komentarza

Zapytam się Was czy jak otwieracie jakiś temat wielostronicowy taki jakby ten który ma na chwile obecna 5 stron to czy otwiera Wam się ostatnia strona czy pierwsza?

Bo nie wiem czy ja coś poknociłem czy jest to taka prawidłowość nowego forum.

Mi otwiera się pierwsza strona danego wątku a przedtem jak klikałem w temat to otwierała mi się ostatnia.

Link do komentarza
5 minut temu, Leszek4 napisał:

Co z czcionką (kolorem, kontrastem)?

Ani mi się tu od kilku dni nie chce chodzić, kiedy po minucie na stronie głównej bolą  mnie oczy od wypatrywania kto jest autorem postu itd.

Nanieśliśmy te zmiany. Odśwież przeglądarkę, bo prawdopodobnie informacje o kolorach zapisane są w cookie.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...