Skocz do zawartości

czarno brązowy dach - robena


Recommended Posts

KUPIŁEM DACHÓWKĘ ROBENA -0 CZARNO BRĄZOWĄ , CZY KTOŚ Z PAŃSTWA POSIADA MOŻE TAKI DACH? JEŻELI TAK TO JAKI PAŃSTWO KOLOR ELEWACJI ZEWNĘTRZNEJ PROPONUJECIE LUB MACIE? SAM SIĘ NAD TYM ZASTANAWIAM, A CO DWIE GŁOWY TO NIE JEDNA. OCZEKUJĘ NA PROPOZYCJE icon_twisted.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Witam, mam dwóch klientów, którzy mają podobną dachówkę, jedna elewacja jest w kolorze chłodnego delikatnego beżu (i myśle że jest to najbezpieczniejszy kolor) druga jest w delikatnej jasnej zieleni. Nie wiem dokładnie jak wygląda elewacja Pana domu, jaka jest stolarka, ogrodzenie...
Można połączyć dwa odcienie np.beżu -ciemniejszy na elementy wystające, pozostałe jasny. Pasuje również do tej dachówki kolor oliwkowy plus drugi kolor delikatna żółć-piaskowy. Jesli dom jest nowoczesny (lub ma np.białą stolarkę), można zastosować kolor jasną szarość z klinkierem grafitowym. Dobrze by było kolory elewcji użyć w pozostałych elementach, które mają wpływ na wyglad domu, w kostce brukowej i ogrodzie jeśli myśli Pan o wykończeniu otoczenia domu w niedługim czasie. Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...