Skocz do zawartości

Dlaczego warto ogrzewać dom kotłem elektrycznym?


Recommended Posts

Odpowiedź eksperta: Wybór sposobu ogrzewania jest jedną z najważniejszych decyzji. Należy znaleźć rozwiązanie zapewniające komfortową a jednocześnie oszczędną eksploatację. Oba te wymogi spełniają elektryczne kotły c.o. Szukając odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule firma Kospel przeprowadziła ankietę wśród swoich Klientów. Oto, jakie argumenty padały najczęściej:


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/kotly-i-podgrzewacze/porady/18740-dlaczego-warto-ogrzewac-dom-kotlem-elektrycznym

Link do komentarza
Małe pytanko ? Ile Wam Tauron zapłacił za kryptoreklamę :-)Bo nowoczesny dom mieści sie w 2 tys zł za sezon. Cena KWh w Polsce jest jedną z najdroższych w świecie, nawet gdy sie ma fotowoltaikę na dachu, bo ona się powoli zwraca.
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

Małe pytanko ? Ile Wam Tauron zapłacił za kryptoreklamę :-)Bo nowoczesny dom mieści sie w 2 tys zł za sezon. Cena KWh w Polsce jest jedną z najdroższych w świecie, nawet gdy sie ma fotowoltaikę na dachu, bo ona się powoli zwraca.


Na pewno ? Mylisz się i to bardzo,1kWh w taryfie G12W tańsza 0,26zł,droższa 0,59zł gdzie 1kWh z gazu ziemnego wychodzi podobnie jak 1kWh tańsza czyli 0,22-0,25zł.Ceny Tauron Gliwice.
Link do komentarza
Gość arturo72
Cytat

ale chyba podajesz ceny netto
u mnie brutto: tańsza 0,3630, droższa 0,7016 - taryfa G12W - PGE Łódź teren


Brutto,dlatego podalem dostawcę energii. Gliwicki Tauron jest jednym z najtańszych dostawców energii w Polsce.
Można sobie zmienić ;)
Kiedyś Duon miał fajne ceny energii.

Można znaleźć fajne ceny energii w Polsce ale ludzie o tym nie wiedzą lub nie chcą szukać. Edytowano przez arturo72 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Brutto,dlatego podalem dostawcę energii. Gliwicki Tauron jest jednym z najtańszych dostawców energii w Polsce.
Można sobie zmienić ;)
Kiedyś Duon miał fajne ceny energii.

Można znaleźć fajne ceny energii w Polsce ale ludzie o tym nie wiedzą lub nie chcą szukać.


I nadal ma 14 gr brutto noc i 47 groszy dzień. Niestety mam najdroższego OSD w kraju icon_cry.gif pge dystrybucja i tego zmienić się nie da . Po dodaniu ceny przesyłu brutto wychodzi za 1 kwh brutto 24 gr noc i 78 gr dzień,JUzprzy takich cenach nie opłaca mi się zmiana systemu ogrzewania choć mnie kusi PC icon_cool.gif
Link do komentarza
Cytat

ale chyba podajesz ceny netto
u mnie brutto: tańsza 0,3630, droższa 0,7016 - taryfa G12W - PGE Łódź teren



Tinek, może trudno w to uwierzyć, ale ja mam takie ceny aktualnie - taryfa weekendowa G12W - Tauron Gliwice+DUON(ceny brutto z dystrybucją), chyba nic nie pokręciłem
tania taryfa=0,186
droga taryfa=0,713
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...