Skocz do zawartości

ścianka TV


myyysza

Recommended Posts

cześć wszystkim.

Być może będziecie mogli pomóc mi w zmianie koncepcji ściany TV.
Zastanawiam się czy nie usunać k-g i płytek, i nie zmienić koloru. Myślałam nad brązem tak jak kolumna, ale nie wiem czy brąz będzie tutaj pasował. Przemalowane płytki mam wrażenie będą wyglądały kiepsko. Może przemalować na jakiś kolor kg ?

Macie jakiś pomysł jak by mogło fajnie wyglądać pozostawiając resztę wystroju bez zmian ? (ewentualnie myślę nad zmianą szafki pod TV, ale mam kurka stół i resztę w podobnym kolorze)

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Edytowano przez myyysza (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Pomysł na ścianę telewizyjną może dążyć do wyeksponowania tego miejsca lub przeciwnie do wtopienia go w aranżację. Wybór rozwiązania oraz kolorystyki zależy od tego jakie rozwiązanie jest nam bliższe i do jakiego dążymy. Więcej o aranżacji ścian telewizyjnych można przeczytać w artykule:
http://www.sniezka.pl/jak-wybrac-kolor/5-o...yjnej-w-salonie

Pozdrawiam serdecznie,
E-rzecznik FFiL Śnieżka
Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Doskonałą dekoracją każdej ściany telewizyjnej i nie tylko będą - płyty z betonu architektonicznego. Taki materiał można już stosować na istniejącej ścianie czy podłodze, bez potrzeby uwzględniania w projekcie, również w mieszkaniach w bloku. Obecne na polskim rynku firmy oferują najczęściej gotowe płyty betonowe o różnych wymiarach, wśród których najpopularniejsze to 120x60 cm. Dostępność płyt w wielu formatach i kolorach, umożliwi nadanie ścianom nowoczesnego charakteru i "pazura".

Pylna_01_IMG_3962-Edit_a.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...