Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Market OBI Miejsce Piastowe


Recommended Posts

Gość klient w dniu 06.07.2016r
W opiniach nie ma ani jednego wpisu i wcale mnie to nie dziwi.Wystarczy jeden raz wstąpić do tego sklepu , aby starać się zapomnieć ,że taki istnieje. Po dzisiejszych doświadczeniach z całą pewnością już nigdy do OBI w M.Piastowym nie zaglądnę ,a i wszystkim znajomym będę odradzał tam zaglądać . Obsługa w tym sklepie jest fatalna. Ale zacznę od początku. Potrzebowałem zakupić dwa blaty do mebli kuchennych, znajomy powiedział mi ,że jest dobry wybór w OBI w M. Piastowym. Pojechałem więc z samego rana i faktycznie, sklep oferuje doskonały wybór tego asortymentu, wybrałem odpowiedni kolor i czekałem aby zjawił się ktoś z obsługi . Niestety na całym dziale nie znalazłem ani jednej osoby.Po upływie około 30 min, i spacerze po całym dziale budowlanym , na blacie pomieszczenia ( jak się póżniej dowiedziałem )stolarni, znalazłem dzwonek więc zadzwoniłem i czekałem nadal. po kilkunastu minutach i drugim dzwonku zjawił się pan w znamiennej koszulce, który poinformował mnie , że co do blatów to dopiero po 13,oo ponieważ teraz nie ma pracownika. Pojechałem więc do domu ,aby w OBI. w M.Piastowym zjawić się po południu.Niestety po południu sytuacja była taka sama, z tą tylko różnicą ,że w pomieszczeniu ( stolarni )huczały maszyny i jeden pracownik przycinał i oklejał całą stertę płyt.Po około 20 min. oczekiwania ,przekrzykując huk pracujących maszyn, poprosiłem tego pana o chwilę rozmowy ( aby przynajmniej dowiedzieć się ,czy na stanie sklepu są blaty z wybranego koloru). Pan ten odpowiedział mi ,że dopiero jak skończy zaczętą robotę.Widząc całą stertę płyt do obrobienia ,zdenerwowany zrezygnowałem z zakupu a przy wyjściu ze sklepu poprosiłem o rozmowę z kierownikiem. Pani kierownik Po rozmowie ze mną , skierowała mnie ponownie do ( stolarni ), wróciłem więc po raz kolejny na dział budowlany , ale jak się okazało , tylko po to aby dowiedzieć się ,że takich jak mnie potrzeba blatów nie ma. Wniosek taki ,że wizyta w OBI M.Piastowe, kosztowała mnie stratą całego dnia, masą nerwów i niepotrzebnie przejechanych samochodem ponad 80 km.
Moja przygoda z OBI w Miejscu Piastowym niech będzie przestrogą dla wszystkich potencjalnych klientów tego SKLEPU.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...