Skocz do zawartości

Sprząta dalej, czy już posprzątał?


Gość stach

Recommended Posts

Cytat

:admin patrzy: i sprząta. Wierzcie mi, lekko nie było.



Sprząta dalej, czy już posprzątałicon_confused.gif ?



Ten link nie kieruje do żadnego konkretnego wątku

https://forum.budujemydom.pl/Do-administrat...Forum-f137.html

wskazuje cały rozdział - więc ja jeszcze tutaj...

Ale generalnie to można narozrabiać, dostać bana, założyć nowe konto i dalej rozrabiać icon_confused.gif , czyż nie?

A może nie było bana, tylko realizacja prośby o likwidację konta?

Nic nie rozumiem icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Sprząta dalej, czy już posprzątałicon_confused.gif ?



Ten link nie kieruje do żadnego konkretnego wątku

https://forum.budujemydom.pl/Do-administrat...Forum-f137.html

wskazuje cały rozdział - więc ja jeszcze tutaj...

Ale generalnie to można narozrabiać, dostać bana, założyć nowe konto i dalej rozrabiać icon_confused.gif , czyż nie?

A może nie było bana, tylko realizacja prośby o likwidację konta?

Nic nie rozumiem icon_rolleyes.gif


Jak widzę rzeczonego ( muchomora ) na pasku to mnie się odechciewa przeglądania foruma , wolę iść oglądać wiadomości w tv .....
Link do komentarza
Cytat

Jak widzę rzeczonego ( muchomora ) na pasku to mnie się odechciewa przeglądania foruma , wolę iść oglądać wiadomości w tv .....



Otóż to...

Był pokarm małp, czy nie było icon_confused.gif

Można założyć nowe konto, chwalić się tym, że administracja została zrobiona w bambuko, czy nie można icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

Otóż to...

Był pokarm małp, czy nie było icon_confused.gif

Można założyć nowe konto, chwalić się tym, że administracja została zrobiona w bambuko, czy nie można icon_confused.gif


Podejrzewam że olbrzymia większość ludzi odwiedzających forum .....rzyga tym chłopem
ja osobiście w kilku wątkach może bym i się udzielił ale przez tego schizofrenika odechciewa mi się...

ale co tam ja .....
Link do komentarza
nie bój nie bój
redakcja lubi takich ch...w

Cytat

..........

Ale generalnie to można narozrabiać, dostać bana, założyć nowe konto i dalej rozrabiać icon_confused.gif , czyż nie?


jak widać - z powodzeniem

Cytat

A może nie było bana, tylko realizacja prośby o likwidację konta?


to prędzej, widocznie redakcja stwierdziła, że sam się ukarał i to była wystarczająca kara; to tak jakby tych brudasów obcinających łby sądzić podłóg np prawa norweskiego i twierdzić, że to sprawiedliwe, a oni zostali przykładnie ukarani

Cytat

Nic nie rozumiem icon_rolleyes.gif


nie ty jeden
ale czytalność forum znowu rośnie, redakcja to czuje


Cytat

Podejrzewam że olbrzymia większość ludzi odwiedzających forum .....rzyga tym chłopem
ja osobiście w kilku wątkach może bym i się udzielił ale przez tego schizofrenika odechciewa mi się...

ale co tam ja .....


a odechciewa się, przyznaję, może to sygnal, że czas na zmiany.....

i pierdolić ten chlew
Link do komentarza
A mi się wydaje na wzór masochisty że Redakcja lubi takiego capa czerwonego co bluźni na FBD oczerniając ją w poprzednim wcieleniu jak i teraz.
Zamiast dbać o dobre imię forum tak jak czyni tu praktycznie każdy z Nas oprócz czerwonego, to My jesteśmy źli bo ubliżamy jemu, a że on Nam ubliża to jest ok, ręce opadają.

Wg mnie w Regulaminie Forum powinien znaleźć się zapis dotyczący dbania o dobre imię forum, wtedy takiego buraka można bez mruknięcia okien wywalić na ... za złamanie postanowień Regulaminu.
W końcu My jesteśmy tu "gośćmi" a goście powinny zachowywać się przyzwoicie, bo wyobraźcie sobie jak ktoś przyjdzie do domu jako gość i będzie ubliżał gospodarzowi domu to co on zrobi? zaproponuje mu poczęstunek?
Link do komentarza
Droga Redakcjo!
W związku z tym, że ten temat jest przypisany na mnie, i że nie lubię wszystkiego co czerwone, i że nadal Redakcja nie potrafi umieścić specjalnego "guziczka" usuwającego niechcianych w temacie "gości" - bardzo proszę usunięcie z tego tematu i sukcesywne usuwanie wszystkiego co czerwone icon_rolleyes.gif
Jeśli tego Redakcja nie uczyni, proszę - nie ja pierwszy - o usunięcie mojego profilu z foruma, a ja następnego dnia założę nowy profil i będę się dalej udzielał...

Stracę wprawdzie ponad 4200 postów, ok. 400 porad plusowanych i ok. 480 punktów w aktywie - trudno :/
Link do komentarza
Gość czerwony łeb
Cytat

Stracę wprawdzie ponad 4200 postów, ok. 400 porad plusowanych i ok. 480 punktów w aktywie - trudno :/


Kiedyś był taki jeden,wtedy jak niektórzy dopiero raczkowali na FBD,który już wtedy coś kumał i przekazywał swoją wiedzę icon_biggrin.gif
Dla ciekawych:
https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&a...ost&p=86214
A że ta wiedza nie wsmak "za bardzo ambitnym działaczom aktywu",którym wydaje się coś jedynie to cóż ;) Edytowano przez czerwony łeb (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość czerwony łeb
Cytat

Nie podniecaj się. Miałeś mleko pod nosem kiedy ci, co to niby "raczkowali", przetrawili już wiaderka gorzałki.


A z gorzałką to się zgodzę ale mieszanie przyjemności dla ciała z przyjemnością dla ducha nie powinno iść w parze bo po pijaku to i ciało niezdatne do przyjemności a i duch wtedy nie ten icon_biggrin.gif

P.S.
Kolektyw i aktyw...partii np.kojarzy się nie odlacznie z dawnymi czasami icon_biggrin.gif
Może dlatego sytuacja jest jaka jest icon_biggrin.gif
Kto nie z nami ten wróg i zdrajca,gorszy sort i do wykluczenia poza nawias.

Ale to se ne wrati icon_biggrin.gif Edytowano przez czerwony łeb (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość czerwony łeb
Cytat

Proszę nie grozić mi, że daleko nie ujadę icon_evil.gif


mhtyl-u,to jest reakcja nowego użytkownika FBD na twoje "straszenie".
Jesteś ostatnią osobą,która powinna komuś zwracać uwagę bo FBD jest właśnie dla podobnych inwestorów a nie tylko dla kilku osób z "kolektywu"...

Przyjmij do wiadomości,że na FBD jesteś dokładnie takim samym inwestorem jak Batman,czerwony łeb czy jakiś inny hipcio i nikim więcej,jesteśmy na równym poziomie i polajanki od Ciebie,Barbarossy czy joksa lub innego stacha lub demo nie powinny mieć miejsca nawet jak jesteś rekordzistą w postach bo to nic absolutnie nie znaczy dla nikogo oprócz Twojego ego wg Ciebie niskiego,no i stacha który martwi się o swój licznik icon_biggrin.gif

Ja z Waszych polajanek robię sobie jaja bo argumentami odpowiadam(I tu Was boli) ale takim zachowaniem sami odstraszacie inwestorów chcących się tutaj czegoś dowiedzieć. Edytowano przez czerwony łeb (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Moi drodzy icon_smile.gif
na początek odpowiedzmy sobie na pytanie, w jakim celu istnieje Forum, otóż żeby pomagać. Trafiają tu ludzie, którzy zaczynają budowę i często nie potrafią sobie poradzić nie tylko z kwestiami technicznymi, ale i nieuczciwymi wykonawcami. To wiedza, którą większość z Was ma, a której nie można wyczytać z artykułów. Forum ludzi doświadczonych.

Wytłumaczę się ze swoich decyzji:

Dlaczego pozwoliłem Arturo pisać pod innym nickiem? Bo widzę, że ma dużo ciekawego do powiedzenia, ma wiedzę, którą chce przekazywać. Części z Was nie odpowiada charakter wypowiedzi innych Forumowiczów, ale czy to jest powód do zbanowania? Moim zdaniem nie.

Czy będzie opcja ignorowania Użytkownika? Tak, jak część z Was wie, że pracujemy nad nowym Forum (do obejrzenia na forum2.budujemydom.pl) i niebawem taka opcja będzie dostępna.

Czy Forum, na którym nie można wyrazić swego zdania jest dobrym medium? Ja też popełniam błędy i chciałbym poznać Wasze zdanie, stąd powstał ten temat.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Kiedyś był taki jeden,wtedy jak niektórzy dopiero raczkowali na FBD,który już wtedy coś kumał i przekazywał swoją wiedzę icon_biggrin.gif
Dla ciekawych:
https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&a...ost&p=86214
A że ta wiedza nie wsmak "za bardzo ambitnym działaczom aktywu",którym wydaje się coś jedynie to cóż ;)


Dobrze napisałeś, że był kiedyś taki jeden co pisał mądrze i po ludzku i w przyzwoitym tonie, ale teraz wóda swoje zrobiła.

Czytam i nie wierzę, że to jedna i ta sama osoba mogła napisać co teraz wypisuje takie brednie.

Cytat

Na taki mały dom wydać kilkadziesiąt tys.zł zamiast kilku tysięcy zł na instalację grzewczą ? Jeśli kogoś stać to nie widzę przeszkód ale dla mnie mija się to z celem.
Przy dobrze ocieplonym domu,100% podłogówki wodnej,ścianami z materiału akumulacyjnego,grzanie prądem w II taryfie przy WM z odzyskiem,ew.GWC,ew.DGP,rachunki za ogrzewanie wyjdą podobne do rachunków z PC a różnica między 3tys.zł a min.40tys.zł chyba jest ;)
Ciekawe kiedy ta różnica miałaby się wyrównać ?
Jechał bym bez bufora,ponieważ kocioł grzeje nam c.o tylko do 35st.c,nie więcej a do cwu bojler.

P.S.
Wodne podłogowe a nie maty czy kable ponieważ będzie to alternatywa dla końca prądu,zawsze,bezstresowo i w każdej chwili kociołek można wypiąć i wstawić tam pellet,ekogroch czy nawet ziemny.Pełna uniwersalność,chociaż ja bym został cały czas z prądem ;)




Cytat

Moi drodzy icon_smile.gif


Dlaczego pozwoliłem Arturo pisać pod innym nickiem? Bo widzę, że ma dużo ciekawego do powiedzenia, ma wiedzę, którą chce przekazywać.
Pozdrawiam
Marcin Szymanik


Marcinie z całym szacunkiem ale mnie rozbawiłeś mnie do łez i zapewne nie tylko mnie tym stwierdzeniem że ma dużo ciekawego do powiedzenia.
Dużo to czerwony ma do powiedzenia ale durnot i herezji oraz obelg .
A czy może zastanawiałeś się dlaczego na FM tak często dostaje bana?
Chcesz zostawić chwasta a pozbyć się kilku rzetelnych dobrych forumowiczów?

Co do [popełniania błędów, każdy je popełnia i nie sztuka jest popełnić błąd, bo każdy "głupi" to potrafi ale sztuką jest przyznać się do popełnienia tego błędu a tego to już każdy (czytaj czerwony burak) nie potrafi.

A co albo czym wg Ciebie trzeba się zasłużyć aby zostać zbanowanym, bo po tym co wyprawia czerwony burak i to co Ty piszesz uważam że na FBD można wszystko a taka instytucja jak BAN u na s nie istnieje.
Link do komentarza
Cytat

Części z Was nie odpowiada charakter wypowiedzi innych Forumowiczów, ale czy to jest powód do zbanowania? Moim zdaniem nie.



Z całym szacunkiem jakim Ciebie darzę.

Ale Rzeczonego charakteryzuje; zupełny brak szacunku wobec oponentów, chamskie personalne odzywki, "wiedza" w zasadzie bazująca na stwierdzeniu "ja tak mam", gloryfikacja FM i stwierdzanie jakie jest goowniane to FBD - co powoduje, że Rzeczony nie jest partnerem do poważnych dyskusji.

Co więcej - Rzeczony wyzwala najgorsze instynkty wśród innych piszących, którzy z bezsilności zaczynają pisać tak jak On.
Też mi się to przytrafiło - z czego nie jestem dumny.

Czyli mam wybór, albo zniżyć się do poziomu rzeczonego, albo .................


Ps. Agresja Rzeczonego zawsze wzrasta jak na tym "dobrym" FM dostaje pokarm dla małp.
Od wczoraj znowu jest karmiony ................................ za chamstwo (jak zawsze) Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Dlaczego pozwoliłem Arturo pisać pod innym nickiem? Bo widzę, że ma dużo ciekawego do powiedzenia, ma wiedzę, którą chce przekazywać. Części z Was nie odpowiada charakter wypowiedzi innych Forumowiczów, ale czy to jest powód do zbanowania? Moim zdaniem nie.



To po co była akcja likwidowania konta rzeczonego icon_eek.gif ?

Przecież mógł te swoje ... wypowiedzi ludzia doświadczonego kontynuować w poprzedniej postaci...
Irbis też, tak jak i TB - i paru innych - byli ludźmi doświadczonymi i mieli dużo ciekawego do powiedzenia...

Cytat

Czy Forum, na którym nie można wyrazić swego zdania jest dobrym medium?



To - znakiem tego - forma wypowiedzi nie ma już żadnego znaczenia???

Mam coś do powiedzenia, nawet ciekawego, to mówię tak jak mi się podoba, nie zważając na regulaminy, konwenanse, normy kulturalnego zachowania, netykietę i mam nie przejmować się co o mojej wypowiedzi powiedzą inni icon_eek.gif ???
Link do komentarza
Cytat

Co więcej - Rzeczony wyzwala najgorsze instynkty wśród innych piszących, którzy z bezsilności zaczynają pisać tak jak On.
Też mi się to przytrafiło - z czego nie jestem dumny.


Piszą tak jak on alba nawet i gorzej, tak jak ja, mi się to przytrafiło i to nie raz ale tego nie żałuję bo z chamem inaczej nie można, raczej można na dwa sposoby nie pisać z nim albo pisać na jego poziomie co potem innym odbija się czkawką tylko nie czerwonemu burakowi.
Link do komentarza
Cytat

Ps. Agresja Rzeczonego zawsze wzrasta jak na tym "dobrym" FM dostaje pokarm dla małp.
Od wczoraj znowu jest karmiony ................................ za chamstwo (jak zawsze)


Rysiu zwracaj się do mnie Wróżbita icon_biggrin.gif , a czemu?
Bo jak go odwiesili trzy dni temu to napisałem, że po dwóch dniach dostanie kolejnego banana i tak się stanęło.
Link do komentarza
stachu
w skrócie można to określić trollowaniem
dla mnie to jednoznacznie pejoratywne określenie, niemniej tu tolerowane
w zasadzie każda dyskusja na jaki temat by nie była to złazi na te pie... jego "PC - ja tak mam"
on już nie ma nic ciekawego do powiedzenia - co najwyżej "ciekawego" do, usranej śmierci, powtarzania
rzygać się che i tyle
niech się cham nauczy trochę kultury, o to tu chodzi, nic innego
jeżeli redakcja takie postępowanie tu toleruje, to chyba wygląda to trochę nie fair, nieprawdaż drogi Marcinie?

Cytat

Zadam Wam przewrotne pytanie. Co zrobić, aby na Forum nie było kłótni i wszyscy byli zadowoleni?

Pozdrawiam
Marcin


walcz z chamstwem, metody wybierz sobie sam
Link do komentarza
Bajbaga świetnie wypunktował charakterystykę czerwonego łba, zapominając chyba tylko o tych politycznych epitetach, którymi raczy wszystkich jak leci.
Myślę że jest to bardzo irytujące, tym bardziej że nie spotkałem tu żadnego zwolennika PISu.
Widać że typek jaja sobie robi ze wszystkich i testuje wytrzymałość administracji forum.
Link do komentarza
Cytat

Wg mnie w Regulaminie Forum powinien znaleźć się zapis dotyczący dbania o dobre imię forum, wtedy takiego buraka można bez mruknięcia okien wywalić na ... za złamanie postanowień Regulaminu.
W końcu My jesteśmy tu "gośćmi" a goście powinny zachowywać się przyzwoicie, bo wyobraźcie sobie jak ktoś przyjdzie do domu jako gość i będzie ubliżał gospodarzowi domu to co on zrobi? zaproponuje mu poczęstunek?




Cytat

Zadam Wam przewrotne pytanie. Co zrobić, aby na Forum nie było kłótni i wszyscy byli zadowoleni?

Pozdrawiam
Marcin


Kłótnia a KŁÓTNIA to różnica. Powyżej napisałem co napisałem i wydaje mi się że tak samo jak ja i inni są tu gośćmi, bo przecież FBD nie jest moją własnością, więc niech każdy zachowuje się jak gość i niech nie opluwa gospodarza a kłócić to i w gościach też się zdarzało to nic złego.
To, że czerwony burak ma inne zdanie w kwestiach budowlanych, niech ma ale to jak to konkretnie ujął Rysiu
Cytat

Ale Rzeczonego charakteryzuje; zupełny brak szacunku wobec oponentów, chamskie personalne odzywki, "wiedza" w zasadzie bazująca na stwierdzeniu "ja tak mam", gloryfikacja FM i stwierdzanie jakie jest goowniane to FBD - co powoduje, że Rzeczony nie jest partnerem do poważnych dyskusji.

Link do komentarza
Cytat

Zadam Wam przewrotne pytanie. Co zrobić, aby na Forum nie było kłótni i wszyscy byli zadowoleni?

Pozdrawiam
Marcin



- Nie dopuszczać do kłótni - przez likwidowanie źródeł w postaci ludzi powodujących kłótnie,
- Być konsekwentnym,
- Pilnować przestrzegania regulaminu,
- Rozmawiać/pisać z ludźmi PRÓBUJĄCYMI niekulturalnie wywołać zamieszanie i kłótnie,
- Tak na serio wziąć pod uwagę to, co retro ma w stopce: Poziom profesjonalizmu forum jest odwrotnie proporcjonalny do tolerancji dla analfabetów i "dyslektyków". Dodałbym jeszcze o tolerancji chamstwa...
- Dodać wiadomo jaki "guziczek" icon_biggrin.gif

Również pozdrawiam
stach
Link do komentarza
Widzę, że czerwony łeb jest bardziej popularny niż nowy Prezydent USA. Chociaż Jemu też nie wróżono kariery w polityce, zdołał wyprowadzić z równowagi Starą Wyjadaczkę i zamieszkał w Białym Domu.

Przecież on istnieje tylko dlatego, że wciąż ktoś chce z nim gadać.
I zauważyłem, że to nie on pracuje na Swoją "popularność", a Wszyscy, którzy n-ty raz raczą z nim rozmawiać.

Zalecam stoicki spokój. Chamstwo i prostactwo staramy się banować jak najszybciej, ale, proszę - bądźmy konsekwentni. To my Tworzymy to forum - Wszyscy - nie dajmy się prowokować.

A krzykacz się wykrzyczy i może rozboli go gardło, a może weźmie z Nas przykład i zacznie z nami rozmawiać i nas słuchać, bo przecież My też mamy wiele do powiedzenia.
Link do komentarza
Gość czerwony łeb
Cytat

Widzę, że czerwony łeb jest bardziej popularny niż nowy Prezydent USA. Chociaż Jemu też nie wróżono kariery w polityce, zdołał wyprowadzić z równowagi Starą Wyjadaczkę i zamieszkał w Białym Domu.

Przecież on istnieje tylko dlatego, że wciąż ktoś chce z nim gadać.
I zauważyłem, że to nie on pracuje na Swoją "popularność", a Wszyscy, którzy n-ty raz raczą z nim rozmawiać.

Zalecam stoicki spokój. Chamstwo i prostactwo staramy się banować jak najszybciej, ale, proszę - bądźmy konsekwentni. To my Tworzymy to forum - Wszyscy - nie dajmy się prowokować.

A krzykacz się wykrzyczy i może rozboli go gardło, a może weźmie z Nas przykład i zacznie z nami rozmawiać i nas słuchać, bo przecież My też mamy wiele do powiedzenia.


Dobre i sporo w tym racji icon_biggrin.gif
A to sprzed kilku minut icon_biggrin.gif
Cytat

Twoja odwiedź jest tak bardzo ograniczona jak twój rozum, ja to rozumiem i wybaczam tobie.



Link do komentarza
Cytat

Więc chodzi o to, żeby on-rzeczony wyprowadził z równowagi nas-pozostałych, zamieszkał tu na forumie i rządził icon_eek.gif

On istnieje, bo redakcja mu na to pozwala...




Pokrętna logika a raczej próba sprawdzenia moich intencji.
Wyjaśniam
On istnieje bo ciągle ktoś ma ochotę z nim dyskutować zamiast go ignorować i traktować jak powietrze.
I dam głowę stachu, że zrozumiałeś moją poprzednią wypowiedź prawidłowo.
2 osoby rozmawiają a trzecia się wtrąca - co robimy?? Dalej rozmawiamy a na 3 nie reagujemy. Ale mówię poważnie - nie reagujemy.
Oczywiście na chamstwo reagujemy.

Cytat

czyli najlepiej nie pisać, gdy on pisze, tak to rozumieć?
no to założę się, że teraz zacznie klepać w każdym temacie :hahaha2:



No właśnie - klepać. To w jakim celu ktoś mu towarzyszy w monologu bo nie dał rady przeczekać.
Przecież na przystanku czekając na tramwaj nie rozmawiamy z każdym icon_cool.gif

Pisac, pisać i jeszcze raz pisać - tylko nie nawiązywać do niechcianych postów. Taki eksperyment psychologiczny.
Link do komentarza
Mam doświadczenie w dożywotnim zbanowaniu mnie na jednym z forów.
Pamiętam że działały tam proste zasady. Użytkownicy zgłaszali administracji swoje zastrzeżenia, admin oceniał zasadność, a następnie podejmował decyzje o czasowym ( za pierwszym razem 7 dniowym za drugim razem 14 dniowym) wyłączeniu użytkownika z forumowej społeczności.
Trzecie wyłączenie, było wyłączeniem bezwzględnym i na zawsze.
Po drugim razie mało kto decydował się na wulgaryzmy i osobiste "wycieczki" mając świadomość że nie będzie możliwości korzystania z forum.
Pilnowano oczywiście adresów IP i nie było szans dostać się tam na powrót. Jeśli nawet część wracała jakimś sposobem (inna poczta, inny komp) to i tak z czasem zostawała zweryfikowana i ponownie usuwano ich konta.
Dodam że nie było możliwości pisania, ale nawet przeglądania tego forum.

Cytat

część z Was wie, że pracujemy nad nowym Forum (do obejrzenia na forum2.budujemydom.pl)



Gdyby nie aktualny temat - nic bym nie wiedział
Obejrzałem, popstrykałem sobie.
Zapowiada się całkiem,całkiem! icon_smile.gif

Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Jprdl!
Wy tak na poważnie?!

Nie kumam tego. Bo w mojej logice jest tak, że jak ktoś jest kiep, to nie jest w stanie mnie ani obrazić, ani nawet ruszyć. Wisi mi. Dynda. Ot, powietrze.
Owszem, matoł może człeka wkurwić, a tylko do stanu powierzchownego uczucia. Nic głębszego.

A tu kurna mamy podniesienie do wielkiej godności. Już mi to pomału przypomina historię z ludem żądającym krwi i Piłatem (admin). Nie dziwi potem, że czasem wydaje się rzeczonemu, że jest mesjaszem. icon_mrgreen.gif

Link do komentarza
Cytat

Przecież on istnieje tylko dlatego, że wciąż ktoś chce z nim gadać.
I zauważyłem, że to nie on pracuje na Swoją "popularność", a Wszyscy, którzy n-ty raz raczą z nim rozmawiać.



90% zgodne z moim sposobem myślenia.
10% zostawiłem na emocje. Bo jeśli to one wezmą górę, czasami człowiek nie wytrzymuje i "odwarknie"
Link do komentarza
Cytat

Mam doświadczenie w dożywotnim zbanowaniu mnie na jednym z forów.
Pamiętam że działały tam proste zasady. Użytkownicy zgłaszali administracji swoje zastrzeżenia, admin oceniał zasadność, a następnie podejmował decyzje o czasowym ( za pierwszym razem 7 dniowym za drugim razem 14 dniowym) wyłączeniu użytkownika z forumowej społeczności.
Trzecie wyłączenie, było wyłączeniem bezwzględnym i na zawsze.
Po drugim razie mało kto decydował się na wulgaryzmy i osobiste "wycieczki" mając świadomość że nie będzie możliwości korzystania z forum.
Pilnowano oczywiście adresów IP i nie było szans dostać się tam na powrót. Jeśli nawet część wracała jakimś sposobem (inna poczta, inny komp) to i tak z czasem zostawała zweryfikowana i ponownie usuwano ich konta.
Dodam że nie było możliwości pisania, ale nawet przeglądania tego forum.



Smutne ale prawdziwe - prawdziwe jest to, że takie rzeczy się zdarzają, a smutne, że akurat na tym forum.
Czyli magiczne - do 3 razy sztuka - i żeby Każdy miał świadomość, że kultura to My i brak kultury to też MY. Czyli My tworzymy ten klimat i atmosferę.

Czyli cóż - czas start?. Wszyscy gotowi??
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...