Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

O instalacji odgromowej.

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Tu trzeba rozrożnić przedsiębiorców (rozumiem wlaścicieli przedsiębiorstwa, czyli dużej firmy - i właściciela małej firmy, czy jednoosobowej. No i zyski - które są różne. A trzeba brać to pod uwagę - że to jednak prywaciarz ponosi ryzyko funkcjonowania firmy - a nie jego pracownik. No i obciązenia tych małych firm wzrosły niepomiernie, w stosunku do tego, co było dawniej. Jeśli ktoś zarabia kilka tysięcy - a obciążenia podatkowe ma 50% - no to to jest paranoja.   Czyms innym zupełnie jest fakt, że płacą mało lub w ogóle krezusi.  No i oczywiście człowiekiem pracy są ci, co pracują - niekoniecznie tylko pracownicy. W biurach też są ludzie pracy - i pierdzący w stołek. Jak w różnych innych okazjach do zarobkow  Ustalmy może - że są różne formy pracy. Można cięzko pracować i na budowie, i w teatrze, i np śpiewając, a nawet gadając przy okazji myślenia (politycy). I wszędzie tam można znaleźć palantów - tyle że pewnie np. z budowy szybko taki wylatuje, chyba że jest z układu i w nadzorze  Natomiast wszędzie układy i kliki zapewniają wysokie apanaże i nawet pierdzenie w stołek równolegle, a potem wysokie emerytury 
    • Jakby nie patrzeć to jestem złodziej i kombinator ...Bom prywaciarz , robię na siebie ....a kim są według Ciebie ci ,,zwykli podatnicy ''? To ci co siędzą w biurach wszelkiej maści i pierdzą w stołki?
    • Żeby samo zło to aż tak nie jest, raczej zło konieczne, no i nie złodzieje tylko kombinatorzy i oszuści. Każdy kombinuje jak tu nie partycypować w utrzymaniu państwa, niech państwo utrzymują zwykli podatnicy, masa robi kasa. Ktoś wklejał zestawienie ile płacą procentowo przedsiębiorcy a ile ludzie pracy, no więc o czym chcesz jeszcze dyskutować. Otóż warto, warto nawet tak dla samej idei, ale to pewnie Ci nic nie mówi bo musi się opłacać. Przekonała i owszem, przekonała na przykład mnie do siebie, choć tak bardzo się różnimy w wielu sprawach. Na Zenka też reagowała początkowo dość alergicznie, ale ostatnio wiele się zmieniło i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć, albo mieć klapki na oczach i patrzec tylko w kierunku gdzie się opłaci.
    • Nie mogę zdradzić.       O kufa i ja pierduole. Rozszyfrowałeś mnie. Czuję się...... czuję się..... No tak się chyba czuję. Tak! Dokładnie tak się czuję i tak bym wyglądał gdyby ktoś mógł moje samopoczucie nakreślić po Twoim wpisie.... Pozdrawiam @animus Pisz i diagnozuj częściej. Okropnie mi się spodobało  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...