Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat

Na ból głowy polecam gilotynkę a nie żadne aspirynki raz a dobrze ;)



Ależ Ty mi życzysz icon_rolleyes.gif icon_razz.gif

A, i ogłoszenie specjalne. Przeszukałam chałupę ponownie po raz enty pod kątem znalezienia gaci Aci i niestety ni ma icon_cry.gif . Zapewne przy remontach wszelakich i porządkach zawieruszyły się gdzieś i niechcący zostały eksmitowane z innymi ubraniami do pojemnika dla potrzebujących icon_redface.gif . Wierzę, iż jakiś bezdomny wystrzałowo w nich teraz wygląda icon_wink.gif
Dlategóż - właśnie wykonałam gacie zastępcze/nowe/inne ... satynowe, z kokardkami , w kolorze gustownym ciemnym (panterka). Proszę mi przypomnieć, iż mam wręczyć zwycięzcy rankingu icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ależ Ty mi życzysz icon_rolleyes.gif icon_razz.gif

A, i ogłoszenie specjalne. Przeszukałam chałupę ponownie po raz enty pod kątem znalezienia gaci Aci i niestety ni ma icon_cry.gif . Zapewne przy remontach wszelakich i porządkach zawieruszyły się gdzieś i niechcący zostały eksmitowane z innymi ubraniami do pojemnika dla potrzebujących icon_redface.gif . Wierzę, iż jakiś bezdomny wystrzałowo w nich teraz wygląda icon_wink.gif
Dlategóż - właśnie wykonałam gacie zastępcze/nowe/inne ... satynowe, z kokardkami , w kolorze gustownym ciemnym (panterka). Proszę mi przypomnieć, iż mam wręczyć zwycięzcy rankingu icon_smile.gif



A czy będzie zdjęcie zwycięzcy rankingu w gaciach? Tacy maruderzy jak ja,wlokący się w ogonie wyścigu,nie zdążający na dekoracje zwycięzców powinni mieć możliwość zobaczenia triumfatora razem z trofeum icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Zamówiłem pawilon - koszt 300zł za 2 dni.



z długim stołem (jednym) integracyjnym icon_lol.gif



Jakieś kaloryfery za niewielką dopłatą, da się domówić? Albo ze 2 role wełny mineralnej do owinięcia wkoło? icon_smile.gif

Cytat

Dlategóż - właśnie wykonałam gacie zastępcze/nowe/inne ... satynowe, z kokardkam



Muszą.
Muszą być moje!
Zawsze o takich marzyłem!!!!!! icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Najpewniej zjawię się ostatnia.


No ja myślę, że nikt nie oczekiwał, że tą kijanką dowleczesz się pierwsza. icon_mrgreen.gif

Cytat

Przyjadę, ale wszystkie plany robienia przyczepy żarcia padły icon_cry.gif


No i co się martwisz? Z głodu jeszcze nikt się nie zesr... icon_mrgreen.gif
Jedna znajoma prawie-dietetyczka doradziła mi w takiej sytuacji powstrzymanie się od jedzenia i porządną lewatywę.
icon_razz.gif
icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

No ja myślę, że nikt nie oczekiwał, że tą kijanką dowleczesz się pierwsza. icon_mrgreen.gif



Po pierwsze primo: ja to mam chyba najdalej icon_razz.gif

po drugie primo ultimo: mój wujek zrobił psikusa, wziął się i zmarł, więc najpierw muszę na pogrzeb, dopiero później mogę jechać na zlot :bezradny:

Cytat

Jedna znajoma prawie-dietetyczka doradziła mi w takiej sytuacji powstrzymanie się od jedzenia i porządną lewatywę.
icon_razz.gif
icon_lol.gif



Doradzała PRZED, a nie w trakcie i po icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

Po pierwsze primo: ja to mam chyba najdalej icon_razz.gif

po drugie primo ultimo: mój wujek zrobił psikusa, wziął się i zmarł, więc najpierw muszę na pogrzeb, dopiero później mogę jechać na zlot :bezradny:


No tak, to by tłumaczyło. A do tego jeszcze ta kijanka na ropę!!! icon_mrgreen.gif

Kondolencje (z powodu wujka, nie tej nieszczęsnej kijanki).


PS. Zrób se te lewatywe, to nie będziesz musiała zatrzymywać się po drodze! icon_mrgreen.gif icon_razz.gif Edytowano przez Leszek4 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Oczywista oczywistość.
Strefa kibica - apartament Prezes.


Niespodzianka będzie.
Nawet się nie spodziewacie jaka.
Niezależna "TV Zlotowa" transmisję przeprowadzi, bez ryzyka i proszenia się kogokolwiek, jak już onegdaj bywało.

Cytat

No to START icon_mrgreen.gif


Nie pędź. Mandatów nie pozbieraj po drodze i pieniędzy na nie nie trwoń, bo mało kaski zabieram i jest opcja że będę żebrał o pożyczkę. Więc nie pędź.


Cytat

muszę jeszcze coś na mieście załatwić po drodze



W Biedronce w promocji taniej wódki nie szukaj. Nie ma. Sprawdzałem. Jedź gdzie indziej
Link do komentarza
Cytat

No i jak tam meldujcie, dla tych którzy nie mogli dotrzeć i życzą udanej zabawy i pozdrawiają serdecznie :biggrin: z deszczowego i zimnego Ruśca


Hłe, hłe!
Nie żebym im życzył źle, ale - jako stary wędkarz, który w namiocie i późną jesienią koczował noce i dnie - na bank pychole i inne oddalone nieco części ciała wychłodzą im się (autopsja!).
Chyba że w tym letnim namiocie mają parasol grzewczy, który o tej porze jest niezbędny, jak sam namiot.
Link do komentarza
Le to też ma swój urok pamiętam wszystkie październikowe jeśki i ta chyba nie jest najzimniejsza, pamietam 1 w Ulanowie w 2009 roku było zimno przy grilu jak licho i rok później też było wieczorkiem -8 ale fajnie to powietrze i atmosfera ech milo powspominać ...
Link do komentarza
Cytat

Hłe, hłe!
Nie żebym im życzył źle, ale - jako stary wędkarz, który w namiocie i późną jesienią koczował noce i dnie - na bank pychole i inne oddalone nieco części ciała wychłodzą im się (autopsja!).
Chyba że w tym letnim namiocie mają parasol grzewczy, który o tej porze jest niezbędny, jak sam namiot.



Gdy członki już drętwieją z zimna w namiocie (takim jak Twój,nie jeśkowym pawilonie) wystarczyło podpalić ze 2 kostki paliwa turystycznego i już było cieplej,pamiętam icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Gdy członki już drętwieją z zimna w namiocie (takim jak Twój,nie jeśkowym pawilonie) wystarczyło podpalić ze 2 kostki paliwa turystycznego i już było cieplej,pamiętam icon_biggrin.gif


Teraz to człek wygodny się zrobił. Jak tam w marcu nie ma 22 stopni w namiocie, nocą, to ciężko wytrzymać. wink.gif
Nie pamiętam już, ale chyba coś koło 4 kW ma ten piec na naftę. icon_mrgreen.gif



Taki piecyk przydały im się tam.

MOGLI SE MNIE WZIĄĆ, NO NIE? icon_mrgreen.gif Edytowano przez Leszek4 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...