Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Ale jaja, Joks "ozdrowieniec" i "szacun" od dziuni. A Gowin tłumaczył dlaczego nie chcą ogłaszać stanu klęski żywiołowej, bo to otwiera możliwości do ogromnych odszkodowań dla zagranicznych koncernów. Wystąpił z propozycją przedłużenia kadencji o 2 lata, bo tyle według specjalistów będzie trwać pandemia, a może i dłużej. Totalna oczywiście nie bo nie, tak więc muszą się odbyć wybory bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach i będąc przy władzy, nie będzie tak tańczył jak małpka z Zabrza zagra. Dla bezpieczeństwa ludzi będą korespondencyjne i tyle. Ale podobno źle policzą i wygra ten co ma wygrać, no w sumie to i dobrze bo nie będzie komu sypać piach w łożyska i wkładać kija w szprychy. Będą mogli spokojnie zająć się opanowaniem epidemii i na nikogo nie da się nic zwalić. Uświadomcie sobie w końcu że każda partia przy władzy będzie robić akurat to co dla niej wygodne, a nie to co dyktuje opozycja, w dodatku durnowata. A ta władza jest legalnie i w demokratycznych wyborach wybrana. Gdyby ogłosili to co chce małpka z Zabrza to by byli ostatnimi durniami pod słońcem. Ale nie są i wybory podobnie jak w Niemczech będę bezpieczne dla ludzi bo korespondencyjne. Pozdrawiam wszystkich ekstremistów i innych wariatów, a ty Joks nie daj się zbałamucić Babilonowi.   I co ? że niby dziuni ukradli wszystkie kanały za wyjątkiem tych totalitarnych ?.  No ja nie mogę, to dopiero jaja są.        
    • To tynki gipsowe wykonywane maszynowo firmy dolina nidy kładzione ponad pół roku temu 
    • Nie wiem czy oni tam naprawdę, czy dla jaj... Pozostanę w niepewności, guzik w pilocie wyrzuciłem... nie sprawdzę... Dobranoc!
    • Jak zawsze profeska
    • Mistrzyni w tamtych klimatach
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...