Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Hurtownia budowlana: P.H.U. SERWIS DACH - GDAŃSKA

Recommended Posts

Gość klient
firma nierzetelna, nie uznaje reklamacji, mimo, iż dają 10 lat gwarancji( u mnie po niespełna roku, blacha zaczęła rdzewieć), reklamacji nie uznali, wmawiając, iż na podstawie zdjęć, które im wysłałam, cięte było coś boschem. Najpierw długo zwlekali z odpowiedzią, a następnie odrzucili reklamację. Ja zostałam z dachem z rdzewiejącym pokryciem.

Gość Serwis Dach
Bardzo przykro czytać taką opinię.Gwarancję na blachę daje producent producent dachowego,nie hurtownia.Hurtownia jest tylko pośrednikiem w sprzedaży.O uznaniu reklamacji też decyduje producent.Pośrednik nie ma większego wpływu na decyzję producenta.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Tak mowisz, bo jesteś daleko od koryta...   I od władzy... władza uzaleznia
    • Na ich miejscu podałabym się do dymisji, żeby nie brać na swoje barki tego, co dopiero nas czeka. Zero instynktu samozachowawczego. Tylko władza i kasa się dla nich liczy.
    • Ty się dziwisz, to wybór ostatniej szansy, też byś tak zrobiła na ich miejscu. 
    • Tak, Animus. Ponadto gospodarka zaczyna zalegać i kwiczeć żałośnie. Na całym świecie. Ale na świecie  pompują realną kasę w to, żeby przedsiębiorcy nie zwalniali pracowników. Żeby było do czego wracać „po wszystkim". A rząd pod pretekstem ustawy, która jak już wcześniej zaznaczyłam ja i Bajbaga, jest wydmuszką — przemyca kolejny poroniony pomysł, który pozwoli tym szaleńcom przeprowadzić wybory. A potem będą się szczycić: no przecież chcieliśmy wam pomóc, ale opozycja staje okoniem.  Najważniejsze koryto. W takich czasach nieważna jest dla nich realna pomoc służbie zdrowia i ludziom, tylko wygrane wybory. Skandal. Ja pracę najpewniej utrzymam, dzieciaki muszą się uczyć, choćby zdalnie. Natomiast wielu moich znajomych nie ma tyle szczęścia. Mieszkam w miejscu, gdzie duża część osób pracuje w Czechach (odległość kilkunastu kilometrów). Zobacz, co ich spotkało. Ilu to ludzi bez pracy. Galerie w moim mieście zamknięte, pozwalniały ludzi. Prywatne gabinety medyczne, kosmetyczne i wszystkie inne pozamykane. Nie zarabiają. Duże przedsiębiorstwa pozamykane. Zwalniają ludzi. Kopalnie fedrują, ale naprawdę cholernie boje się, co będzie, jeśli na którejś pojawi się wirus. Ludzie z firm pójdą do zwolnienia, reszta na L4. W Anglii zwolnili z pracy moją córkę i zięcia, brata także. Zamknęli firmy. Ale oni dostaną realną kasę na przeżycie. Ci, którzy pracują na kontrakt - 80% wynagrodzenia. Pozwoli przeżyć. Selfemployed (przedsiębiorcy jednoosobowi) również otrzymają, co prawda prognozują na czerwiec, ale założę się, że przyspieszą. To jest realna kasa na konto, która pozwoli kupić im jedzenie. A u nas? Służba zdrowia posypana. Gospodarka właśnie się sypie. A te gnoje próbują za wszelką cenę przeprowadzić wybory i nic innego ich nie obchodzi.
    • To niewykonalne, w dodatku spowodowałoby zapchanie już mało wydolnych i przeładowanych, a pandemia się rozwija, przyspieszyłoby tylko selekcję wiekową kogo ratować. Maseczka bez zaworu wydechowego, uszyta w domu na kolanie, nadaje się tylko dla osób zarażonych i tylko dla nich, uzbrojona służba zdrowia w to, to mięso armatnie.      Osoba w takiej maseczce może prędzej się zarazić, wilgoć powstała na masce w czasie oddychania, w czasie wdechu powietrza  prowadzi wirusa za łapkę do wnętra organizmu.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...