Skocz do zawartości

Kosiarka spalinowa i podkaszarka użytkowane przez kobietę


Recommended Posts

Kosiarka spalinowa zdaje egzamin, bo rzeczywiście jest bardzo praktyczna, zwrotna, nieciężka, po prostu – zgrabna w pracy. Kobieta spokojnie sobie daje z nią radę. Ciężkim i niewygodnym dla kobiety narzędziem jest podkaszarka, chociaż wisi na pasku... - mówi Kasia, Czytelniczka Budujemy Dom, która ogród użytkuje 4 lata.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/narzedzia-ogrodnicze/a/22215-kosiarka-spalinowa-i-podkaszarka-uzytkowane-przez-kobiete

Link do komentarza
Kupiłem elektryczną i najlepsze ze sam miałem z nią problemy. żona podeszła i opanowała to w 5 min. To była najzwyklejsza z promocji z media expert a nie jakiś kobajn, więc to kwestia predyspozycji a nie płci :P Ona skosiła a ja poszedłem obierać ziemniaki :D
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
Gość Sowra

No podziwiam kobietę która używa podkaszarki, moja żona to nawet nie rusza kosiarki :) dlatego wole ja kosić. Ostatnio moja kosiarka która miała już jakies 5 lat popsuła się, dałem do naprawy ale raczej nie warto, lepiej kupic nową już nawet upatrzyłem sobie z firmy Stiga mam nadzieje że długo wytrzyma.

Link do komentarza
4 minuty temu, Gość Sowra napisał:

No podziwiam kobietę która używa podkaszarki, moja żona to nawet nie rusza kosiarki :) dlatego wole ja kosić. Ostatnio moja kosiarka która miała już jakies 5 lat popsuła się, dałem do naprawy ale raczej nie warto, lepiej kupic nową już nawet upatrzyłem sobie z firmy Stiga mam nadzieje że długo wytrzyma.

Czy ja wiem?:)

LTR_18_30_pivot_head_app_01_CI15.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...