Skocz do zawartości

Deski tarasowe


Recommended Posts

Witam wszystkim. Jako, że jestem nowy na tym forum na wstępnie chciałbym się przywitać, jestem Marek icon_smile.gif
Chciałbym dowiedzieć się jakie deski tarasowe są teraz w modzie, jakie są trwałe i konkretnie co warto kupić?
Ważne by deski były trudnozapalne i ograniczające nasiąkliwość. Deski mają być na taras. Czytałem sporo dobrego o deskach tarasowych Twinson, ktoś jest może zorientowany w temacie i jest w stanie wypowiedzieć się na ich temat?
Mam możliwość zamówienia takich od dystrybutora Twinson24.pl , ale u mnie wszelkie remonty muszą być poprzedzone wnikliwą analizą i nie kupuję czegoś od tak, musi to być dobre, bo jak coś robić to tylko dobrze, bez fuszerki icon_smile.gif
Podsumowując chciałbym prosić o następujące rady:
-Jakie deski na taras są naprawdę dobre i trwałe?
-Czy deski Twinson to dobry produkt czy sobie odpuścić? (wedle czytanych przeze mnie opinii w internecie są świetne, ale wolę być upewniony i poznać różne zdania)
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Link do komentarza
Cytat

Nie wejdę na stronę TEGO producenta desek tarasowych icon_confused.gif

Coś mi tu, Marku, się nie podoba...


Stachu, ale nie ma co się podobać, zapewne nie zauważyłeś że pisze w Słupie Ogłoszeniowym a tu może sobie na takie numery pozwolić icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Panowie, liczyłem na konkretne wypowiedzi i rady. Jeżeli napisałem coś nie tak to z góry przepraszam, bo piszecie o jakichś numerach więc proszę o zwrócenie uwagi jeżeli zrobiłem gdzieś błąd icon_smile.gif Co do tamtego producenta to pisałem, że czytałem tylko opinie w internecie, ale wiadomo jak to jest, wolę zapytać konkretnych osób znających się na rzeczy, ważne by deski były porządne, nie ważne kto jest producentem.
Pozdrawiam.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...