Skocz do zawartości

Wykonczenie scian zewnetrznych sidingiem z Boryszewa.


Recommended Posts

Witam!

Jak w temacie.Wszyscy chcemy miec estetyczne domy.Bardzo waznym elementem jest elewacja zewnetrzna.Dokonujac wyboru bierzemy pod uwage wiele czynnikow takich np jak cena estetyka trudnosc wykonania trwalosc i utrzymanie w nalezytym stanie. Bardzo atrakcyjnie wyglada prz tym siding z Boryszewa szczegolnie (moim zdaniem) w kolorze "Zloty Dab". Jest co prawda dwa razy drozszy od pozostalych ale i wyglad ma znacznie lepszy. Czy ma ktos jakies w tym zakresie doswiadczenia? Czy toto (wyglada dosc delikatnie choc posiada atest ITB) ma prawo odksztalcic sie pod wplywem slonca?


Pozdrawiam.Stefan.

Link do komentarza
Cytat

Witam!

Jak w temacie.Wszyscy chcemy miec estetyczne domy.Bardzo waznym elementem jest elewacja zewnetrzna.Dokonujac wyboru bierzemy pod uwage wiele czynnikow takich np jak cena estetyka trudnosc wykonania trwalosc i utrzymanie w nalezytym stanie. Bardzo atrakcyjnie wyglada prz tym siding z Boryszewa szczegolnie (moim zdaniem) w kolorze "Zloty Dab". Jest co prawda dwa razy drozszy od pozostalych ale i wyglad ma znacznie lepszy. Czy ma ktos jakies w tym zakresie doswiadczenia? Czy toto (wyglada dosc delikatnie choc posiada atest ITB) ma prawo odksztalcic sie pod wplywem slonca?


Pozdrawiam.Stefan.



Nie neguję ale mam alternatywne rozwiązanie firmy Alpol. Efekt do złudzenia przypomina deskę ale w rzeczywistości to "mokra robota" i z drewnem nie ma nic wspólnego.
Link do komentarza
Cytat

Mam juz sporo informacji o tym wyrobie. Niestety NIE POLECAM PANELI Z BORYSZEWA I OSTRZEGAM PRZED TA FIRMA:

Pozdrawiam.Stefan.


Ciekawy jestem na jakiej podstawie wyrobiłeś sobie negatywną opinie co do owej firmy?
Nie minęło nawet 10 dni od zapytania co to za firma a teraz już jej nie polecasz nie argumentujac w żaden sposób. Wiesz, tak może każdy o każdym produkcie napisać, nie bo nie!
Link do komentarza
Cytat

Ciekawy jestem na jakiej podstawie wyrobiłeś sobie negatywną opinie co do owej firmy?
Nie minęło nawet 10 dni od zapytania co to za firma a teraz już jej nie polecasz nie argumentujac w żaden sposób. Wiesz, tak może każdy o każdym produkcie napisać, nie bo nie!


Witam!

Oczywiscie ze masz racje.Uwazam ze kazda opinie trzeba uzasadnic aby inni uczestnicy mieli jakas mozliwosc wyrobienia sobie wlasnego osadu.
Mam juz troche materialow i postaram sie udostepnic je na forum.


Pozdrawiam.Stefan.


Link do komentarza



Cytat

Bo wiesz, pisząc same pochwały nikt Cie do sadu nie pozwie ale już za oczernianie i stawianie firmy w złym świetle sprawa może skończyć się pozwem.


Witam!

Oczywiscie ze masz racje! Wszyscy wiemy ze mrowka moze ugryzc niedzwiedzia ale ten jak pusci chocby baka to juz z mrowka bedzie zle. icon_smile.gif Dlatego zawsze trzeba byc gotowym zaplacic cene.Na tym polega przyzwoitosc.

Wielu ludzi buduje lub odnawia domy. Nie chce zeby stracili pieniadze.Po co maja isc droga ktora tak sie konczy?

Ja nie zamierzam w zaden sposob nikogo szkalowac tylko przedstawie obiektywnie (po uszeregowaniu) posiadane materialy.
Potrwa to jeszcze chwilke.Sadze ze w piatek bedzie gotowe.

Pozdrawiam. Edytowano przez majkaistefan (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Stefan, z całym szacunkiem ale ta twoja opinia to śmieszna jest, bo piszesz stanowczo że nie polecasz i takie tam a teraz do piątku zbierasz argumenty na nie.
Czy nie uważasz że to trochę śmieszne?
Wyprzedzę może trochę fakty, ale bazując na opiniach z netu to tyle jest za co i przeciw i tak naprawdę człowiek czytający takie opinie o produkcie dochodzi do wniosku że jest głupszy po zapoznaniu się z opisem produktu niż przed.

I dla jasności nie pisze tych słów jako że jestem obrońcą czy sympatykiem w/w firmy.
Link do komentarza
Cytat

Stefan, z całym szacunkiem ale ta twoja opinia to śmieszna jest, bo piszesz stanowczo że nie polecasz i takie tam a teraz do piątku zbierasz argumenty na nie.
Czy nie uważasz że to trochę śmieszne?
Wyprzedzę może trochę fakty, ale bazując na opiniach z netu to tyle jest za co i przeciw i tak naprawdę człowiek czytający takie opinie o produkcie dochodzi do wniosku że jest głupszy po zapoznaniu się z opisem produktu niż przed.

I dla jasności nie pisze tych słów jako że jestem obrońcą czy sympatykiem w/w firmy.



Witam!

Przesadzasz troche.Chodzi wlasnie o to zeby cala sprawe ujac w jak najbardziej jasnym swietle.Musze pare rzeczy jeszcze sam poszukac i przeczytac po to zeby nie bylo jakichs bzdur.Za Twoja rada chce tez zapytac o zdanie prawnika.To wszystko wymaga czasu.

Pozdrawiam.Stefan.
Link do komentarza
Stefan, nie przesadzam. Pisząc słowa że stanowczo nie polecasz w poście #4 to w tym czasie musisz (tak myślałem że masz) posiadać wszelakie argumenty uzasadniające twoją wypowiedź.
Jeżeli sprawa nie dotyczy Ciebie osobiście ( a domniemywam że nie) to ja bym polecił abyś się w to nie pakował, chcesz być adwokatem diabła?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...