Skocz do zawartości

Likwidacja konta :)


Gość arturo72

Recommended Posts

Cytat

Znów muszę zaprotestować.

To nie jest ban, tylko spełnienie prośby Rzeczonego o likwidacje konta - dla przypomnienia:


Poniekąd tak, poniekąd nie, bo niby chciał zlikwidować ale nie chciał aż w końcu przegiął strunę tak że zostało jego życzenie spełnione icon_biggrin.gif
Link do komentarza
To poniekąd też i nauczka dla Redakcji, żeby spełniać OD RAZU taką prośbę, bo ociąganie się podnosi ciśnienie u proszącego i ten robi wszystko, aby go zbanować icon_rolleyes.gif ...

Tak by opuścił forum ot, tak po prostu... teraz jest MĘCZENNIKIEM zbanowanym przez modów, pewnie głosujących na wiadomą rządzącą grupę i mszczących się za głoszenie przez rzeczonego jedynej prawdy o węglu w nowym domu...
I tak będzie mógł głosić na innych forach icon_confused.gif
Link do komentarza
Cytat

Zawsze mnie coś ominie spektakularnego. Tak bardzo chciałem się dowiedzieć o przegięciu - a tu dupazbita. Niczego się już nie dowiem icon_smile.gif


Dowiesz się, zajrzyj w poniższe linki

https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...st&p=520581

https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...st&p=520583

https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...st&p=520585

https://forum.budujemydom.pl/index.php?show...st&p=520587

miłej literatury icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Moim zdaniem chłopak był nieco zagubiony. Dużo pił. Był w gruncie rzeczy samotny. Nie radził sobie sam ze sobą.

Trzeźwy był rzeczowy.
Bezinteresownie pomagał Baśce.
A po pijaku upuszczał nagromadzonej żółci w necie. A że najchętniej pisał po pijaku...

No to pisał butne tekściory o swojej boskości i głupocie innych. Alkohol go niszczy. Szkoda mi go. Tak po ludzku.
Link do komentarza
Cytat

Moim zdaniem chłopak był nieco zagubiony. Dużo pił. Był w gruncie rzeczy samotny. Nie radził sobie sam ze sobą.

Trzeźwy był rzeczowy.
Bezinteresownie pomagał Baśce.
A po pijaku upuszczał nagromadzonej żółci w necie. A że najchętniej pisał po pijaku...

No to pisał butne tekściory o swojej boskości i głupocie innych. Alkohol go niszczy. Szkoda mi go. Tak po ludzku.


Tiaaaaa , a jego frustracje to wynik trudnego dzieciństwa gdzie matka i ojczym chleli , ,,zły dotyk '' ojczyma , stres ze nikt go nie lubi i nawet ptaszki na niego sra...ją ,na forumie nikt go nie rozumie.....ehhhhh szkoda chłopa...
Link do komentarza
Cytat

Która to już osoba zadziobana na tym forum przez wiadome grono osób. Bez takich akcji forum by umarło - prawda redakcjo?





Ot, tak sobie zadziobana ...
Tak sobie przyszła osoba, kulturalnie pisała, normalnie pisała, dzieliła się doświadczeniami, aż tu nagle... wiadome grono osób ot, tak sobie rzuciło się na rzeczonego i normalnie zadziobała - tak samo, jak ileś tam już osób...

Oj, kwiatuszku...
Link do komentarza
Cytat



Ot, tak sobie zadziobana ...
Tak sobie przyszła osoba, kulturalnie pisała, normalnie pisała, dzieliła się doświadczeniami, aż tu nagle... wiadome grono osób ot, tak sobie rzuciło się na rzeczonego i normalnie zadziobała - tak samo, jak ileś tam już osób...

Oj, kwiatuszku...


tia , na forum same piranie ...
Link do komentarza
Cytat

Moim zdaniem chłopak był nieco zagubiony. Dużo pił. Był w gruncie rzeczy samotny. Nie radził sobie sam ze sobą.

Trzeźwy był rzeczowy.
Bezinteresownie pomagał Baśce.
A po pijaku upuszczał nagromadzonej żółci w necie. A że najchętniej pisał po pijaku...

No to pisał butne tekściory o swojej boskości i głupocie innych. Alkohol go niszczy. Szkoda mi go. Tak po ludzku.


To prawda. Chciało się Arturkowi przyjechać , by mi pomóc.

Podzielam zdanie Lesia.
Link do komentarza
Cytat

Która to już osoba zadziobana na tym forum przez wiadome grono osób. Bez takich akcji forum by umarło - prawda redakcjo?


Zadziobana na własne życzenie.
Ale Ty tego nie wiesz bo Ty zawsze wszędzie i wszystkich bronisz.
Ale jeżeli podzielasz jego zdanie i integrujesz się z tym co pisał to brawo TY icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...