Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Zaraz Cię i tak dwóch dyżurnych bałwanków podsumuje.  Mają po 2 zeta za post, więc pracują wytrwale.
    • Prawdę powiedziawszy, to mi dynda skąd ta małpa w koronie jest i jakie jest jej pochodzenie. Obchodzi mnie tylko tu i teraz. A tu i teraz to jakaś porażka. Ni napiszę nic nowego o kacyku i jego dworze. Ale. Ale, nikomu nie życząc nic złego, ale licząc na dobry zbieg okoliczności i litość małpy w koronie, tylko czekam aż wirus zacznie grasować w otoczeniu kacyka i zainfekuje jego i jego dwór - oczywiście z pełnym wyleczeniem. Może coś do nich dotrze. Wiem marzycielem jestem. 
    • Nieładnie  dagulka Powiem, że panika nic nie daje. Choć wieści są smutne i alarmujące. Byłem w mieście, bo musiałem - pustki na ulicach, pustki w sklepach, autobusach, zero młodzieży, nawet w aptekach pozaciąganych foliami pusto, w jednej 2 osoby, a w takiej zwykle popularnej czekałem 15 min na zewnatrz. Na Błoniach zero biegających, spacerujących. zwykle są setki osób A więc ludzie się starają - i dobrze. Boją się, nie choirakują, nawet młodzież.  To sa dobre zachowania. Wyborami sie nie przejmuję, w sumie olewam - bo nie na to czas - PiS sam sobie zaszkodzi, bo frekwencja będzie niziutka tych oddanych kart - i to będzie woda na młyn dla opozycji. Zresztą może o to chodzi, by takiego cumla do ssania jej dać. A ja do wyborów nie pójdę, dopóki nie skończy się pandemia.
    • Maciej Stawiarski 🔴🔴🔴RZĄDY ANTYDEMOKRATYCZNYCH CYMBAŁÓW, czyli GŁUPOTA NARODU ZNAD WISŁY Dlaczego mamy tępaków u władzy? Bo jesteśmy głupim i tępym narodem. Bo większość z nas niczego nie czyta oprócz paragonów z Biedronki, ekranu smartfona z głupimi memami i filmikami z dupy. Bo większość nie ma w domu ani jednej książki i nie ma pojęcia o niczym, oprócz tego jak i gdzie zrobić zakupy, jak przetrwać tydzień w robocie a potem zalać ryło w piątek i sobotę ( słynne już zawołanie: „piątunio!!!” ). Przy okazji „częstując” się durnymi kawałami i muzyką Zenka Martyniuka. Bo większość Polaków NIE UMIE rozmawiać ze sobą o niczym innym niż o ciuchach, fryzjerach, kto komu gębę przyprawił, kto kogo zdradził, kto sobie lepszy dom postawił, na jakie wakacje pojechał, kto zbankrutował a kto się „wyżarł”. Bo 8 milionów DURNIÓW dało się omamić pisowskiej propagandzie i uwierzyło, że wstaniemy z kolan jak będziemy grozić wszystkim wkoło, rozdawać szmal bo NAM się należy i jebać inteligencję bo durna. Więc trzeba tę inteligencję pogonić na drzewo. No i dziś są skutki. Państwo leży na łopatkach i udaje, że coś robi. Tym jedynym robieniem czegokolwiek jest branie całego społeczeństwa za mordę- zupełnie jak w stanie wojennym. Bez żadnego trybu, całkowicie bezprawnie. Ustala się reguły, które są napisane przez kompletnych cymbałów i te reguły zahamowały całkowicie polską gospodarkę. W stopniu dużo bardziej groźnym niż na Zachodzie, bo u nas przykręcanie śruby doprowadzono do absurdu. Nie dając W ZAMIAN OSŁONY SOCJALNEJ. Bo jeśli mówimy o tzw. TARCZY- to tylko śmiech szyderczy mnie ogarnia. Za chwilę będą 3 miliony bezrobotnych. Ale kretyni u władzy mają to w dupie, jak również cymbał „suweren”, który dziś ten reżim JESZCZE POPIERA. Bo trzeba być kompletnym CYMBAŁEM popierając dziś przestępców i złodziei z PiS, którzy ciężko pracowali przez 5 lat aby rozmontować WSZYSTKO w państwie, a nas w konsekwencji doprowadzić do ruiny za parę miesięcy, czyli za chwilę. Krótka lista PISOWSKICCH DEBILIZMÓW z ostatnich dni: 1. Zakaz WYCHODZENIA Z DOMU dla młodzieży do lat 17. 2. Zakaz spacerów w parkach, ale za to POZWOLENIE myśliwym na polowania. 3. Zakaz spotkań pomiędzy ludźmi, ale POZWOLENIE na otwarcie kościołów dla 50 osób. 4. Zakaz robienia zakupów w marketach, bo te zakupy od wczoraj są praktycznie niemożliwie ( 5 osób na kasę może być obecnych w sklepie)- ludzie stoją przed sklepami w gigantycznych kolejkach. NIGDZIE NA ŚWIECIE TEGO NIE MA. 5. Zakupy dla osób powyżej 60 lat- tylko w godzinach 10-12. Ciekawe jak to sprawdzą? Będą legitymować? Na jakiej podstawie prawnej? 6. Zamknięty ZUS- NICZEGO NIE ZAŁATWISZ. DZWOŃ NA BERDYCZÓW. Jakaś pomoc? Zapomnij. Możesz wrzucić list miłosny do skrzynki, która stoi w drzwiach ZUSu- żadnych pracowników. 7.Zakaz wjazdu do Polski dla wszystkich cudzoziemców, nawet jadących tranzytem. Afera międzynarodowa z Czechami, Litwą , Łotwą i Estonią, bo nie przepuszczamy tych ludzi, którzy jadą do domu. NIGDZIE W EUROPIE TAK NIE JEST. Obecnie Czesi wprowadzili wobec Polaków te same retorsje, bo nie mogą się dogadać z polskim MSZ, które jest po prostu głuche. 8. Polska Milicja ( bo już ich nie nazwę Policją) ujawniła swój „poziom”. Wyciekły do mediów rozmowy krawężników z prewencji, którzy między sobą rozmawiają o karaniu ludzi wysokimi mandatami. Oto przykład: „Ja tam jebię ludzi po 500 zeta i niech siedzą w domu. Bo łażą jak we Włoszech a potem będzie płacz.” Kwota 500zł jest kwotą maksymalną, ale już dziś widać, że „walenie” tej najwyższej daje większą satysfakcję milicji. Mówią też z radością o sprawdzaniu ludzi na kwarantannach bo to praca lekka i przyjemna i w razie czego- mandat można przywalić za nieobecność w domu dużo wyższy, bo do 30 tysięcy. Nawet w stanie wojennym milicja nie waliła Polakom mandatów. Najwyżej można było pałą dostać, albo iść siedzieć. Ale nikt ci twojego mienia nie konfiskował. Poziom kultury u dzisiejszej milicji ( po przeczytaniu „dialogów” udostępnionych przez Wyborczą) każe uważać, że jest to kultura ujemna wsparta bloczkiem mandatowym i ewentualnie paralizatorem. Po 2015 nastąpił kompletny upadek polskiej Policji. Jak też i wojska, edukacji, służby zdrowia i sądownictwa (przewlekłość postępowań rośnie, ujawnia się wielu reżimowych prokuratorów i sędziów). Całego państwa w zasadzie. Biorę książeczkę do nabożeństwa w rękę i idę biegać. W razie czego powiem, że do kościoła lecę. To są gorsze SKURWYSYNY niż komuna. I są niestety dużo od nich głupsi. Kiedy upadną? Jak głupi, ciemny, zmanipulowany suweren zobaczy, że nie ma co do gara włożyć. Jeszcze w tym roku. Życzę siły i cierpliwości. Musimy przeczekać ten świat tumanów. Niestety- koszty populizmu będą wysokie.   nic ode mnie , jakimś tam wielkim erudytą nie jestem, dlatego tylko wklejam, niemniej dla mnie w praktycznie punkt; aha, jest to "wypowiedź" retoryczna, nie oczekuję polemiki w tym temacie ew. dla pkt 5 emeryci wstają wcześniej, nie muszą czekać do 10, tym bardziej, że lepiej jak wejdą w zdezynfekowany sklep, czyli raczej inne godziny...
    • To nie jest prawda.    To powiedział prof. Marcin Drąg Laureat Nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, tzw. polskiego Nobla. Pracuje w Zakładzie Chemii Bioorganicznej na Politechnice Wrocławskiej. Specjalizuje się w chemii biologicznej i medycznej. Jest wielokrotnym stypendystą Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Zrealizował wiele grantów badawczych, m.in. z budżetu Narodowego Centrum Nauki oraz polskich i zagranicznych uczelni, instytucji i organizacji finansujących zaawansowane technologie naukowe. Link
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...