Skocz do zawartości

Bloczku betonu komórkowego - ceny?


Recommended Posts

Mam pytanie o ceny bloczków z betonu komórkowego- Suporex biały o wymiarach 59x24x24.
Jestem ciekawa ile płaciliście lub płacicie za nie, jezeli budujecie z nich dom.
My kupowaliśmy bloczki w lutym.
Płaciliśmy 7, 50 zł za sztukę.
W tej chwili na składach budowlanych są w cenie około 10 zł.
Jestem ciekawa jakie są ceny u Was.
Dodam, że mieszkam w woj. łódzkim.
Link do komentarza
Cytat

Mam pytanie o ceny bloczków z betonu komórkowego o wymiarach 59x24x24.
Jestem ciekawa ile płaciliście lub płacicie za nie, jezeli budujecie z nich dom.
My kupowaliśmy bloczki w lutym.
Płaciliśmy 7, 50 zł za sztukę.
W tej chwili na składach budowlanych są w cenie około 10 zł.
Jestem ciekawa jakie są ceny u Was.
Dodam, że mieszkam w woj. łódzkim.



Znajoma sprowadza bloczki z zagranicy i płaci 7,60zł za sztukę klasa bloczka pod klej-będzie je miała w Maju.
Ytong 24cm 108zl ale w sumie nie do dostania.
Link do komentarza
W PILE I OKOLICY JUŻ KOSZTUJĄ 17 ZŁ/SZT( 2 MIESIĄCE OCZEKIWANIA).. ( SUPOREKS) LUDZIE ZWARIOWALI . YTONG 18 ZŁ/SZT. ALE NIE MA SZANS GO DOSTAĆ. TYLE KOSZTUJE ZA PRZYWIEZIONY Z NIEMIEC. ZA TO POROTHERM, KTÓRY BIJE NA GŁOWĘ I YTONG I SILKE, JEST DOSTĘPNY PO 10 ZŁ/SZT.. CHODZI O POROTHERM 25. CERAMIKA TO CERAMIKA. A MA BYĆ JESZCZE GORZEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link do komentarza
Cytat

W PILE I OKOLICY JUŻ KOSZTUJĄ 17 ZŁ/SZT( 2 MIESIĄCE OCZEKIWANIA).. ( SUPOREKS) LUDZIE ZWARIOWALI . YTONG 18 ZŁ/SZT. ALE NIE MA SZANS GO DOSTAĆ. TYLE KOSZTUJE ZA PRZYWIEZIONY Z NIEMIEC. ZA TO POROTHERM, KTÓRY BIJE NA GŁOWĘ I YTONG I SILKE, JEST DOSTĘPNY PO 10 ZŁ/SZT.. CHODZI O POROTHERM 25. CERAMIKA TO CERAMIKA. A MA BYĆ JESZCZE GORZEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!



Rany 17 zł za sztukę icon_eek.gif powariowali z cenami.
To ponad 2x tyle co my płaciliśmy.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Dolny Śląsk około 18 zł, zamówienia dopiero po 15 maja z bliżej nieokreślonym terminem realizacji... udało nam się kupić ytong 36 cm w tej samej cenie, ale jeszcze w kwietniu - teraz praktycznie bez szans na zakup w tej cenie bo zaczyna "chodzić" po 26 zł za sztukę
Link do komentarza
Witam, kupilismy z zoną beton komórkowy z czech 240/300/500 klasa 600, płacilismy 9.60zł brutto z dostawą na budowe, Rejon Śląsk, ale juz podrozal o 1.60zł brutto bo polacy już i tam emigruja za materiałami. icon_razz.gif

Co do zakupów w kraju to ceny nie są wiarygodne bo cene liczą z dnia odbioru od producenta więc to co komus wyliczaja na składach to jest Bajka,poniewarz producenci zmieniaja ceny co miesiac!!! I jezeli ktos ma odbiór materiału z terminem 2 miesięcy to niech sie nie zdziwi jak dostanie zimny prysznic przy faktórze icon_rolleyes.gif

Kupowaliśmy w Czechach bo mozna zrobic przedpłate i jest gwarantowana cena nie to co u nas w kraju ,wolna amerykanka icon_evil.gif

pozdrawiam icon_eek.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam, kupilismy z zoną beton komórkowy z czech 240/300/500 klasa 600, płacilismy 9.60zł brutto z dostawą na budowe, Rejon Śląsk, ale juz podrozal o 1.60zł brutto bo polacy już i tam emigruja za materiałami. icon_razz.gif

Co do zakupów w kraju to ceny nie są wiarygodne bo cene liczą z dnia odbioru od producenta więc to co komus wyliczaja na składach to jest Bajka,poniewarz producenci zmieniaja ceny co miesiac!!! I jezeli ktos ma odbiór materiału z terminem 2 miesięcy to niech sie nie zdziwi jak dostanie zimny prysznic przy faktórze icon_rolleyes.gif

Kupowaliśmy w Czechach bo mozna zrobic przedpłate i jest gwarantowana cena nie to co u nas w kraju ,wolna amerykanka icon_evil.gif

pozdrawiam icon_eek.gif



Witam
Czy znaja państwo jakieś namiary na składy materiałów z Czech lub Słowacji?? Jakiś kontakt z telefonami i adresami aby bylo mozna zamówic materiały?/

Pozdrawiam
Link do komentarza
Ja sie dziwie ze Ci panstwo kupili ten Ytong , chetnie sie dowiem gdzie ale wydaje mi sie to kłamstwem .

Cała Słowacja i całe Czechy tak podniosły swoje ceny ze doliczajac transport ten towar ma taka samą cene jak u nas w kraju czyli okolo 18 - 19 złotych .

Czas oczekiwania u nich to okolo 2- 3 miesiące .

Pisze bo dowadywalem się dziś .
Link do komentarza
Witam!

W moim poscie nigdzie nie jest napisane ze ten beton komórkowy to jest YTONG.

Z tego co wiem na składzie z którego ten beton komórkowy mam(nie YTONG) dostawy sa codziennie, znaczy sie codziennie jedno auto z Ostrawy przyjezdza z materiałem.

Na dzień wczorajszy, bo sie pytałem Bloczki betonu komórkowego 300/240/500 klasa 600 gładkie szare kosztują 14pln/brutto za sztuke, bo były podwyżki w Czechach, oczywiscie z transportem na budowe (okolice Katowic).
Link do komentarza
Cytat

Witam!

W moim poscie nigdzie nie jest napisane ze ten beton komórkowy to jest YTONG.

Z tego co wiem na składzie z którego ten beton komórkowy mam(nie YTONG) dostawy sa codziennie, znaczy sie codziennie jedno auto z Ostrawy przyjezdza z materiałem.

Na dzień wczorajszy, bo sie pytałem Bloczki betonu komórkowego 300/240/500 klasa 600 gładkie szare kosztują 14pln/brutto za sztuke, bo były podwyżki w Czechach, oczywiscie z transportem na budowe (okolice Katowic).



Ja w poście pytała o ceny bloczku z betonu komórkoweczy czyli suporexu białego, tego najwiekszego 59x24x24 klasy nie pamietam ale jest snieznobiały.
Ty piszesz o jakims innym materiale.
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 6 miesiące temu...
Cytat

Całe szczęście, że ceny za suporex spadły. Teraz można kupić bloczek 59X24X24 klasy 500 - 600 za około 10 zł/szt icon_smile.gif




co was napadadło na takie budowanie... Suporex , Ytong.... ja stawiałem domek to postawilem z CERAMIKI ... popatrzcie na miasta budowane z ceramiki , KRaków , Sandomierz.... ile lat juz stoją ...
nie zaryzykowałbym budowania z w/w materiałów...ale Ja to Ja inni moga mić odmienne zdanie...
Pozdrawiam
Link do komentarza
Jeśli masz zamiar mieszkac w takim domu ze 200 lat to super. Tylko pozazdrościć zdrowia icon_smile.gif

Tak naprawdę to każdy sposób budowania jest dobry i podobny cenowo. Najważniejsze w tym wszystkim jest to żeby "fachowcy", którzy stawiają Ci dom nie spierdzielili tego icon_smile.gif Jeżeli będzie wszystko wykonane wzorowo to będziesz zadowolony czy to budując z ceramiki czy z betonu komórkowego czy z czego tam chcesz.
Link do komentarza
Cytat

Jeśli masz zamiar mieszkac w takim domu ze 200 lat to super. Tylko pozazdrościć zdrowia icon_smile.gif

Tak naprawdę to każdy sposób budowania jest dobry i podobny cenowo. Najważniejsze w tym wszystkim jest to żeby "fachowcy", którzy stawiają Ci dom nie spierdzielili tego icon_smile.gif Jeżeli będzie wszystko wykonane wzorowo to będziesz zadowolony czy to budując z ceramiki czy z betonu komórkowego czy z czego tam chcesz.


Swięte słowa i rozsądne.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

co was napadadło na takie budowanie... Suporex , Ytong.... ja stawiałem domek to postawilem z CERAMIKI ... popatrzcie na miasta budowane z ceramiki , KRaków , Sandomierz.... ile lat juz stoją ...
nie zaryzykowałbym budowania z w/w materiałów...ale Ja to Ja inni moga mić odmienne zdanie...
Pozdrawiam


Mnie namawiają właśnie na suporeks. Że tani i dobry. Jakie są państwa opinie?
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Mnie namawiają właśnie na suporeks. Że tani i dobry. Jakie są państwa opinie?




moje zdanie juz znasz ..ale w/g
innych to budujemy na 50 lat MAXymalnie .. po 50 latach przyejdzie buldożer i zrówna domek twoj z ziemia... byc moze nie bede miaszkał 200lat w tym domu , ale wiem ze moje dzieci będą chcieli to będą mieszkac.. ja nie mam zamiaru budowac kolejnego budynku . wydaje mi sie ze jeden a solidny ... ale każdy sam decyduje o tym z czego ,. moim pierwszym planem miał być system bloczków styropianowych zalewanych betonem ... później był sporex, cegła / ze wzgledu na bardzo dobry dostęp do niezłej cegły palonej . ale wybrałem bloczek - MAX i tutaj tez była duza różnica bo na bloczku z firmy Leier a Hadykówka była różnica około 3000zł ,. te same materiały ale .... nie dokonca te same...
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

moje zdanie juz znasz ..ale w/g
innych to budujemy na 50 lat MAXymalnie .. po 50 latach przyejdzie buldożer i zrówna domek twoj z ziemia... byc moze nie bede miaszkał 200lat w tym domu , ale wiem ze moje dzieci będą chcieli to będą mieszkac.. ja nie mam zamiaru budowac kolejnego budynku . wydaje mi sie ze jeden a solidny ... ale każdy sam decyduje o tym z czego ,. moim pierwszym planem miał być system bloczków styropianowych zalewanych betonem ... później był sporex, cegła / ze wzgledu na bardzo dobry dostęp do niezłej cegły palonej . ale wybrałem bloczek - MAX i tutaj tez była duza różnica bo na bloczku z firmy Leier a Hadykówka była różnica około 3000zł ,. te same materiały ale .... nie dokonca te same...
Pozdrawiam



No właśnie z tym MAXem mam problem. Ja nie lubię pustych ścian ciągle coś na nich wieszam a to pólki a to fotografie. Wystrój ściany mi sie zmienia i muszę mieć taką ścianę w którą łatwo i bez problemu wbiję kolejne gwoździe lub kołki. A podobno ciężko z tym jak budujesz z pustaka MAXa.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...