Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
wiliam

Sprzątanie po remoncie/budowie

Recommended Posts

Jeżeli wykonujesz remont lub wykańczasz mieszkanie to może zainteresować Cię oferta firmy sprzątającej Bryliant, która zajmuje się sprzątaniem poremontowym i pobudowlanym. W ramach usługi czyszczone są wszystkie powierzchnie, usuwany gruz i resztki materiałów budowlanych. Mieszkanie lub dom przygotowywane jest do wniesienia mebli i urządzenia go. Stosowane przez nas metody sprzątania i środki czyszczące są dobierane w taki sposób, żeby były bezpieczne dla czyszczonych powierzchni.

Sprawdź pełną ofertę firmy Bryliant na stronie internetowej: sprzątanie pobudowlane Wrocław
Wycena sprzątania jest bezpłatna.

Ja mogę polecić firmę z Poznania, która również zajmuje się świadczeniem takich usług. Miałem okazję korzystać i potwierdzam, że usługi naprawdę są wykonane kompleksowo. Ogólnie to byłem bardzo zadowolony, bo w sumie za niską cenę udało mi się uniknąć wiele godzin pracy. Jeżeli macie możliwość skorzystać z takiej opcji to namawiam, bo warto.

Romwit: http://www.romwit.pl

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...