Skocz do zawartości

Nawilżacze powietrza


Recommended Posts

Istnieją również nawilżacze które rozbijają wodę mechanicznie. Posiadają filtr powietrza, Jonizują powietrze ujemnie (taki efekt powietrza jest np po burzy). Nie mają elementów grzewczych, nie są nieprzyjemne dla zwierząt jak np nawilżacze ultradźwiękowe.
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Po użyciu mojego nawilzacza na suficie robią się okropne plamy raczej kiedyś było tam zalane gdy używam go na minimum nic nie widać dopiero jak go podkrece wychodzą na suficie w kilku miejscach mieszkanie jest podeveloperskie Jeszcze na gwarancji czy można jakoś zareagować coś z tym zrobić.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
Posiadam Nawilżacz powietrza i nie wiem co zrobić z tym jakie szkody on wyrządza. Mianowicie nawilżacz stoi w pokoju gdzie jest dużo sprzętu elektrycznego i wilgoć dostaje się do środka tych urządzeń! Co robić?
Link do komentarza
Kolego o to chodzi że właśnie potrzebujemy włączać nawilżacz dlatego pytam czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją :) a nie po to żeby ktoś mi odpisał że mam nie włączać czegoś czego potrzebuje ........
Link do komentarza

Masz w domu higrometr? Wiesz jaką masz wilgotność powietrza?

Prawidłowa wilgotność powietrza w pomieszczeniach zamkniętych powinna być w granicach 30-65%.

 

Może trzeba zmniejszyć wydajność nawilżacza... a jak?

Dnia 25.09.2019 o 07:41, uroboros napisał:

Przeczytać instrukcję obsługi...

Może nadużywasz tego nawilżacza... więc -

Dnia 25.09.2019 o 07:41, uroboros napisał:

Nie włączać nawilżacza...

Może "ładujesz" tę wodę bez opamiętania, a wentylacja nie robi swojego i para wodna kumuluje swoje stężenie i MUSI gdzieś się skondensować, wybiera sobie najchłodniejsze miejsca w pokoju i tam sobie osiada... a więc -

Dnia 25.09.2019 o 07:41, uroboros napisał:

Sprawdzić wentylację...

 

 

 

Teraz napisałem trochę jaśniej?

 

Jaki masz nawilżacz? Jaką jest kubatura pokoju?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...