Skocz do zawartości

Zimowy Zlot Forumowiczów 2017


Recommended Posts

11 minut temu, cieszynianka napisał:

No i co dalej? :zalamka:

Kurcze nie wiem . Do Brennej w tym tygodniu może mi się nie udać dojechać - dużo zajęć wszelakich. Natomiast mam taką sugestię. Teraz tutaj , na połedniu są ferie. Zapewne wszystkie ośrodki i inne takie zawalone są dzieciarnią... więc sugeruję jednak luty. Tym bardziej, że w styczniu już mało czasu zostało. Kwestia tego czy są chętni na luty. 

Link do komentarza
Dnia 8.01.2017 o 14:00, bajbaga napisał:

Z racji miejsca zamieszkania (chętnych) raczej w grę wchodzi podobna lokalizacja jak w poprzednich latach.

Ciągniemy dalej ?

 

16 godzin temu, cieszynianka napisał:

Miało być u Ryśka :D

Miało, ale patrz powyżej - Rysiu napisał, że może być u nas. Natomiast - jakkolwiek będzie , ja się dostosuję do wszystkiego :icon_biggrin:

Link do komentarza

Rysiu - listę obecności  trzaśnij  i wszystko będzie jasne. 

Ja na priv nie będę Ci pisać, bo zostanę jeszcze o jakiś mobbing posądzona :P - ale Ty wiesz, że ja reflektuję :) 

Natomiast co do miejsca - mam teraz urwanie doopy do końca miesiąca, za przeproszeniem nie mam się kiedy wysr... więc nie mam czasu przysiąść i pozaglądać, zastanowić się nad miejscem. Ale skoro mamy zmienić miejscówkę, to zróbmy tam gdzie jeszcze nie było - nadal optuję za Wisłą lub Szczyrkiem. Kwestia ruszenia zadów całej gromady i popatrzenia w internecie - zapodawania linków. Ja mogę stworzyć treść maila z naszymi oczekiwaniami i preferencjami, albo Rysiu ... i albo nas zechcą albo nie. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...