Skocz do zawartości

Co grozi za palenie śmieci w domowych piecach?


Recommended Posts

Gość czerwony łeb
Cytat

To może dalibyście zarobić na ten dobry opał i nikt nie będzie palił śmieci. Jak pracownik zarabia 2000 zł a tona węgla kosztuje 880 zł to jak to wypośrodkować?


Przeprowadzić się ? Wywalić węgiel i ocieplić chalupe ?
Ja płacę za ogrzewanie 500zł za sezon w domu 118m2 bez węgla ?
Czynsz w mieszkaniu 52m2 miałem 500 zl to kto Ci broni iść na mieszkanie ? Nie stać Cię na czyste grzanie bez węgla to idź tam gdzie będzie taniej a nie trujesz ludzi. Siebie możesz ale nie mnie.
Syf z komina masz doprowadzony do środka domu ? Edytowano przez czerwony łeb (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość czerwony łeb
Cytat

A czym palą dostarczając ciepło do bloków? Czystym paliwem? Nie rób jaj. Człowieku elektrownie palą węgiel! Skąd się urwałeś?


W domach grzejacych weglem sa instalowane filtry wszelkiego rodzaju,żeby jak najmniej trucizny poszło w powietrze ?

"Remont bloków ma utrzymać moc wytwórczą elektrowni na poziomie 1800 MW i wydłuży ich żywotność do 2030 roku.
Inwestycja ta polega przede wszystkim na budowie nowych instalacji ekologicznych. Na całej długości istniejących bloków powstaną: nowe kanały spalin, stacja demineralizacji wody, dwie instalacje odazotowania spalin i oczyszczalnia ścieków procesowych"
Edytowano przez czerwony łeb (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Dawny POLAM obecnie REMONTOWA przy ul .Suchej w Gdańsku spala w nocy i wcześnie rano toksyczną chemię. Dym jest tak duszący że rzygać się chce. Obok zakładu jest przedszkole i teren gdzie ROBYG chce postawić osiedle mieszkaniowe. Sprwa była już zgłaszana do UM Gdańsk, straży miejskiej ale wszyscy mają to nawalone bo po przyjeździe na miejsce o 12 w południe już nic się nie dymi. POzdrwaiam Adamowicza , całe PO w Gdańsku i zapraszAm na inchalacje do Letnicy na ul. Suchą w godzinach nocnych i porannych. Mam nadzieję że decydenci którzy mają to w dupie dostaną raka płuc i poczują na własnej skórze przyjemność wdychania spalanych chemiikaliów.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...