Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Rzecznik Ministerstwa Zdrowia stwierdził dziś, ze to nawet nie jest jeszcze początek szczytu zachorowań. Szumowski natomiast obawia się powtórki scenariusza z Hiszpanii i Włoch. Nie wygląda to dobrze. Szumowski też nie wygląda dobrze. Pamiętacie go z wywiadów jeszcze miesiąc temu? Teraz wygląda jak notorycznie przemęczony i niedosypiający człowiek — siniaki pod oczami, czerwona twarz. Szkoda chłopa.
    • Aru - czy naprawdę musisz takiego buca cytować. Jak pisze, że jesteśmy tępym i głupim narodem (z małej litery na dodatek) - no to ja mam go za chama i buca oraz wyrodka. Poco takie śmieci tutaj cytujesz?
    • Zaraz Cię i tak dwóch dyżurnych bałwanków podsumuje.  Mają po 2 zeta za post, więc pracują wytrwale.
    • Prawdę powiedziawszy, to mi dynda skąd ta małpa w koronie jest i jakie jest jej pochodzenie. Obchodzi mnie tylko tu i teraz. A tu i teraz to jakaś porażka. Ni napiszę nic nowego o kacyku i jego dworze. Ale. Ale, nikomu nie życząc nic złego, ale licząc na dobry zbieg okoliczności i litość małpy w koronie, tylko czekam aż wirus zacznie grasować w otoczeniu kacyka i zainfekuje jego i jego dwór - oczywiście z pełnym wyleczeniem. Może coś do nich dotrze. Wiem marzycielem jestem. 
    • Nieładnie  dagulka Powiem, że panika nic nie daje. Choć wieści są smutne i alarmujące. Byłem w mieście, bo musiałem - pustki na ulicach, pustki w sklepach, autobusach, zero młodzieży, nawet w aptekach pozaciąganych foliami pusto, w jednej 2 osoby, a w takiej zwykle popularnej czekałem 15 min na zewnatrz. Na Błoniach zero biegających, spacerujących. zwykle są setki osób A więc ludzie się starają - i dobrze. Boją się, nie choirakują, nawet młodzież.  To sa dobre zachowania. Wyborami sie nie przejmuję, w sumie olewam - bo nie na to czas - PiS sam sobie zaszkodzi, bo frekwencja będzie niziutka tych oddanych kart - i to będzie woda na młyn dla opozycji. Zresztą może o to chodzi, by takiego cumla do ssania jej dać. A ja do wyborów nie pójdę, dopóki nie skończy się pandemia.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...