Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

bajbaga

bajbaga

3 minuty temu, Redakcja napisał:

Poprawiłem. Już nie można sobie dac reputacji.

Tiiiaaa.

Ktoś mi własnie zapitolił 2 reputacje:zalamka: O.o :D

Wróć - niestety nie zapitolił, a sam usunąć nie mogę.

Przeto - proszę o zapitolenie.

bajbaga

bajbaga

1 minutę temu, Redakcja napisał:

Poprawiłem. Już nie można sobie dac reputacji.

Tiiiaaa.

Ktoś mi własnie zapitolił 2 reputacje:zalamka: O.o :D

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No to chlust pomyjami:               Właściwie to chyba ten post był pierwszy po poprzednim wymiataniu i kolejnej "prośbie" mhtyla  O SPRAWIEDLIWOŚĆ:     Kurde, nie wiem, czy to jest czytelne     Nie to, że mam jakieś anse... tylko powinno to zostać KU PAMIĘCI...   Dużo właściwie naszej wspólnej TWÓRCZOŚCI - szczególnie tej gnojącej i z rozmaitymi wyzwiskami - bezpowrotnie zniknęło... a niektórzy userzy wzbijali się na wysoki poziom "intelektualny" z wymyślaniem sformułowań, którymi chcieli zgnoić drugiego... niektórym nawet nieźle to szło...
    • Dom z sadem i ogrodem, marzenie! Marzenie, które najpierw poprzedzone jest ogromnym wysiłkiem. Takie budynki pięknie komponują się z zielonym, wiejskim krajobrazem. Aż chce się chwycić aparat i porobić zdjęcia!
    • Ja mam w kuchni kafelki ala "azulejos" - kto był w Portugalii będzie wiedział o co chodzi, są to gładkie kafle pomalowane w różne wzory, kolory i obrazy, często skomponowane też w piękną mozaikę. Ostatnio wypatrzyłam też w kuchennych inspiracjach jak bajecznie mogą prezentować się syrenie łuski w jasnej kuchni: https://pl.pinterest.com/pin/197736239877836661/ (zdjęcie od adoremagazine.com)  
    • Dodałabym tylko, że wiele nowoczesnych zlewozmywaków można montować na 3 różne sposoby (pod warunkiem, że materiał blatu na to pozwala). Zlewozmywaki z serii Siros można zamontować jako wpuszczane w blat, podwieszane z baterią montowaną w zlewie lub podwieszane z baterią montowaną w blacie. Tutaj więcej o tym: https://www.pieknydom.shop/strona-produktu/zlewozmywak-granitowy-siros-47x51-5-karbon-akcesoria-pyramis    
    • Gość Budowniczy
      Fajny, ciekawie napisany artykuł! Powodzenia przy dalszym remontcie domu.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...