Skocz do zawartości

Zasobnik buforowy z wężownicą do c.w.u.


Recommended Posts

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
Dnia 25.11.2016 o 13:09, Teedii napisał:

Witam
mam pompę ciepła powietrze - woda 9kW , zamierzam do niej zastosować zasobnik buforowy z przepływowym przygotowaniem ciepłej wody , znalazłem taki : http://elektromet.pl/pl/technika-grzewcza/...ali-nierdzewnej czy ktoś z osób znających temat jest w stanie mi doradzić będzie dobry i da odpowiednią ilośc c.w.u. , rodzina czteroosobowa .

Pozdrawiam

O którym konkretnie mowa? 350, 750 czy 1000. W projekcie masz zapotrzebowanie na c.w.u. Nie chodzi o to ile osób w rodzinie tylko i le punktów poboru wody możesz jednocześnie uruchomić. Wanna + mycie "garów" i mamy przynajmniej 150 litrów w kwadrans + domieszanie zimną wodą.

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Firma Galmet posiada w swojej ofercie zbiorniki akumulacyjne warstwowe Multi-Inox.
Wyposażone są w wydajną wężownicę nierdzewną spiralnie pofalowaną, która gwarantuje higieniczne przygotowanie c.w.u. Dodatkowo zbiornik może być wyposażony w 1 lub 2 wężownice spiralne wykonane ze stali kotłowej. Przy doborze zbiornika należy się skupić na mocy pompy ciepła, a nie ilości osób. Dla pompy ciepła o mocy 9kW doradzamy zbiornik Multi-Inox 600l.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...