Skocz do zawartości

Historia edycji

Enerbau

Enerbau

2 godziny temu, mhtyl napisał:

Nic tak nie obrzydza mi produktu jak zachwalanie swojego a ganienie innego.

Mam dokładnie to samo jak czytam na różnych forach o jedynie słusznych systemach grzewczych na ecogroszek, pelet, węgiel, a krytykowane są i ganiane ogrzewania na podczerwień. Dlatego dokładam wszelkich starań, aby dyskusja toczyła się merytorycznie i na argumenty tym bardziej, że temat wątku dotyczy ogrzewań elektrycznych. Chętnie odpowiadam na pytania i wyjaśniam wątpliwości, ponieważ mam świadomość, że ten typ ogrzewania jest jeszcze mało powszechny, więc może budzić wiele emocji. Jeżeli jeszcze w tym temacie mogę w czymś pomóc, to jestem do dyspozycji.

Enerbau

Enerbau

2 godziny temu, mhtyl napisał:

Nic tak nie obrzydza mi produktu jak zachwalanie swojego a ganienie innego.

Mam dokładnie to samo jak czytam na różnych forach o jedynie słusznych systemach grzewczych na ecogroszek, pelet, węgiel, a krytykowane są i ganiane ogrzewania na podczerwień. Dlatego dokładam wszelkich starań, aby dyskusja toczyła się merytorycznie i na argumenty. Chętnie odpowiadam na pytania i wyjaśniam wątpliwości, ponieważ mam świadomość, że ten typ ogrzewania jest jeszcze mało powszechny, więc może budzić wiele emocji. Jeżeli jeszcze w tym temacie mogę w czymś pomóc, to jestem do dyspozycji.

×
×
  • Utwórz nowe...