Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Jaką roletę zewnętrzną wybrać? Sterowanie, montaż, konserwacja


Recommended Posts

Rolety zewnętrzne mają wiele zalet. Obecnie, gdy za oknami mocno świeci słońce, najbardziej docenimy to, że zapewniają we wnętrzach przyjemny chłód. Z kolei zimą pozwalają ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem domu. Ponadto stanowią ochronę przed hałasem i utrudniają włamywaczom wtargnięcie do domu. Jeżeli o ich zainstalowaniu nie pomyśleliśmy na etapie budowy – nic straconego. Takie osłony można montować również w istniejących budynkach.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/okna-i-drzwi/a/22459-jaka-rolete-zewnetrzna-wybrac-sterowanie-montaz-konserwacja

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo szukałem odpowiednich rolet do okien w salonie swojego mieszkania i w końcu zostałem namówiony przez znajomego na montaż markiz zewnętrznych do okien, które w przeciwieństwie do rolet zewnętrznych umożliwiają napływ naturalnego światła
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesiące temu...
Gość Dopler
Markizy zewnętrzne zapewniają większą ilość światła, jednak w stosunku do rolet zewnętrznych stopień bezpieczeństwa jaki oferują jest niski. Ulubionym miejscem włamywaczy przez które dostają się do naszego domu, mieszkania są okna. Z tego powodu rolety sterowane elektrycznie to nie tylko komfort, ale przed wszystkim bezpieczeństwo.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata temu...

Bez względu na wybór producenta, odczujesz efekt na własnej skórze - bezpieczeństwo i zabezpieczenie przed włamaniem, ale w upał opuszczasz i masz kilka stopni mniej w pomieszczeniu. Warto pomyśleć nad markizami. Jest ogromy wybór na rynku i dlatego lepiej podejść do przedstawiciela takiej firmy w mieście i pooglądać., popytać. Np. Firma KRISPOL ma salony KRISHOME. Warto sprawdzić, czy w pobliżu nie ma przypadkiem punktu doradztwa i ekspozycji.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecamy zarówno żaluzje fasadowe - które są obecnie bardzo modne, jak i rolety zewnętrzne. Serdecznie polecamy wszystkim obserwowanie kanałów w social mediach KRISPOL, już wkrótce LIVE, w którym będziemy odpowiadać na najczęściej zadawane pytania z tego zakresu.

 

Dla niecierpliwych polecam nasz artykuł: https://krispol.pl/rolety-zewnetrzne-czy-zaluzje-fasadowe-ktore-rozwiazanie-wybrac/

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...