Skocz do zawartości

Tierra - nowe płyty tarasowe firmy Libet


Recommended Posts

Płyta tarasowa Tierra poza tym co wypisuje o niej jako swoim produkcie Libet ma jedna podstawowa wadę która dyskwalifikuje ja jako płytę tarasowa na tarasy niezadaszone. Płyta ta na swojej powierzchni posiada większe lub mniejsze zagłębienia(niecki) które powodują ze woda z opadów deszczowych zatrzymuje sie i nie spływa pomimo wykonania spadu na tarasie, tworzą sie tak zwane male kałuże które są utrapieniem dla właściciela takiego tarasu. Moją intencja jest ostrzeżenie potencjalnych klientów przed kupnem tego felernego towaru.
Link do komentarza
Cytat

Płyta tarasowa Tierra poza tym co wypisuje o niej jako swoim produkcie Libet ma jedna podstawowa wadę która dyskwalifikuje ja jako płytę tarasowa na tarasy niezadaszone. Płyta ta na swojej powierzchni posiada większe lub mniejsze zagłębienia(niecki) które powodują ze woda z opadów deszczowych zatrzymuje sie i nie spływa pomimo wykonania spadu na tarasie, tworzą sie tak zwane male kałuże które są utrapieniem dla właściciela takiego tarasu. Moją intencja jest ostrzeżenie potencjalnych klientów przed kupnem tego felernego towaru.


Przekazujemy odpowiedź z firmy Libet:

"Wskazana sytuacja wynika ze specyfiki wybranego materiału. Decydując się na taras o lekko nierównej strukturze, nawiązującej np. do wyglądu naturalnego kamienia, musimy brać pod uwagę, że szczeliny i wzniesienia sprzyjają nieco dłuższemu utrzymywaniu się wody opadowej niż w przypadku gładkich płyt. W zależności od preferowanego typu powierzchni, trzeba więc każdorazowo liczyć się z wszystkimi jej właściwościami."
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...