Skocz do zawartości

Meble kolonialne - drewno tekowe, dlaczego takie drogie?


Muratorek

Recommended Posts

Zacznę od początku. Urządzamy z żoną mieszkanie... Tego można się spodziewać.
Mamy trochę konflikt, bo ona bardziej nowoczesna, ja bardziej klasyczny, wręcz lubię takie rzeczy, które są uznawane przez innych za kiczowate. Taki już ze mnie artysta, co trochę dziwne, bo przecież to raczej odpowiednie dla kobiet. No nic.

Chcę sobie jedno pomieszczenie urządzić w stylu takich mebli... nie wiem jak to nazwać, takich prostych, surowych, jakby zbitych ze starych desek. Taki styl mi się bardzo podoba, może podświadomie gdzieś powracam myślami do dzieciństwa i domku babci na wsi, może jestem zbyt romantyczny icon_smile.gif

Problem a właściwie dylemat jest taki, że cięzko mi przekonać żonę. Podczas gdy nowiuśki Kler kosztuje powiedzmy 2000 za stolik, to meble kolonialne, które dla zwykłego człowieka wyglądają jak ze skansenu, są w podobnych cenach, a często droższe.

Może to głupie pytanie, ale macie jakiś pomysł jak przekonać żonę, że jednak to jest fajne?
Drugie pytanie, toczy macie jakiegoś sprawdzonego dostawcę tego typu mebli? Nie chciałbym trafić na jakiegoś kombinatora, a nie mam aż takiej wiedzy, żeby rozpoznać podróbkę od oryginału.
Link do komentarza
Cytat

Z oryginalnością mogę z całą pewnością polecić Barangę. Oni osobiście po to jeżdżą i znam właścicielkę (osobiście to zbyt dużo powiedziane, ale rozmawiałem z nią kilka razy ogólnie w sprawie mebli).


Po co ta ściema?
Nie cierpię najbardziej jak takie cwaniaki chcą z Nas zrobić głupków.
Masz firmę to się oficjalnie reklamuj ale nie w tym dziale.
Ten temat śmierdzi spamem od samego początku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link do komentarza
Cytat

No proszę jak spamer plusuje samemu sobie icon_mrgreen.gif
Cieszcie się jeszcze puki możecie bo w poniedziałek pójdzie ten spam do kosza.



Widzę, że znalazł się jakiś wyjątkowo upierdliwy buc, który uważa że ma forum na wyłączność. Na szczęście nie ty o tym decydujesz co zostaje usunięte a co nie icon_smile.gif

I nie wiem o czym mówisz, ale skoro coś Ci śmierdzi (jak wspomniałeś), to proponuję zacząć szukać w swoim otoczeniu.
Mam takie samo prawo do zakładania tematów i udzielania odpowiedzi jak ty, a te kilkaset nabitych postów do niczego Cię nie upoważnia.
Dlatego proponuję zluzować co trzeba.
Link do komentarza
Cytat

Widzę, że znalazł się jakiś wyjątkowo upierdliwy buc, który uważa że ma forum na wyłączność. Na szczęście nie ty o tym decydujesz co zostaje usunięte a co nie icon_smile.gif

I nie wiem o czym mówisz, ale skoro coś Ci śmierdzi (jak wspomniałeś), to proponuję zacząć szukać w swoim otoczeniu.
Mam takie samo prawo do zakładania tematów i udzielania odpowiedzi jak ty, a te kilkaset nabitych postów do niczego Cię nie upoważnia.
Dlatego proponuję zluzować co trzeba.


Nie podskakuj koleś bo za cienki jesteś.
Chcesz się reklamować to w Słupie ogłoszeniowym, tam nikt ci złego słowa nie powie.
Znam taki spamerów co mają po kilka nicków i sami sobie odpowiadają przy czym reklamują swoje bidne stronki.
Forum nie jest moje, ale łamiesz postanowienia regulamin forum więc hamuj się.
Prawo masz do zakładania tematów ale nie do reklamowania się w sposób snobistyczny, sądzisz że tu same jełopy siedzą na forum?
A moje kilkanaście tysięcy postów a nie kilkaset do czegoś mnie upoważnia niestety.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...