Skocz do zawartości

Biała listwa przypodłogowa


gkeb

Recommended Posts

Oglądałem jakieś projekty wnętrz, programy z US i widziałem tam takie białe, wysokie listwy przypodłogowe. Wyglądały całkiem fajnie. W Polsce jeszcze nie widziałem takiego rozwiązania. Pewnie są, tylko jakoś mi w oko nie wpadło. Czy ktoś z Was ma takie listwy przypodłogowe?
Link do komentarza
Cytat

Powiem szczerze że efekt jest bardzo fajny, szczególnie porównując z takimi tradycyjnymi listwami. Przy takim doborze kolorów listwa staje się ozdobą pomieszczenia.


Aby ładnie się reprezentowały to musi być jeden warunek spełniony, ściany musza być równe aby listwy dolegały bez przerw do ściany bo ich nie dociągniesz do małych nierówności ściany jak listwy z pcv.
I jeszcze jedna sprawa, jeżeli masz grzejniki podłączone bocznie to rurka powrotu może wchodzić w listwę a to też wg mnie szpeci.
Link do komentarza
Cytat

Aby ładnie się reprezentowały to musi być jeden warunek spełniony, ściany musza być równe aby listwy dolegały bez przerw do ściany bo ich nie dociągniesz do małych nierówności ściany jak listwy z pcv.
I jeszcze jedna sprawa, jeżeli masz grzejniki podłączone bocznie to rurka powrotu może wchodzić w listwę a to też wg mnie szpeci.


Dzięki za dobre rady. Na szczęście ściany wyrównywałem już i mam nadzieję, że są na tyle proste, że taka listwa da radę. O grzejniki się nie martwię, bo ... mam podłogówkę icon_smile.gif Jeszcze się zastanawiam, czy taka biel nie będzie się za szybko brudzić.
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za dobre rady. Na szczęście ściany wyrównywałem już i mam nadzieję, że są na tyle proste, że taka listwa da radę. O grzejniki się nie martwię, bo ... mam podłogówkę icon_smile.gif Jeszcze się zastanawiam, czy taka biel nie będzie się za szybko brudzić.


Co do brudzenia. Niue brudzą się, a raczej brudzą się tak jak każda rzecz icon_biggrin.gif
Nie ma obawy, będziesz długo się cieszył bielą tych listew.
Link do komentarza
Cytat

Dzięki za dobre rady. Na szczęście ściany wyrównywałem już i mam nadzieję, że są na tyle proste, że taka listwa da radę. O grzejniki się nie martwię, bo ... mam podłogówkę icon_smile.gif Jeszcze się zastanawiam, czy taka biel nie będzie się za szybko brudzić.



Mamy w biurze takie listwy, więc z doświadczenia możemy powiedzieć, że jeśli będziesz je użytkował zgodnie z przeznaczeniem (a niby jak inaczej icon_biggrin.gif ) i czasem sprzątał, to powinno wszystko grać.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...