Skocz do zawartości

Wykonastwo kompleksowe


Recommended Posts

Witam,
zamierzam zrobić remont mieszkania (otynkowanie, malowanie, zalożenie paneli i wymiana drzwi z futrynami) w związku z tym mam pytanie, czy lepiej wybrać firmę typu wykonastwo kompleksowe czy raczej zamawiać usługi u firm specjalizujących się w poszczególnych branżach. Domyślam się, że w jednej firmie będzie taniej ale mam trochę wątpliwości czy taka firma od wszystkiego potrafi dobrze wykonać prace.
A jeśli takiej firmie można zaufać to może ktoś by polecił jakąś z Olsztyna.
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Cytat

Witam,
zamierzam zrobić remont mieszkania (otynkowanie, malowanie, zalożenie paneli i wymiana drzwi z futrynami) w związku z tym mam pytanie, czy lepiej wybrać firmę typu wykonastwo kompleksowe czy raczej zamawiać usługi u firm specjalizujących się w poszczególnych branżach. Domyślam się, że w jednej firmie będzie taniej ale mam trochę wątpliwości czy taka firma od wszystkiego potrafi dobrze wykonać prace.
A jeśli takiej firmie można zaufać to może ktoś by polecił jakąś z Olsztyna.
Pozdrawiam


icon_smile.gifMąż mówi że szybko to kompleksowo ale to tylko duża firma z wieloma realizacjami równocześnie .Zwykle jest wyższy poziom cen .
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Witam,
zamierzam zrobić remont mieszkania (otynkowanie, malowanie, zalożenie paneli i wymiana drzwi z futrynami) w związku z tym mam pytanie, czy lepiej wybrać firmę typu wykonastwo kompleksowe czy raczej zamawiać usługi u firm specjalizujących się w poszczególnych branżach. Domyślam się, że w jednej firmie będzie taniej ale mam trochę wątpliwości czy taka firma od wszystkiego potrafi dobrze wykonać prace.
A jeśli takiej firmie można zaufać to może ktoś by polecił jakąś z Olsztyna.
Pozdrawiam


Witam.Myślę że przyszłość należy do specjalizacji.Problem leży w koordynacji specjalistów, czyli trzeba podpisywać umowy
z terminami wykonania i karami za opóżnienia.Pozdrawiam.Bob
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...