Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam Forumowiczów,   Mam problem z pęknięciami w nowo powstałym domu. Dom w konstrukcji drewnianej, w środku płyty kartonowo-gipsowe. Dom „składany” w grudniu przez firmę developerska.  Wykończenie w środku (szpachlowanie, gruntowanie, malowanie) wykonane przez inną, zewnętrzną firmę na przełomie marca i kwietnia.  W rogach, na połączeniach zaaplikowany akryl. Zaraz po malowaniu szybko zaczęły wychodzić pęknięcia - pomiędzy sufitem i ściana, ale także pionowe, na łączeniach ścian. Co zrobić? Poczekać aż konstrukcja popracuje? Jak najlepiej to naprawić? Firma sugeruje przyklejenie listewek pomiędzy ściana a sufitem. Nie rozwiąże to pionowych pęknięć... Czy to wina konstrukcji budynku i tego, ze ciągle pracuje czy tez jakieś błędy firmy od szpachlowania?   Będę wdzięczna za wszelkie porady.  Załączam kilka zdjęć.       
    • 95 % popiół plus dodatki. Ale pies ma piękne wielkie oczy po sraniu jak mu nie wypadną w trakcie BTW Nazwa heros to też chyba ma świadczyć o heroizmie i poświęceniu psa? 
    • Cóż można rzec? Gust albo się ma albo nie i są takie miejsca gdzie gust umarł w bólach i pomocy projektantów wnętrz albo gwałtownie i szybko bez ich udziału.  Są wnętrza które są świetne i na prawdę spójne i świadczą o dobrym guście ale są nie dal mnie na przykład. Co do modnego ostatnio nie wiedzieć czemu stylu boho to dla mnie jest to taki pierdolnik. Jak nie sprzątam 2 tygodnie to mam prawie boho.     żarówka na drucie to jest wczesna KIKEA soute':)
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...