Skocz do zawartości

Książka reklamacji


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 5 miesiące temu...
Gość domownik

Droga Redakcjo :) Sądzę,że czasami błądzicie lub decyzje podejmowane są na ślepo lub robicie tak jak się dzieje na "miesięcznicach" że lud "MUSI" usłyszeć lub poczytać lub zobaczyc tego czego oczekuje ;)

Po kilku miesiącach niebytu wchodzę i co widzę ? Że jest ZERO wymiany doświadczeń,że jest ZERO bieżących tematów budowlanych,że jest ZERO dyskusji na tematy budowlane.Kiedyś jak byłem było to kilka postów dziennie w każdym temacie a teraz widzę że ostatnie są kwietniowe.

Prosty przykład,budowa Baski,za moich czasów pytanie Basi było na drugi dzień z odpowiedzią,dzisiaj widzę że bez odpowiedzi czyli pomocy wisiało od kwietnia do dzisiaj.I to nie kto inny tylko ten "gorszy sort" realnie i fizycznie był jako tako pomocny bo "lepszy sort" tyko pisze a nie działa....

Żaden "lepszy sort" nie pofatygował się do realnej pomocy Basi przy stolarzu oprócz głupiego pisania w jej dzienniku budowy ale może Redakcja uważała tak jak Naczelnik....dalej nie napiszę :D

To ten "gorszy sort" był tam i szkoda że Redakcja go wygumkowala....

Edytowano przez domownik (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość mhtyl

Nie ma co się dziwić ma parcie na szkło a z racji że na jego ulubionym i cenionym przez niego forum dostał bana na rok i za każdym razem z nowym wcieleniem na tamtym forum zostaje skasowany to przylazł tu aby dalej śmiecić i robić zamęt. Już powoli się rozkręca.

Nie rozumiem jednego, po co przylazł jak wg jego zrąbanego toku myślenia Nasze forum jest tak bardzo na "NIE".

Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Dnia 17.11.2016 o 09:46, Redakcja napisał:

W tym temacie proszę o zgłaszanie niewłaściwych zachowań - obrażania, wycieczek osobistych.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik

Mam nieodparte wrażenie że od pewnego czasu działa tu jeden i ten sam wichrzyciel pod wieloma nickami a nawet pisze z pozycje gościa.

Pojawia się, pisze kilka postów (dla odwrócenia uwagi tzw zmyłki) w tym kilka na temat a reszta postów to wyśmiewanie się ze starych forumowiczów, nie tylko ze mnie. I na moje oko jest to stały/obecny lub były użytkownik tego forum, świadczy o tym treść z jaką pisze posty i jego obeznanie w działaniu forum.

I nie było by nic dziwnego w tym że takiemu typowi da sie ripostę bez wulgaryzmów i komuś wydaje się że to ja jestem ten zły bo wstrzynam  borutę. Pisałem o tym niedawno w popierdułkowie. 

Wiem, że te posty zostały już zmodyfikowane albo usunięte, ale dopiero gdy o tym napisałem. 

Wnioskuję aby nowym użytkownikom, którzy zaczynają karierę na forum od pyskówek i wyśmiewania innych blokować im konto.

Ostatnim takim przemądrzałkiem zarejestrowanym jest marcin_borek którego już dosięgła ręka sprawiedliwości  i dwa posty zawierające "mądrości" zostały wykasowane.

O teraz pokażę próbkę ostatnich postów z atakiem tym razem na Redakcję i retro. Tym razem pisze z pozycji gościa.

Cytat

Gość Desperado

Napisano 16 minut temu

retrofood, swoimi głupimi wywodami filozoficznymi siejesz zamęt na forum w Elektrodzie.pl, więc proszę zostaw ten portal w spokoju i idź sobie na "swoją" elektrodę!!!, tu są NORMALNI ludzie.

 

Cytat

Gość Miszaxxx

Napisano 12 minut temu

Skad mieliście te wyceny matoły z redakcji za 100 tysięcy można postawić dom w surowym stanie o tej samej powierzchni metrażowe!!!

 

Edytowano przez mhtyl (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Zauważyłem. :icon_biggrin:

Ale co z tymi nowymi co przychodzą po to aby tylko nabruździć? Ja nie mam takiej wiedzy aby jednoznacznie stwierdzić czy to jedna i ta sama osoba, ale po stylu pisania i odnoszenia sie do "starych" forumowiczów poprzez nowego użytkownika/użytkowników wygląda to tak jakby był to ktoś kto zna dobrze środowisko.

Link do komentarza
5 minut temu, mhtyl napisał:

Zauważyłem. :icon_biggrin:

Ale co z tymi nowymi co przychodzą po to aby tylko nabruździć? Ja nie mam takiej wiedzy aby jednoznacznie stwierdzić czy to jedna i ta sama osoba, ale po stylu pisania i odnoszenia sie do "starych" forumowiczów poprzez nowego użytkownika/użytkowników wygląda to tak jakby był to ktoś kto zna dobrze środowisko.

Korzystam z narzędzi, które umożliwia mi konto administracyjne do śledzenia takich sytuacji. Zgłaszaj, a ja będę indywidualnie podchodził do sytuacji.

Pozdrawiam

Marcin

Link do komentarza

Nie wiem, czy to tutaj powinienem napisać, ale w związku z tym, że Redakcja może korzystać

Dnia 20.10.2017 o 12:03, Redakcja napisał:

z narzędzi, które umożliwia mi konto administracyjne

bardzo proszę o poprawienie tytułu tematu Pułki w płycie karton-gips , bo jak to widzę, to aż zęby mnie bolą...

Litości, zróbcie coś z tym...

Autor tak się rozpędził tylko w tytule, bo dalej pisze poprawnie...

Link do komentarza
12 godzin temu, uroboros napisał:

Nie wiem, czy to tutaj powinienem napisać, ale w związku z tym, że Redakcja może korzystać

bardzo proszę o poprawienie tytułu tematu Pułki w płycie karton-gips , bo jak to widzę, to aż zęby mnie bolą...

Litości, zróbcie coś z tym...

Autor tak się rozpędził tylko w tytule, bo dalej pisze poprawnie...

Tak, mogę edytować posty. W takich sprawach (bolących zębów na przykład :hug:) wystarczy zgłosić na PW ;)

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Niby nad Polską zapowiadanego orkanu nie było.

Ale się znalazł - dzisiaj przeleciał i wymiótł niewinny wpis (mój) z Forum. :bezradny:

Pradę mówią, że orkan jest nieobliczalny i nieprzewidywalny bo rykoszetem (chyba) mnie zawadził :icon_cool:

Popytam co na to mój ubezpieczyciel - ponoć mam ubezpieczenie od sił natury.:D

 

Ps. Ma ktoś kopię lub z zrzut z tego tematu https://forum.budujemydom.pl/topic/31386-co-zmienić-aby-poprawić-wentylację/?tab=comments#comment-564969 tak około 15 godzin nazad ?

 

Link do komentarza
31 minut temu, bajbaga napisał:

Niby nad Polską zapowiadanego orkanu nie było.

Ale się znalazł - dzisiaj przeleciał i wymiótł niewinny wpis (mój) z Forum. :bezradny:

Pradę mówią, że orkan jest nieobliczalny i nieprzewidywalny bo rykoszetem (chyba) mnie zawadził :icon_cool:

Popytam co na to mój ubezpieczyciel - ponoć mam ubezpieczenie od sił natury.:D

 

Ps. Ma ktoś kopię lub z zrzut z tego tematu https://forum.budujemydom.pl/topic/31386-co-zmienić-aby-poprawić-wentylację/?tab=comments#comment-564969 tak około 15 godzin nazad ?

 

To musiał być Orkan Marcin, ale zdaje się, że został zdeklasowany, bo nie wiał, tak jak powinien wiać Orkan prawdziwy ;)

Pozdrawiam
Marcin

Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 5 miesiące temu...
Gość elpapiotr

Witam.

No dobrze, poniżę się i napiszę powtórnie (pierwsze pytanie  w dziale Dyskusje/jakieś przemyślenia  ble ble ble post #173184)

 

 

 

Pytanie skierowane do administracji/moderacji tego hmmm forum.

Czy oprócz mnie ktoś z oponentów w "dyskusji" na temat Sosnowca (i nie tylko) otrzymał tygodniowy urlop od tego "forum" ?

Mam na myśli m.inn. demo, mhtyl, joks na przykład.

Link do komentarza
4 minuty temu, elpapiotr napisał:

Witam.

No dobrze, poniżę się i napiszę powtórnie (pierwsze pytanie  w dziale Dyskusje/jakieś przemyślenia  ble ble ble post #173184)

 

 

 

Pytanie skierowane do administracji/moderacji tego hmmm forum.

Czy oprócz mnie ktoś z oponentów w "dyskusji" na temat Sosnowca (i nie tylko) otrzymał tygodniowy urlop od tego "forum" ?

Mam na myśli m.inn. demo, mhtyl, joks na przykład.

Dzień dobry,

nie, tylko Ciebie zbanowałem i będę to robił, jeśli jedynym celem obecności na Forum jest kłótnia.

Pozdrawiam

Marcin Szymanik

Link do komentarza
Dnia 4.02.2019 o 14:57, Redakcja napisał:

Dzień dobry,

nie, tylko Ciebie zbanowałem i będę to robił, jeśli jedynym celem obecności na Forum jest kłótnia.

Pozdrawiam

Marcin Szymanik

Drastyczne kroki widzę ... i słusznie ;)

Zabrakło delikwentowi chyba poczucia humoru i dystansu ... czytałam, widziałam.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...