Skocz do zawartości

Jeśka - podsumowanie


Recommended Posts

Cytat

ostatni chyba wyjechaliśmy, niecałą godzinę temu wróciliśmy......
jak zawsze w takim momencie, nie wiem co napisać....tak zarąbiście było...


A ja wiem...że w takie weekendy nie mogę pogodzić się z faktem, że trwają tak krótko i że za szybko mijają....jeden dzionek więcej....tylko jeden.... icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

Cytat

To kiedy i gdzie kulka? icon_mrgreen.gif


No gdzieś koło Rysia icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Kolejne spotkanie za Nami i kolejne podziękowania z mojej strony za Doborowe Towarzystwo, organizację na najwyższym poziomie i wspaniałą lokalizację.

Pogoda nas nie zmogła i trudy podróży też nie. Tu podziękowania dla Marcina. Przywiózł, przewiózł, odwiózł i dowiózł icon_smile.gif
Daga pewno jeszcze gdzieś ma sól z Wieliczki w kieszeni.

Zatem do następnego razu, mam nadzieję, że w jeszcze większym Gronie.

PS. chyba za głośno się darłem po strzelonej bramce bo aż mnie ten wielgaśny diabeł na czterech łapach, co miał chyba ze 100 w kłębie, skarcił i ukąsił w zada icon_smile.gif

Ostatnia myśl z ostatniej chwili - ten mecz z rzutnika rewelacja - coliber niczym wytrawny DJ, głośnik Dagi marki j...l też zmylił me wytrawne ucho bo myślałem, że to przynajmniej teatralne nagłośnienie.
Link do komentarza
Cytat

Daga pewno jeszcze gdzieś ma sól z Wieliczki w kieszeni.



A myślisz, ze dlaczego często znajdowałam się na końcu? Stałam i drapałam icon_razz.gif icon_lol.gif
A serio - fociłam ... było co icon_smile.gif


Cytat

PS. chyba za głośno się darłem po strzelonej bramce bo aż mnie ten wielgaśny diabeł na czterech łapach, co miał chyba ze 100 w kłębie, skarcił i ukąsił w zada icon_smile.gif



Ty się ciesz, że tylko w zada - zapytaj Prezesa gdzie Jego pokarało icon_biggrin.gif

Cytat

Ostatnia myśl z ostatniej chwili - ten mecz z rzutnika rewelacja - coliber niczym wytrawny DJ, głośnik Dagi marki j...l też zmylił me wytrawne ucho bo myślałem, że to przynajmniej teatralne nagłośnienie.



Głośnik daje radę, zawsze wożę na zloty - czasem się i muzykę puszczało do potaniania icon_smile.gif
I za meczyk też dziękuję komu trza icon_wink.gif ... i Redakcji za gadżety i koszulki icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Siakoś tak wyszło, że aparatu nie wyjąłem z bagażnika. Tyż zdjęciów ni mam.
Kilka ze spaceru zaporą, ale to się nie bardzo liczy.




Ale ważne że w ostatni dzień niedziela od rana trzymałeś na szyi ;) i naprawdę wyglądało to tak że zdjęcia Trzy powinny być a nie ma icon_smile.gif

Ja mam takie pijackie ale na ogólny się nie nadają hahah Edytowano przez coolibeer (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...