Skocz do zawartości

Historia edycji

Qubacen

Qubacen


składnia była nie po polskiemu

Z rożnych powodów nie codziennie tu jestem i nie śledzę wszystkiego na bieżąco - więc jeśli ktoś o tym wspomniał to sorry.

 

Dlaczego tak mi się dzieje, że jeśli nacisnę "nowe posty" to wyświetla mi się to co zostało napisane ostatnio, ale jak kliknę w to, to wskakuję w wątek w miejsce gdzie byłem ostatnio. TZN: przykładowo widzę, że w "przemyśleniach..." ktoś napisał "bry.." klikam i znajduję się na zupełnie innym poście oddalonym o kilka stron wstecz...

A kolejna sprawa to taka, że brakuje czegoś takiego jak "dzisiejsze/ostatnie posty". Po kliknięciu w "nowych postach" w jakiś wątek, jak już z niego wyjdę to dokopanie się do niego (tego wątku) to czasami tragedia.

Qubacen

Qubacen

Z rożnych powodów nie codziennie tu jestem i nie śledzę wszystkiego na bieżąco - więc jeśli ktoś o tym wspomniał to sorry.

 

Dlaczego tak mi się dzieje, że jeśli widzę po naciśnięciu "nowe posty" to wyświetla mi się to co zostało napisane ostatnio, ale jak kliknę w to, to wskakuję w wątek w miejsce gdzie byłem ostatnio. TZN: przykładowo widzę, że w "przemyśleniach..." ktoś napisał "bry.." klikam i znajduję się na zupełnie innym poście oddalonym o kilka stron wstecz...

A kolejna sprawa to taka, że brakuje czegoś takiego jak "dzisiejsze/ostatnie posty". Po kliknięciu w "nowych postach" w jakiś wątek, jak już z niego wyjdę to dokopanie się do niego (tego wątku) to czasami tragedia.

×
×
  • Utwórz nowe...