Skocz do zawartości

Nowa odsłona Forum Budujemy Dom


Recommended Posts

Wydaje mi się, że jak ktoś raz kiedyś wklei to łba mu nie utną:icon_biggrin:, natomiast co innego jak ktoś notorycznie wstawia linki do tych samych stron albo jak ktoś się zarejestruje  po to aby tylko reklamować swoją stronkę.

Zresztą nie jeden z nas wklejał linki czy zdjęcia ale było to związane z tematem i wklejane linki się nie powtarzały.

A swoją drogą jestem ciekaw czy Ekspertowi budowlanemu reprezentującemu swoją firmę wolno wklejać linki do swoich stron firmowych.

Link do komentarza

no dobra czas rozpocząć listę życzeń

po 1 primo (nie ustosunkowano się )  do + zwykłych i + technicznych

po 2 primo paski między postami są jak na mój skromny gust zbyt szerokie

bardziej info z paska podobałoby mi się po lewej

no i po 3 primo i chyba najważniejsze

ja oczywiście rozumiem że dostosowujemy forum do urządzeń mobilnych ale to chyba jeszcze nie powód żebym patrząc na własne kiedyś zdjęcie widział słonia afrykańskiego znaczy jakieś takie rozciągnięte to

monitor 16:9

Link do komentarza

Mnie się podoba, szata się mnie podoba. Numeracja postów bywała przydatna - wystarczyło podać nr postu zamiast kreślić odsyłacze. Ale i bez tego da się żyć. Nikt tu elaboratów naukowych nie trzaska.

Dopisałem: Brakuje strzałki w górę - idź na górę. Top.

Za to dostępna objętość plików do przesłania - IMPONUJĄCA. 852MB! Wow.

Ładnie.

Gratuluję.

PeZet

Edytowano przez PeZet
dopisałem (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Rozwleczone, nieczytelne, krótko mówiąc

b e z n a d z i e j n e.

1.W popierdółkowie nie ma nikogo, a zawsze się już ktoś witał. Nagle wszyscy zaspali?:scratching:

2. Wchodziłam na forum przez pocztę. Widząc w niej powiadomienie subskrypcji , mogłam kliknąć w temat, 

który mnie interesował. Było to bardzo proste.

 

Link do komentarza
Dnia 14.12.2016 o 18:01, demo napisał:


W sumie to nie bardzo wiadomo po co te zmiany, no niby padł jakiś argument że dla mobilnych będzie łatwiej; już widzę te niewidoczne tłumy mobilnych. icon_lol.gif Jak dla mnie to są zmiany na gorsze, a sama szata graficzna jakaś beznadziejnie odczłowieczona i nijaka. icon_evil.gif
Teraz są modne takie zmiany dla samych zmian, bo co było złego w starym systemie ?.

A gdzie jest zakładka "Moje duskusje" hy ?
Brak numeracji postów to oczywista wada
no nic mi się nie podoba i jestem na NIE.

tak na szybko i roboczo....podpisuję się pod zacytowanym postem

nie podobają mi się te wszystkie zmiany

Link do komentarza

Trzeba trochę się  "pobawić" tym nowym forum. Fakt że brakuje niektórych zakładek ze starego, ale to tylko kwestia czasu gdy zapomnimy o starych nawykach związanych ze starym forum, a nowe będzie ulepszane po naszych uwagach i propozycjach.

Link do komentarza

Zgłaszam kolejne niedociągnięcie. Otóż w temacie "Szooka Bożonarodzeniowa" nie pojawiają sie moje zdjęcia i jest bląd co do ostatniego autora wpisu w tym temacie. Na stronie główniej widnieje, że to stach a w rzeczywistości ostatniego posta napisałem ja w tym temacie.

Link do komentarza
14 godzin temu, stokrotka.35 napisał:

ło matko, ło matko, ło bosko ....... co to się porobiło? Nie było mnie raptem parę dni i nie wiem NIC

Chciałem sprawdzić do czego jest ta strzałka na zielonym tle, licząc że jest to przycisk "idź do góry"... :D

Poza tym fatalna kontrastowość. Wygląda jak stary tropik mojego namiotu - wypłowiały od słońca.

Brakuje mi tu stopki użytkownika. Niektórzy mieli fajne motta.

Brakuje najnowszych reputacji, które przedtem były pod najnowszymi postami.

Brak podglądu przed zamieszczeniem posta.

Najpierw jednak kolorystyka i kontrast, bo ta jest tak nudna, że po 2 dniach dopiero zachciało mi się coś tam poczytać i z trudem zalogować...  ;)

Link do komentarza

Z samego dołu strony można przejść przez znajdującą się niżej strzałkę PRZEJDŹ DO LISTY TEMATÓW, ale gdzieś ze środka - to już tylko kółeczkiem, albo suwakiem :icon_rolleyes:

DOPISAŁEM:
Powinno jednak łączyć te posty wpisywane w niedługich odcinkach czasu...

Edytowano przez stach
dopisałem (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
5 minut temu, stach napisał:

Kolorystyka pędzelkiem na samej górze strony, a podgląd - to mała lupka - ostatnia po prawej stronie nad polem, w którym wpisujesz treść posta :icon_biggrin:

Tyle naodkrywałem  :icon_biggrin:

Dzięks, Stachu. Jakbyś tak jeszcze odkrył kolor czcionki... Chce czarną z nasyceniem 100%, a nie 40%, jak to jest chyba teraz. :)

Link do komentarza
4 minuty temu, Leszek4 napisał:

Dzięks, Stachu. Jakbyś tak jeszcze odkrył kolor czcionki... Chce czarną z nasyceniem 100%, a nie 40%, jak to jest chyba teraz. :)

Jak przypadkiem odkryję, to zapodam :icon_rolleyes:

O ile taka możliwość w ogóle istnieje - mam wątpliwości :icon_rolleyes:

Edytowano przez stach
dopisałem (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Beznadziejnie nijaka kolorystyka i kontrast, a do tego ta rozwlekłość. Na Androidzie to już tak rozwlekłe jak scena śmierci Cezara, nikt tego nie będzie czytał. Skąd oni wzięli ten silnik, chyba z jakiegoś demobilu.:zalamka:

Do wszystkiego można się przyzwyczaić, nie ma tragedii, ale może warto zatrudnić na chwilę plastyka. 

Znam takie forum które po przejściu na nowy silnik padło, bo nikt nie chciał tam już pisać.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
24 minuty temu, stach napisał:

Ależ Ty analizujesz to swoje konto :icon_eek:...

Pewnie będę musiał się przysiąść i ja...

 

Znalazłem guziczek podglądu postu :$

Bo swoje tematy się pamięta a raczej powinno się pamiętać:icon_biggrin:

Gdzie ten guziczek do podglądu postu?

Link do komentarza
10 minut temu, mhtyl napisał:

Gdzie ten guziczek do podglądu postu?

Na górze w pasku obok koloru i rozmiaru czcionki - taka malutka lupka na karteczce :icon_biggrin:

 

1 minutę temu, bajbaga napisał:

W skórkach wzory są nieaktywne.

Są aktywne, tylko te wzory są mało kontrastowe i prawie niezauważalne...

Link do komentarza
15 godzin temu, MrTomo napisał:

Przy napisaniu jednej odpowiedzi za drugą tworzy kilka postów a dawniej ładnie sklejał w jeden

Szukałem opcji "sklejania" postów, ale do tej pory nie odnalazłem. Dam znać, jeśli uda mi się znaleźć.

15 godzin temu, Qubacen napisał:

Tak

Poprawiłem.

3 godziny temu, Baszka napisał:

2. Wchodziłam na forum przez pocztę. Widząc w niej powiadomienie subskrypcji , mogłam kliknąć w temat, 

który mnie interesował. Było to bardzo proste.

 

Warto korzystać z opcji "obeserwuj".

2 godziny temu, mhtyl napisał:

Już wczoraj zauważyłem, że wybór odpowiedniego emotikona jest trudny, nie wiem jak zrobić aby mieć dostęp do całej zawartości jak było w starym.

Na czym polega trudność w wyborze emotka? Wszystkie posty wybiera się za pomocą menu "cała zawartość".

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

Zgłaszam kolejne niedociągnięcie. Otóż w temacie "Szooka Bożonarodzeniowa" nie pojawiają sie moje zdjęcia i jest bląd co do ostatniego autora wpisu w tym temacie. Na stronie główniej widnieje, że to stach a w rzeczywistości ostatniego posta napisałem ja w tym temacie.

W starym Forum też nie było tych zdjęć. Jeśli masz je jeszcze, podeśli poroszę na mojego maila marcin@budujemydom.pl i je dodam.

42 minuty temu, Leszek4 napisał:

Chciałem sprawdzić do czego jest ta strzałka na zielonym tle, licząc że jest to przycisk "idź do góry"... :D

Poza tym fatalna kontrastowość. Wygląda jak stary tropik mojego namiotu - wypłowiały od słońca.

Brakuje mi tu stopki użytkownika. Niektórzy mieli fajne motta.

Brakuje najnowszych reputacji, które przedtem były pod najnowszymi postami.

Brak podglądu przed zamieszczeniem posta.

Najpierw jednak kolorystyka i kontrast, bo ta jest tak nudna, że po 2 dniach dopiero zachciało mi się coś tam poczytać i z trudem zalogować...  ;)

Poprawimy kontrast. Stopka jest, ale można wyłączyć jej wyświetlanie. Podgląd jest - lupka w menu edytora.

Pozdrawiam

Marcin

Link do komentarza
16 godzin temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

ja oczywiście rozumiem że dostosowujemy forum do urządzeń mobilnych ale to chyba jeszcze nie powód żebym patrząc na własne kiedyś zdjęcie widział słonia afrykańskiego znaczy jakieś takie rozciągnięte to

monitor 16:9

W poprzedniej wersji Forum dodane było małe zdjęcie. Prosze ustaw w profilu nowe, albo przyślij mi i je ustawię.

Link do komentarza
6 minut temu, stach napisał:

Mam zdjęcia:

Stary aktyw:

AKTYW STARY.jpg

 

i nowy aktyw: AKTYW NOWY.jpg

Zdjęcia robione w odstępie 2 - 3 minut...

Skąd te różnice :icon_rolleyes:

 

Wiem, są różnice i w tej chwili mogę tylko przywrócić liczbę punktów dopisując ją ręcznie. Na szczęście mam dostęp do  danych ze starego Forum.

Przenoszenie danych to ogromna informatyczna praca - nietety nie udało się wykonać jej doskonale. 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Redakcja napisał:

 

Na czym polega trudność w wyborze emotka? Wszystkie posty wybiera się za pomocą menu "cała zawartość".

W starym Forum też nie było tych zdjęć. Jeśli masz je jeszcze, podeśli poroszę na mojego maila marcin@budujemydom.pl i je dodam.

 

Pozdrawiam

Marcin

Z emotikonami jest tak jak otworzę okno z emotikonami to pojawiają się tylko 21 emotikony, aby znaleźć inne trzeba coś wpisać w okienku "Znajdź emotikony" i wpisując jakąś literę lub wyraz pojawią się inne, ale nie mam wpływu że np chcę emotikona tego i tego, to takie szukanie na chybił-trafił:icon_biggrin:

Co do zdjęć to w starym forum były, a wklejałem je z galerii fotoforum więc one w tej galerii są bo sprawdzałem.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...