Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum Budujemy Dom


Recommended Posts

Może Redakcja zasugerowałaby programistom, aby czytelniej przedstawiała daty postów - na pasku jest jeszcze sporo miejsca na dokładniejszą datę - napis, że post napisał ktoś np. sześć godzin temu jest, co by nie mówić, mało konkretny... a już napis, że we wtorek - nic nie mówi :icon_confused:

Link do komentarza
25 minut temu, Buster napisał:

Nawet nikt nie cieszy się że weekend.......

Oszalałeś? Z czego mam się cieszyć? Jutro przeprowadzam szafę biblioteczną z makulaturą i parę innych "drobiazgów".

Farsz na uszka już macha łapkami, o innych nie wspomnę. Nastrój świąteczny, jak stąd do Krakowa, tylko wyć...

Link do komentarza

Dlaczego wszędzie, wszyscy nam wmawiają, że robią wszystko dla naszego dobra,

z telewizora (a właściwie z radia, bo TV już nie oglądam) politycy krzyczą, że każda (coraz bzdurniejsza) zmiana, każdy nowy przepis to dla naszego dobra

We pracy, coraz to nowe tabelki mi każą wypełniać, podobno dla mojego dobra, parę lat temu jak nam gps'y do aut założyli, to też dla naszego dobra

a teraz tu, popieprzyli, też dla naszego dobra,

żeby choć dali przycisk "przejdź do pierwszego nieprzeczytanego posta" jak jest na innych forach, a tak nie ma numerów postów, ciężko znaleźć, gdzie się zaczynąją nowe posty

I zawsze wszystko, dla naszego dobra

Q...wa całe życie idiotę ze mnie robią (przynajmniej próbują)

Link do komentarza
1 godzinę temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

przypomnij mi bo wiesz - Niemiec już na plecach siedzi

Pokazałeś taką swoją stronę, gdzie miałeś zgromadzone obserwowane tematy.

Przedtem na skrzynkę mailową przychodziły powiadomienia subskrybowanych tematów.

Wczoraj coś udało mi się kliknąć i dziś miałam w skrzynce powiadomienie o wpisie w moim db. Idę oglądać to, o czym napisałeś, te jak nie guziczki, to suwaczki .

Link do komentarza
43 minuty temu, Baszka napisał:

Orle, jesteś geniuszem tłumaczenia :ih:.

Znalazłam te guziczki, suwaczki, ptaszki .

Te guziczki, suwaczki, to pewnie miałaś na sweterku, który przed świętami odnalazł się był pod koszulą (ten sam co to zaginął w okolicach Wielkiej Nocy), ale u kogo znalazłaś ptaszka, tego dalibóg, nie pojmuję. Tym bardziej ptaszki. Masz wymagania, no, no...
 

Link do komentarza
53 minuty temu, Baszka napisał:

Orle, jesteś geniuszem tłumaczenia :ih:

Znalazłam te guziczki, suwaczki, ptaszki .

A to, o czym przedtem pisałam, to były "moje dyskusje" czy jakoś tak, znalazłam przy okazji.

Tinku, podpisuję się wszystkim pod tym, co napisałeś.

a moje dyskusje są po prawej u góry ekranu jako dolna opcja w rozwijanego menu funkcji Aktywność

Link do komentarza
27 minut temu, demo napisał:

Retro ten niebieski możesz sobie zmienić na inny  ikonką pędzla.

Chciałem dodać cytat Retrofooda i post nie wchodzi, czort wie dlaczego.

A mi wchodzi za każdym razem kiedy chce kogoś zacytować.

Kolor możesz zmieniać ikonka pędzla ale to jest "Skórka", zmienisz kolor i po jakimś czasie wróci do ustawienia domyślnego samoistnie.

Link do komentarza
1 godzinę temu, animus napisał:

Chciałbym zgłosić że na smartphone nie ma

Jest nick, tylko tak mało kontrastowy, że można powiedzieć, że go wcale nie ma :icon_rolleyes:.

I nie ma "pędzelka" do ustawiania skórek:icon_confused:

Link do komentarza

Otwieram okno "Nowe posty" i wychodzi u mnie, że dzisiaj zostało napisanych 3 posty w ciągu ostatniej godziny a w sumie dzisiaj 9:icon_eek: taki wynik pojawia się  przy ustawieniu widok "Rozszerzony", przy ustawieniu widok "Kompaktowy" wyniki są takie same.

Jak tak będzie to udzielanie porad o które autor pytał np rano o  gdz 9 będzie graniczyło z cudem aby to zapytanie o poradę odnaleźć w godzinach wieczornych.

Edytowano przez mhtyl
poprawka błędu (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
3 godziny temu, autorushd napisał:

Dwa dni temu idąc do szkoły po córkę, widziałem dziewczynę ubraną w krótką sukienkę, bez  czapki, w pantofelkach. Byłem w szoku. Córką nawet się zdziwiła bo my w kurtkach czapkach rękawiczkach.

oj tam się czepiacie

4 dni temu wyskakiwałem do sklepu , jako że lekko okurzony byłem to tak jak stałem , w papciach i krótkich spodenkach

kurtkę ledwo na się zarzuciwszy - reakcje ludzkie bezcenne :P

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...