Skocz do zawartości

Historia edycji

Batman

Batman

No i czas na małą aktualizację. Najpierw zdobyłem adres - będę mieszkał na ulicy Lawendowej. Najlepsze jest to, że sąsiedzi żyjący tam od dawna jeszcze nie wiedzą do końca, że czeka ich spora zmiana - nadanie ulicy i zmiana numeracji ;)

Później były przeboje z tartakiem - ponad miesiąc nie mogłem się doczekać przywiezienia 70 sztuk kołków do ogrodzenia. Zmieniłem tartak i na drugi dzień były. Niestety przez to opóźnienie nie dam rady zbyt szybko owego ogrodzenie wykonać - lód jak na jeziorze ;)

W sumie to miałem kumulację - żyło mi się spokojnie w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń aż tu nagle we wtorek po południu drewno na ogrodzenie a wieczorem telefon - jutro ruszamy. No i o... Właśnie jem śniadanie. Na razie podoba mi się to urwanie głowy :)

2017-01-24%2015.49.22_zpsyuvjwnmf.jpg

 

DSCN0915_zpsumaae7ci.jpg?t=1485435253

 

DSCN0924_zps9kj0r9lj.jpg

 

Machina ruszyła. Odwrotu ni ma :P

3 minuty temu, Batman napisał:

 

 

Batman

Batman

No i czas na małą aktualizację. Najpierw zdobyłem adres - będę mieszkał na ulicy Lawendowej. Najlepsze jest to, że sąsiedzi żyjący tam od dawna jeszcze nie wiedzą do końca, że czeka ich spora zmiana - nadanie ulicy i zmiana numeracji ;)

Później były przeboje z tartakiem - ponad miesiąc nie mogłem się doczekać przywiezienia 70 sztuk kołków do ogrodzenia. Zmieniłem tartak i na drugi dzień były. Niestety przez to opóźnienie nie dam rady zbyt szybko owego ogrodzenie wykonać - lód jak na jeziorze ;)

W sumie to miałem kumulację - żyło mi się spokojnie w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń aż tu nagle we wtorek drewno na ogrodzenie a wieczorem telefon. Jutro ruszamy. No i o... Właśnie jem śniadanie. Na razie podoba mi się to urwanie głowy :)

2017-01-24%2015.49.22_zpsyuvjwnmf.jpg

 

DSCN0915_zpsumaae7ci.jpg?t=1485435253

 

DSCN0924_zps9kj0r9lj.jpg

 

Machina ruszyła. Odwrotu ni ma :P

Batman

Batman

No i czas na małą aktualizację. Najpierw zdobyłem adres - będę mieszkał na ulicy Lawendowej. Najlepsze jest to, że sąsiedzi żyjący tak od dawna jeszcze nie wiedzą do końca, że czeka ich spora zmiana - nadanie ulicy i zmiana numeracji ;)

Później były przeboje z tartakiem - ponad miesiąc nie mogłem się doczekać przywiezienia 70 sztuk kołków do ogrodzenia. Zmieniłem tartak i na drugi dzień były. Niestety przez to opóźnienie nie dam rady zbyt szybko owego ogrodzenie wykonać - lód jak na jeziorze ;)

W sumie to miałem kumulację - żyło mi się spokojnie w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń aż tu nagle we wtorek drewno na ogrodzenie a wieczorem telefon. Jutro ruszamy. No i o... Właśnie jem śniadanie. Na razie podoba mi się to urwanie głowy :)

2017-01-24%2015.49.22_zpsyuvjwnmf.jpg

 

DSCN0915_zpsumaae7ci.jpg?t=1485435253

 

DSCN0924_zps9kj0r9lj.jpg

 

Machina ruszyła. Odwrotu ni ma :P

×
×
  • Utwórz nowe...