Skocz do zawartości

budowa domu wg feng shui


Recommended Posts

Witam
Myślę, że takim tematem jest feng shui. Od wielu już lat buduję domy przy użyciu sztuki feng shui. Nie jest to proste zadanie, ani dla mnie, ani dla architekta, ponieważ musi on zmienić swoja technikę pracy i dostosować swoje wizje do wymagań feng shui. Każdy dom ma swój własny wykres, który determinuje użytkowanie wnętrza. Wykres ten mówi o tym, gdzie należy zaaranżować sypialnie, gdzie kuchnie, wc, łazienki, wejścia, ale także, gdzie powinny być okna itd. Poza tym, w feng shui dom budowany jest w oparciu o odczyt kompasu, nie północy rzeczywistej. To wymaga dodatkowych prac geodezyjnych, tzn. wyznaczenia północy magnetycznej na działce, gdyż nowy dom musi mieć dokładnie taki odczyt magnetyczny, jak wskaże konsultant feng shui. Napisałam na ten temat szereg artykułów, które są zamieszczone na moich blogach, czy w materiałach forum feng shui. Piszę o tym, ponieważ budując domy, często poszukujemy architektów, którzy byliby chętni do współpracy. Niestety nie jest to łatwe. Z drugiej strony, każdy, kto decyduje się na budowę domu i wydaje na ten cel pieniadze, chce, by jego Zycie się poprawiło, albo przynajmniej, by nie było gorsze. Wykres domu mówi także o możliwych zdarzeniach, o tym, czy w domu będą pieniądze, czy tez nie, czy ludzie będą zdrowi, czy też nie.

Chciałam na tym forum zamieścić kilka artykułów na temat tego, co to jest wykres domu, co to jest skierowanie domu w rozumieniu feng shui, ale tu chyba nie ma takich możliwości. Jeżeli kogoś to interesuje, zapraszam na moje blogi i forum. Chętnie też odpowiem na wszelkie pytania dotyczące feng shui, jako, ze jest to dziedzina, która doskonale współgra z tematyką tego forum.

Forum FengShui
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...