Skocz do zawartości

moje marzenie


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

"A więc stało się mamy piwnice jeszcze bez stropu ale ściany stoją, a dopiero środa w tydzień uwinęli się ze ścianami co to będzie dalej icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_smile.gif w sobotę zrobię zdjęcia. "

A będzie jakaś kontynuacja?


Witam.
Już jest.
Piwnice, mają już strop, są zaizolowane i ocieplone, drenaż opaskowy jest zrobiony, ściany parteru stoją, a panowie właśnie kończą kłaść terive nad parterem, gdyby pogoda tak nie kaprysiła to już na początku lipca wyciągaliby ściany szczytowe, a tak mamy lekki poślizg, ale chyba do września zdążą zadaszyć icon_smile.gif .
Pozdrawiam.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
O rajciu było trochę z tym zabawy, weszłam na swoim profilu w zakładkę moje albumy, dodaj album, wpisałam nazwę, krótki opis, klikałam na utwórz album, a potem się wyświetla takie okienko z czynnościami, tam wybiera się uoplauduj zdjęcie, przeglądaj, po wybraniu zdjęcia wyślij zdjęcie i już, a jak już jesteś w albumie to tylko dajesz dodaj obraz.
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

Kładziemy dach. Więźba już prawie ułożona, rynny, folie, okna dachowe i dachówki zwiezione, teraz tylko żeby pogoda się nie zepsuła tfu tfu icon_smile.gif. Mamy już zamówione na połowę września okna, rolety i bramę garażową, tymczasowe drzwi już czekają. Więc teraz tylko pogoda.


I jak? Wszystko zgodnie z planem?
Link do komentarza
Jak na razie tak, dziś zaczynają kłaść dachówki (folia łaty i kontr-łaty już na dachu są od piątku), a jutro wchodzą z oknami bramą garażową i roletami więc jak panowie się spiszą do do końca tygodnia domek będzie zamknięty icon_biggrin.gif .
Potem instalacja elektryczna (ale to już mój mąż z kolegami), panowie z firmy mają w tym czasie ocieplać z zewnątrz, a po elektryce tynki wewnętrzne, reszta instalacji, wylewki, okładziny, biały montaż i reszta wykończeniówki. Aha a w międzyczasie muszę załatwić oczyszczalnie i mamy spotkanie w sprawie dofinansowania "solarów". A potem to już będzie wiosna kupa roboty wokół domu i lato, i przeprowadzka, i kupa papierologi (wymiana dokumentów, zmiana szkół, przedszkole itp) a potem tylko spłacać kredyt. Jak już będzie mi się chciało przysiąść nad aparatem to powrzucam fotki, ale na razie to hurtowo załatwiam forum i wiszę na telefonie, żeby pozapinać swoją działkę (bo mąż ma swoją).
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Do rzeczy mamy już ściany, okna, rolety, dach, instalację elektryczną, tynki wewnętrzne na parterze i poddaszu, teraz zabierają się za tynki w piwnicy, instalacje, które nam jeszcze zostały i potem będą wylewki. W międzyczasie ocieplają dom z zewnątrz (wiem, że za szybko ale do końca maja musimy się wynieść z mieszkania, więc musimy przeć do przodu) będziemy na początku więcej wydawać na ogrzewanie, żeby wszystko wysuszyć no ale cóż, coś kosztem czegoś. Dzięki pogodzie tynki pięknie schną więc myślę, że damy radę.
Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...