Skocz do zawartości

Książka reklamacji


Recommended Posts

W tym temacie proszę o zgłaszanie niewłaściwych zachowań - obrażania, wycieczek osobistych.

Przypominam o nowym punkcie w regulaminie.
§ 2.Zasady korzystania z Forum
7. Administrator daje ostrzeżenia za niestosowne zachowanie za pośrednictwem Prywatnej Wiadomości (PW). Za pierwszym ostrzeżeniem konto będzie zablokowane na 7 dni, za drugim na 14 dni. Trzecie ostrzeżenie powoduje zablokowanie konta na stałe.

I jeszcze jedna ważna (niepisana) zasada PIŁES? NIE PISZ!

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

W tym temacie proszę o zgłaszanie niewłaściwych zachowań - obrażania, wycieczek osobistych.


Czyli jak kapować, to jawnie - TUTAJ.
I to mi się podoba, bo nie cierpię donosicielstwa.


Cytat

I jeszcze jedna ważna (niepisana) zasada PIŁES? NIE PISZ!



Głupia zasada. icon_wink.gif icon_lol.gif

Wnoszę o jej modyfikację, w rodzaju:
- wypiłeś już tyle, że musisz szukać liter na klawiaturze? NIE PISZ JUŻ!
- pijesz i odpaliłeś zioło? KONIECZNIE WYLOGUJ SIĘ!

icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Wiedziałem że jakieś rozwiązania zostaną zastosowane po ostatnich zadymach
I dobrze.
wreszcie ikonka "Admin czuwa" będzie miała sens.

Cytat

I jeszcze jedna ważna (niepisana) zasada PIŁES? NIE PISZ!



albo szybki zimny prysznic i szybko edytuj - póki nikt nie zrobi zrzutu z ekranu icon_biggrin.gif

Brawo Redakcjo.
Konsekwencji życzę w robieniu porządków
Link do komentarza
Cytat

A ja zapytam: czy oni wszyscy mają bana czy sobie poszli? Pytam bo rozumiem, że piątek, że wieczór ale że nawet czerwony nie pisze o wstrętnym węglu - to już niepokoi....


Tak mają najpierw dostali bana a potem ustalono nowy regulamin
Link do komentarza
Cytat

I tak wygląda krajobraz po bitwie.....


I w sumie historia zatoczyła koło bo przed kwietniem 2010 roku zanim przyprowadziłem tu grupę z muratora to było martwe forum gdzie było kilka wpisów dziennie a nawet i na tydzień i teraz to zmierza do tego samego stanu
Link do komentarza
Coś tam chciałem napisać, ale skasowałem. A potem skasowałem, to co napisałem po skasowaniu. A to co jest teraz, to też nie jest tym co ostatecznie miało być napisane. Czekam na rozwój zdarzeń.

Co mnie ciekawi: jest zaledwie garstka osób, dla których istnieje coś takiego jak dobra albo zła kondycja tego forum. Imo dla pozostałej większości użytkowników ten problem nie istnieje. Pytanie co pozostaje po odcięciu emocji.
Link do komentarza
Cytat

Co mnie ciekawi: jest zaledwie garstka osób, dla których istnieje coś takiego jak dobra albo zła kondycja tego forum. Imo dla pozostałej większości użytkowników ten problem nie istnieje. Pytanie co pozostaje po odcięciu emocji.


Masz na myśli tą garstkę forum,która tak debilnie pisze i której to garstce nie można powiedzieć,że pisze debilnie i żaden z odpowiedzialnych za kondycję forum nie reaguje na tak debilne posty ?
Cytat

a wodna podłogówka to przyszłość tego świata, im szybciej każdy debil to zrozumie tym lepiej
ja stąd spierdalam, nie poczuwam się do bycia jednym z w/w icon_biggrin.gif


No na innym forum tak debilne posty są prostowane od razu nie przez jednego a przez ogół forum...
Zatem o co chodzi Ci z kondycją forum ? Forum ma być dla ogółu czy dla kogo skoro brak reakcji na tak debilne posty ?
Może zdrowaśka przypięta na głównej stronie będzie skutkowała dobrą kondycją forum zamiast pomocnych aczkolwiek nie debilnych postów na forum ?

Rozumiem,że Barbossa to zlotowiec ale pytanie co to ma do kondycji forum,skoro ten sam Barbossa powoduje,że kondycja forum z uwagi na jego debilne posty słabnie ?

Cytat

I w sumie historia zatoczyła koło bo przed kwietniem 2010 roku zanim przyprowadziłem tu grupę z muratora to było martwe forum gdzie było kilka wpisów dziennie a nawet i na tydzień i teraz to zmierza do tego samego stanu


No macie zloty przecież,tym żyje FBD a nie merytoryką bo merytorycznie "oficjalni doradcy" są słabi a tym bardziej forumowicze.
Dlatego się nie dziw,że na FM są dziesiątki nowych postów a na FBD posucha skoro na FBD kretynizmy są tolerowane icon_biggrin.gif

Co do złego prowadzenia forum proponuje linki ponizej:
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?...l=1#post7343118
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?...l=1#post7343125
A najlepiej pobrać sobie korki z matematyki bo FBD nie stoi nauką co jest słabo powiedziane icon_biggrin.gif


Idiotyzmy trzeba prostować,niezależnie od tego ile facio z nami wypije browca na zlocie....
Może przez te zloty FBD jest tak cianiutki ? Edytowano przez wilmax (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Coś tam chciałem napisać, ale skasowałem. A potem skasowałem, to co napisałem po skasowaniu. A to co jest teraz, to też nie jest tym co ostatecznie miało być napisane. Czekam na rozwój zdarzeń.

Co mnie ciekawi: jest zaledwie garstka osób, dla których istnieje coś takiego jak dobra albo zła kondycja tego forum. Imo dla pozostałej większości użytkowników ten problem nie istnieje. Pytanie co pozostaje po odcięciu emocji.


tak jak w życiu TRUP
Link do komentarza
Cytat

Masz na myśli tą garstkę forum,która tak debilnie pisze i której to garstce nie można powiedzieć,że pisze debilnie i żaden z odpowiedzialnych za kondycję forum nie reaguje na tak debilne posty ?



Ty, filozofie kieszonkowy, przez osiem lat popełniłeś cztery posty na krzyż i już zostałeś ekspertem? Chyba w świecie stworzeń o mózgach rozwielitek, bo prezentujesz ich poziom. Na razie więc, skoro jesteś brakującym ogniwem w teorii ewolucji, pozostań na swojej gałęzi, bo myślenie najwyraźniej ci szkodzi.
Link do komentarza
I oto pojawił się problem wręcz egzystencjalny.

Aż mnie świerzbi aby w tym miejscu wnioskować o ostrzeżenie ale ................... - no własnie ale dla kogo ?????????

MS posiada co najmniej dwa aktywne konta - czego zresztą nie ukrywa.
Zresztą nie tylko tu:

Cytat

Cytat


Napisał Elfir
wilmax - napierw wjasnij dlaczego masz takie samo IP jak Arturo, arturobis i jeszcze klika innych klonów arturo?



Wiesz,że zaraz mu się kończy i dostał go za "kulturę wypowiedzi"
Jak się wypowiadam to wypowiadam się merytorycznie i z kulturą i nie zamierzam wchodzić w spory ale to co się ostatnio wyprawia na forum to jest szopka.



Fakt, na FM, większość tych kont została zbanowana, za chamstwo i łamanie Regulaminu (tam można mieć tylko 1 konto).

Przeto zagwostka dla Redakcji - którego MS-a (ewentualnie) zbanować ?
Pokarmem dla małp raczymy użytkownika, czy konto ?

Ps. Myślę że na nowym FBD w regulaminie powinien się znaleźć zapis o jednym koncie dla jednego forumowicza - co oczywiście teoretycznie niczego nie załatwi, ale Redakcja będzie miała niezły bat dla takiego jak ten przypadku.

dopisałem:
na czerwono, bo to sformułowanie istotnym jest. Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Z wiarygodnych źródeł otrzymałem informację, że Redakcja, w swojej dobroci, nakarmiła kilku forumowiczów pokarmem dla małp.
Redakcja ma takie prawo i to nie podlega dyskusji.

Nie mniej jednak, nie ma nigdzie śladu, że ktoś ma 7 dniową przerwę.
Nie nie wnioskuję aby Redakcja się tłumaczyła, informowała w jakimś tam komunikacie - nic z tych rzeczy.

Chodzi mi tylko o to, aby na sygnaturze forumowicza pokazała się informacja np. ban, czasowe pasienie bananami, albo cóś takiego, a po upływie czasu karmienia małpy, takowa sygnatura znika.
Link do komentarza
teraz zauważyłem ten wpis:

Cytat

Tak mają najpierw dostali bana a potem ustalono nowy regulamin



W kwestii formalnej.
Regulamin się nie zmienił - bo nie mógł się zmienić, bez akceptacji forumowiczów.
Redakcja tylko pokazała jakie stosować będzie gradacje/zasady porządkowo-administracyjne - zgodne z § 2.5.



Ps. A "winić", za takie zasady, należy naszego Prezesa, bo to On nakierował Redakcję na takie rozwiązanie palącego problemu https://forum.budujemydom.pl/Sprzata-dalej-...tal-t29177.html post #34 icon_mrgreen.gif Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Z wiarygodnych źródeł otrzymałem informację, że Redakcja, w swojej dobroci, nakarmiła kilku forumowiczów pokarmem dla małp.
Redakcja ma takie prawo i to nie podlega dyskusji.


Nareszcie.
Sami piszecie że trzeba mieć jajka, prosiliśmy wspólnie nie raz o podjęcie działań zmierzających do zrobienia porządku.
Jest zrobione

Cytat

Nie mniej jednak, nie ma nigdzie śladu, że ktoś ma 7 dniową przerwę.
Chodzi mi tylko o to, aby na sygnaturze forumowicza pokazała się informacja np. ban, czasowe pasienie bananami, albo cóś takiego, a po upływie czasu karmienia małpy, takowa sygnatura znika.


Wyjąłeś mi z ust.
Nawet zacząłem podglądać czy taki komunikat pojawił się pod nickiem, ale nie ma.
A przydałoby się

Cytat

Nie nie wnioskuję aby Redakcja się tłumaczyła, informowała w jakimś tam komunikacie - nic z tych rzeczy.


A ja wnioskuję.
Sucha informacja.
Może być taka (w tym akurat dziale) - "bobiczek" - ban 7 dni. A poniżej cytat postu zgłoszonego, za który kara się należała, bo tak uznał zgłaszający a forumowicze i moderator uznali że słusznie.
Bez dalszego i zbędnego tłumaczenia

Cytat

MS posiada co najmniej dwa aktywne konta - czego zresztą nie ukrywa.
Zresztą nie tylko tu:



Bajbaga!
Mistrzu!


Link do komentarza
Cytat

MS posiada co najmniej dwa aktywne konta - czego zresztą nie ukrywa.


w kwestii formalnej
regulamin tego nie zabrania, więc nie ma czego ukrywać
2-3 lata temu pytałem nawet w tej sprawie Admina, żeby się upewnić i dostałem odpowiedź, że jak najbardziej, mogę sobie założyć dodatkowe konto.
zmiana w regulaminie konieczna IMHO
Link do komentarza
Cytat

Tolerowanie posiadania więcej niż jednego konta to nic innego jak tolerowanie stanu patologii.
Tak samo jak blokada konta bez blokady bez adresu IP.



IP można sobie zmieniać i pięć razy dziennie, ale stylu podrobić się nie da, o czym już kilka razy mieliśmy okazję się przekonać. Jeśli więc Admin takiego amatora przypilnuje, tamten szybko straci animusz.


Cytat

w kwestii formalnej
regulamin tego nie zabrania, więc nie ma czego ukrywać
2-3 lata temu pytałem nawet w tej sprawie Admina, żeby się upewnić i dostałem odpowiedź, że jak najbardziej, mogę sobie założyć dodatkowe konto.
zmiana w regulaminie konieczna IMHO

Zara se założę i będę se punktował każdy swój wpis.
Link do komentarza
Cytat

Tolerowanie posiadania więcej niż jednego konta to nic innego jak tolerowanie stanu patologii.
Tak samo jak blokada konta bez blokady bez adresu IP.


Zgadzam się bo można by założyć drugie konto i zadawać pytania- samemu sobie odpowiadać i punkciki lecą.... A redakcja jednak daje jakieś granty od ilości punkcików. I jakie by nie były (te granty) to jednak ktoś się może obłowić.

Kolejna sprawa to info o banach - raz, że można pod nikiem napisać ban, a dwa, że można utworzyć w wątek informujący o banach i za co - nie koniecznie cytując post: wystarczyłoby: "za sianie zadymy", "za pisanie po pijaku", "za reklamy" etc....

Poproszę aby redakcja zerknęła np na forum konica-minolta i wzięła przykład. Uważam, że tam jest to rozwiązane w sposób całkiem normalny a zarazem idealnie eliminujący sytuacje jakie tu ostatnio miały miejsce.....
Link do komentarza
Cytat

Z wiarygodnych źródeł otrzymałem informację, że Redakcja, w swojej dobroci, nakarmiła kilku forumowiczów pokarmem dla małp.
Redakcja ma takie prawo i to nie podlega dyskusji.

Nie mniej jednak, nie ma nigdzie śladu, że ktoś ma 7 dniową przerwę.
Nie nie wnioskuję aby Redakcja się tłumaczyła, informowała w jakimś tam komunikacie - nic z tych rzeczy.

Chodzi mi tylko o to, aby na sygnaturze forumowicza pokazała się informacja np. ban, czasowe pasienie bananami, albo cóś takiego, a po upływie czasu karmienia małpy, takowa sygnatura znika.


7 dni banu, to jest czas na przemyslenie zachowania, a nie publiczna kara.

Cytat

Spoglądam to tu, to tam i aż trudno uwierzyć... dzieci w przedszkolu lepiej się dogadują niż dorośli ludzie.

zalamka.jpg

A to nowe forum to kiedy rusza?


Niestety, znalazłem jeszcze kilka błędów związanych z przeniesieniem danych, więc nadal w trakcie prac. Jak będę miał wersję ostateczną, to jeszcze około dwóch tygodni na nasze testy. W oddzielnym temacie będę Was prosił o sprawdzenie i opinie na temat nowego Forum.

Cytat

Zgadzam się bo można by założyć drugie konto i zadawać pytania- samemu sobie odpowiadać i punkciki lecą.... A redakcja jednak daje jakieś granty od ilości punkcików. I jakie by nie były (te granty) to jednak ktoś się może obłowić.

Kolejna sprawa to info o banach - raz, że można pod nikiem napisać ban, a dwa, że można utworzyć w wątek informujący o banach i za co - nie koniecznie cytując post: wystarczyłoby: "za sianie zadymy", "za pisanie po pijaku", "za reklamy" etc....

Poproszę aby redakcja zerknęła np na forum konica-minolta i wzięła przykład. Uważam, że tam jest to rozwiązane w sposób całkiem normalny a zarazem idealnie eliminujący sytuacje jakie tu ostatnio miały miejsce.....


Dziękuję za podrzucenie tematu z forum Konica. Postaram się wyciągnąć wnioski.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

7 dni banu, to jest czas na przemyslenie zachowania, a nie publiczna kara.



Jak dla mnie i moim zdaniem - mocno dyskusyjna teza. icon_lol.gif
Wszak przyczyna była publiczna i (chyba) za "notoryczność" icon_cool.gif

Z drugiej strony taka "kara" mogłaby być zatarta po "bezproblemowym" okresie ........ (?).

I następny problem - jak nie jest to "kara publiczna" i nie ulega zatarciu, to po pierwszym "przemyśleniu" otrzymanym np. wczoraj, to np. po 2 latach od pierwszego, następne "przemyślenie" na ile dni ?

Już pomijam "wartość" marketingową - byłoby widać, że Admin czuwa icon_mrgreen.gif




Link do komentarza
Cytat

W tym temacie proszę o zgłaszanie niewłaściwych zachowań - obrażania, wycieczek osobistych.



Noooo .... widzę, że jakieś awanturki mnie ominęły icon_biggrin.gif


Cytat

Wnoszę o jej modyfikację, w rodzaju:
- wypiłeś już tyle, że musisz szukać liter na klawiaturze? NIE PISZ JUŻ!
- pijesz i odpaliłeś zioło? KONIECZNIE WYLOGUJ SIĘ!

icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif
icon_mrgreen.gif



Tiiiiaaaaa .... barrrrrrdzo mi się podoba ta zasada. Ja zawsze sobie powtarzam : jeśli więcej czasu zajmuje Ci poprawienie posta niż napisanie go - to już czas spadać do łóżka icon_wink.gif


Cytat

To zależy od ilości promili,proponowałbym:
0.2 promila - nie przyznawać się
0.5 promila - pisać ale powoli
1 promil - raczej nie pisać
3 promile - nie da się pisać bo alfabet ma za dużo liter które się strasznie dublują icon_wink.gif



Ponieważ zamierzam jednak zaglądać - trza zanabyć porządny alkomat icon_lol.gif
Bo czasami człowiek musi .... inaczej się udusi icon_lol.gif


Cytat

I w sumie historia zatoczyła koło bo przed kwietniem 2010 roku zanim przyprowadziłem tu grupę z muratora



Ooooojojojoj .... a co to się podziało o godzinie 21.45 dnia 18.11.2016? Były chyba ze 3 promile skoro pamięć szwankuje :hahaha2:
Jak to brzmi : "Przyprowadziłem tu grupę z muratora" !!! Widzę, że amnezja sięga daleko wstecz - to już albo przechlanie albo demencja ... nie widzę innego wyjaśnienia icon_biggrin.gif . Przypomnij sobie , Ojcze Dyrektorze że problem był wielopłaszczyznowy .... a kto przyprowadził? Ludzie pamiętają.

Cytat

to było martwe forum gdzie było kilka wpisów dziennie a nawet i na tydzień i teraz to zmierza do tego samego stanu



Nie przypisuj sobie zasług. Nie wiesz jak by się to wszystko potoczyło dalej. Kiedy przyszliśmy forum było stosunkowo młode - być może "pomogliśmy" , a może nie - część osób, starych bywalców zrezygnowała po naszym "nastaniu".
To, że jedni przychodzą a inni odchodzą jest normalną koleją rzeczy - Pezet kiedyś pięknie o tym napisał przy innej okazji. Ponadto Forum trwa - dopóki zaglądają tu ludzie ... a z tego co widzę , zaglądają. Szukają porad, czasem się kłócą, czasem posypią się bany. Forum żyje. Nowi szukają porad, starzy radzą ... i czasem szukają wsparcia, pocieszenia już co prawda w innych sprawach bo swoje domy już wybudowaliśmy - ale nikt bez wsparcia nie pozostaje jeśli go potrzebuje. Chyba, że zaczyna chcieć sobie uprawiać Forum jak swoje poletko niczym Ojciec Dyrektor .... Forum jest wszystkich i dla wszystkich. To nie jest miejsce na spiski, konfabulacje i oczernianie innych publicznie. Prywatne wycieczki załatwia się na priv tudzież w cztery oczy.

Cytat

Rozumiem,że Barbossa to zlotowiec ale pytanie co to ma do kondycji forum,skoro ten sam Barbossa powoduje,że kondycja forum z uwagi na jego debilne posty słabnie ?



Rozumiem, że kolega nie klei poczucia humoru i sarkazmu Barbossy.... bo jeśli chodzi o merytorykę wypowiedzi Barbossy i wiedzę - tutaj niewiele można Mu zarzucić.

Cytat

Idiotyzmy trzeba prostować,niezależnie od tego ile facio z nami wypije browca na zlocie....
Może przez te zloty FBD jest tak cianiutki ?



Zloty, zloty , zloty ... ależ Cię to boli. Trzeba było być i zobaczyć a nie pisać o czymś o czym nie masz bladego pojęcia i zasłaniać się jakimiś pierdołami teraz.


Link do komentarza
Cytat

Jak to brzmi : "Przyprowadziłem tu grupę z muratora" !!! Widzę, że amnezja sięga daleko wstecz - to już albo przechlanie albo demencja ....... a kto przyprowadził? Ludzie pamiętają.


Ja nie pamiętam, ale stawiam na to że Dagmara była tym Mojżeszem, a gawel to stary oszust jest, czy jakoś tak, choć używając porównania z tej samej bajki jest jak Noe z okresu po potopie gdy założył sobie winnicę. Ma się rozumieć według sugestii Pani Dagmary. :hahaha2: icon_razz.gif Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Nie awanturki, tylko różnice zdań na żenująco niskim poziomie



Dziękuję Ci bardzo Rysiu za skrót wydarzeń icon_biggrin.gif


Cytat

Ja nie pamiętam, ale stawiam na to że Dagmara była tym Mojżeszem, a gawel to stary oszust jest, czy jakoś tak, choć używając porównania z tej samej bajki jest jak Noe z okresu po potopie gdy założył sobie winnicę. Ma się rozumieć według sugestii Pani Dagmary. :hahaha2: icon_razz.gif



A wiesz, Demo - ja tam się nie znam na tym Noe i na tym co wyrabiał bo ja akurat nie z tej bajki icon_rolleyes.gif - wiem tylko, że spierniczył kilka spraw ....

DSC01446.jpg



I nie ma co się licytować kto co komu ... za mało wiesz.
Edit: I pamiętaj - cokolwiek usłyszysz bo (jak znam Gawla) domyślam się, że Gawel zda lub już zdał relację - jest to relacja jednej tylko strony. Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Zloty, zloty , zloty ... ależ Cię to boli.


Przeczytałem na szybko - złoty, złoty złoty! ech.....bido,bido, sie kojarzy wszystko ze złotówką... icon_smile.gif

Ps:
Aż se zanuciłem....
"Plażo! Dzika plażo!
Na niej Antek Szeląg - co sie złotówki przeląkł!"
icon_biggrin.gif

Cytat

Nie awanturki, tylko różnice zdań na żenująco niskim poziomie - ale :admin_patrzy: i poleciały :yellowcard1: a potem :ban: , ale jeden nie zwyczajny, tylko :blowup:

I teraz nastał czas: :hug:

Tyle w skrócie icon_mrgreen.gif



he,he, się zaśmiałem do siebie:) Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Chyba ktoś PIŁ i naPISAŁ icon_cool.gif


Trzeba przyznać, że to mistrzostwo świata, mając zawieszone konto dostać bana icon_mrgreen.gif

Cytat

Jak to brzmi : "Przyprowadziłem tu grupę z muratora" !!! Widzę, że amnezja sięga daleko wstecz - to już albo przechlanie albo demencja ... nie widzę innego wyjaśnienia icon_biggrin.gif . Przypomnij sobie , Ojcze Dyrektorze że problem był wielopłaszczyznowy .... a kto przyprowadził? Ludzie pamiętają.


Ja tak tylko formalnie odniosę się do tego.
Gaweł jest na FBD od 2006 roku, ty Daga od 2010 roku więc logiczne dla mnie (choć nie pamiętam szczegółów tej wędrówki ludów z FM) to ten kto był wcześniej ściągnął pozostałych.
A czy to był wielopłaszczyznowy wątek tej wędrówki mnie nie interesuje, i ludzie nie owieczki że idą ślepo za pasterzem, mają swój rozum i gdyby nie chcieli to by tu nie przyszli.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...